Bioenerji seansı nasıl yapılır?

 • ?Bioenerji Seansları Nasıl Yapılır

  Bioenerji, insanı ruh, zihin ve beden bütünü olarak ele alan evrensel, ilahi kaynaklı bir şifalandırma sistemidir.

  Seanslar, bütün enerjitik alanlar taranarak, çakralar üzerindeki

  tıkanıklıklar tespit edilip dengelenerek yapılır. Koruyucu katmanımız olan auramız onarılarak bütün vucut ve zihnimiz negatiflerden arındırılır. Enerji meridyenlerimizde (çakralar) bulunan salgı bezleri, organlar, kas, sinir ve kemik sistemi, radyestesi ve bioenerjisel yöntemlerle taranarak,  çalışma yapılır. Her danışanın şikayeti ve dönüştürmek istediği konu farklı olduğundan, yapılacak uygulama da kişiye özeldir. Seansı yapan bioenerjist aynı zamanda kendi oluşturduğu ekolun eğiticiliğini yapmakta ve yüzlerce kursiyere bu mucizevi şifalanma tekniklerini öğretmektedir. Bioenerji tamamen pozitif olan bir sistemle, yan etkisiz çalışılır. Bioenerji uygulaması yapılacak kişinin, gerek uzaktan, gerekse yakından seans yapılmasına izin vermesi şarttır. Seanslar ortalama 40 dakika devam etmektedir. Enerjinin yeri, yurdu zamanı yoktur. Uzaktan olan seanslardaki uygulama ve başarı oranı yakından yapılan seanslarla aynıdır. Bioenerjinin pozitif etkisi ilk andan itibaren hissedilebildiği gibi haftalar sonra bile beden ve ruhtaki şifalanma enerjisi devam etmektedir. Bioenerji seanslarında kişinin enerji alanlarını dengelendikçe, sağlık, bolluk, mutluluk, huzur, sevgi gibi pozitif kavramları hayatına daha çok çeker. Danışanlarımdan da en çok duyduğum cümleler arasında ”bu nasıl mümkün olabiliyor”, ya da ”nasıl bir mucize bu aklım almıyor” gibi cümleleri bolca duymaktayım. Bioenerji muzicesinin herkesin hayatına mucize ötesi dokunuşlar yapması dileğiyle…

  bioenerji

  ?Kimler Bioenerji Seansı Almalıdır

  Ruha ve bedenine giden bioenerji akışında tıkanıklık olan kişiler bioenerji seansı almalıdır.

  Çakraları tıkalı olan kişiler, hangi çakrasının tıkalı olduğuna göre ruh, beden, zihin ve zihinaltı yapılarında problem yaşamaya başlarlar. Her çakra auramızın bir parçasını oluşturmakla birlikte, bedenimizde belirli görevlere sahiptir. Çakraları kapalı olan insanlar yaşamlarına evrensel yaşam enerjisini toplamak yerine tıkalı çakraları sebebiyle aurası bozularak negatif enerjileri toplar ve hatta kendi hayatına çeker. Çakraların açık olup olmadığını anlamak için bioenerji uzmanına enerji ölçümü yaptırmak gerekir. Enerji ölçümü, tüm dünyada kullanılan bakır çubuk yöntemi (dowsing rods)  ile yapılacağı gibi, durugörü ile de ölçülebildiği bilinmektedir. Bununla birlikte çakralardan biri ya da bir kaçı tamamen tıkandığında bunu yaşamımızın her alanında hissetmeye başlarız. Fiziksel bir neden bağlı olmaksızın geçmeyen hastalıklar, tekrar eden şanssızlıklar ya da problemler, iletişim ve ilişki sorunları, sebepsiz korkular ve sıkıntılar ya da mutsuz depresif haller ile kendini belli edebilir.

  Üzerinde nazar, kem göz gibi negatif enerjiler olan kişiler bioenerji seansı alabilir.

  İnsanlar tarafından gönderilen negatif enerjiler, mühim olumsuz etkilere sebep olabilmektedir. Kıskançlık, haset, imrenme ya da özenme gibi insana özgü negatif duygular sebebiyle ortaya çıkan nazar gibi negatif enerjiler aurayı bir ok misali delerek enerji bedenimizi aşar ve çakralarımıza etki ederek onları enerji yönünü bozar. Böyle durumlarda saf sevgi enerjisiyle, pozitif evrensel yaşam enerjisiyle gerçekleştirilen bioenerji seansları auranın yeniden güçlenmesini sağlayarak negatif enerjileri ortadan kaldırır. Nazar nasıl anlaşılır? blog bölümümüzdeki diğer yazılardan faydalanabilirsiniz.

  Aura Enerjisi Düşük Olan Kişiler bioenerji seansları alabilir.

  Çakraların enerji yapısı aktif ve değişkendir. Gün içerisinde yaşadığımız olaylar, görüştüğümüz insanlar, girdiğimiz ortamlar ve kendi duygu durumumuz dahil olmak üzere her şeyin auramız üzerinde etkisi olabilmektedir. Aura enerjisi düşük olarak nitelendirilen kişilerin çakralarından biri ya da bir kaçı tıkalı olabilir bununla birlikte çakraların zayıf çalıştığı yetersiz çalıştığı durumlarda vardır. Çakra, içeriden dışarıya soldan sağa doğru evrensel enerji toplama hareketini yerine getirir ancak yavaş ya da ağırdır bu da auranın düşük olmasına sebep olabilir. Bioenerji seanslarıyla yüklenecek olan şifa enerjisi çakraların normal şekilde çalışmasını sağlayarak kişinin aurasını güçlendirir.

  DANIŞANLA SEANSLAR NASIL YAPILIR

  * Kişi gelmeden önce gün ve saatle ilgili randevu almalıdır. (05342986799 )

  * Hem danışanda hem de bioenerjistte maske olmak zorundadır.

  * Seansa başlamadan önce ortalama 10-15 dakika arası danışan dinlenir, mevcut durumlar değerlendirir, genel analiz yapılır.

  * Seanslar ortalama 30 ile 40 dakika arası devam eder.

  * Seansı yapan bioenerjist aynı zamanda da bioenerji eğitmenidir. 

  * Kişideki sorun analiz ederek kişiye en uygun seans tekniği ile çalışılır.

  * Bioenerji doğru terapist, doğru eğitim ve tekniklerlerle yapıldığında başarı  oranı çok yüksektir.

  *Danışanın şifalanmasını engelleyici bilinç altı kayıtları varsa öncelikle bunlar tespit edilip, dönüştürülerek seansa başlanır.

  * Bioenerji Türkiye’de pek tanınmamakla beraber, Amerikanın %40’ı bioenerjistte terapiye gider.

  * İngiltere’de 8 bin bioenerjist hastanelerde çalışmaktadır.

  * Rusya’da insanlar şifa tekniği olarak bioenerjiye bolca başvurmaktadır.

  Bio Enerjinin Faydaları

  Bel fıtığı, boyun fıtığı, romatizmal hastalıklar,

  * Halsizlik, bitkinlik, yorgunluk durumları,

  * Strese bağlı olarak gelişen anksiyete, depresyon, panik atak, kaygı, bunaltı gibi psikolojik problemler,

  * Ülser, gastrit, kronik kabızlık, eklem ağrıları ve kireçlenme gibi hastalıklar,

  * Farenjit, bronşit, akciğer enfeksiyonları, eklem ağrıları,

  * Kısmi felç, bel ağrıları, kanser, beyin tümörü,

  * Migren, sinüzit, baş ve boyun ağrıları,

  * Kronik yorgunluk sendromu, epilepsi,

  * MS hastalığı, beyin felci, epilepsi,

  * Prostat, diyabet, pankreas ve böbrek hastalıkları,

  * Kas güçsüzlüğü ve denge bozukluğu gibi hastalıkların tedavisine yardımcı olur.

  * Vücudun kan dolaşım sistemini hızlandıran bioenerji tedavisi ile toksin maddelerin vücuttan daha hızlı atılması sağlanır.

  * Bağışıklık sistemini güçlendirir ve enfeksiyonlara karşı vücut direncini arttırır.

  * Yoğun ve stresli iş temposuna sahip kişilerin yaşadığı stres ve kaygı bozukluklarının giderilmesinde ve kronik yorgunluğun tedavi edilmesinde oldukça etkilidir.

  * Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak yağ yakımını hızlandırır ve kilo vermeye yardımcı olur.

  * Hem fiziksel hem de ruhsal olarak kişiyi rahatlatır.

  * Vücutta oluşan tüm ağrıların yok edilmesinde oldukça etkin bir rol oynar.

  * Vücudun kendi iç dengesini sağlamasına yardımcı olur.

  * Tıbbi olarak tanısı koyulmuş ve tedavisi yapılmaya başlanmış neredeyse tüm hastalıklarda tedaviyi tamamlayıcı rol oynar.

  * Dolaşım, boşaltım, sindirim ve sinir sistemlerinde oluşabilecek hasarlara karşı vücudu korur.

  Seanslar hakkında daha detaylı bilgi ve planlama için bize 05342986799 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا