Sigara Bırakma – Sigarayı kolayca bırakmak

 • Sigarayı kolayca bırakmak

  Biorezonans ile sigara bırakma terapisi 1 saat süren tek bir seansta olabilmektedir. Nadiren bazı hastalarda 2. seans gerekmektedir. Sigara bırakmayı isteyenlerin yaşadığı tüm zorluklar bu yöntemle hiç yaşanmamaktadır. Kendi kendine sigara bırakmayı deneyenler dayanamayıp yeniden başladıklarını, eksikliğinde yaşanan yoksunluk açısından cesaret edemediklerini ifade ederler.

  Biorezonans yöntemi ile sigara bırakma terapisi sonrası kişilerde sigaraya karşı bir isteksizlik, kokusuna karşı bir tahammülsüzlük oluşmaktadır. Sigaranın kokusu bile mide bulantısına yol açmaktadır.

  Telefon Numarasi: 05342986799

  Sigarayı Bırakmaya Hazır mıyım?

  Sigarayı bırakmak gerektiğini düşünüyorsanız, sağlık sorunu yaşıyorsanız, çocuğunuz sizi uyarıyorsa, kapı önlerinde sigara içmek hoşunuza gitmiyorsa artık bırakmanın zamanı gelmiş demektir. Cevap vermeniz gereken soru sigarasız bir hayata hazır olup olmadığınızdır. Artık zamanın geldiğinden ve sigaradan kurtulmak istediğinizden eminseniz biorezonans ile sigara bırakma terapisi sizin için en uygun yöntem olacaktır. Sigarayı bırakamamaktan korkuyorsanız bu yöntem ile hiç zorluk çekmeden bırakabilirsiniz.

  Sigara içmekten kurtulmak istediğinize karar vermek öncelikli adımınızdır. Bu karardan sonra kendinize bırakma tarihi belirleyip randevunuzu almalısınız. Bu tarihe mutlaka uymaya çalışmalı asla değiştirmemeli kararlı davranmalısınız. Randevu tarihiniz sigarayı kesin olarak bırakacağınız gün olmalıdır. Randevunuzu 1 hafta sonrası için belirlemeniz en uygun olanıdır ve bu süre boyunca hazırlık yapma imkanı verir.

  Sigara bırakma zamanınızı seçerken işlerinizin ve stresin yoğun olmadığı, üzücü gelişmelerin yaşanmadığı, zorlukların olmadığı bir zamana denk getirmelisiniz. Bayanların adet günlerinin hemen öncesine denk getirmemeye, boşanma veya ayrılık günleri gibi hassas zamanlara denk gelmemesine özen göstermeliler. Ertelemeye çalışmadan,  bahaneler üretmeden en doğru zaman seçilmelidir.

  Seansa Hazırlık Süreci

  Hazırlık döneminde içtiğiniz günlük sigara miktarını azaltmak veya kısa süreli bırakma çabası doğru olmamaktadır. Kendinizi denememeli ve eskiden içtiğiniz kadar içmelisiniz. Seansa gelirken eskiden beri içtiğiniz alışkın olduğunuz markanın bulunmasına özen gösteriniz.

  -Sigarayı bırakma seansından bir hafta öncesinden itibaren alkol almamalıyız. Seansın yapılacağı gün kahve içmemeliyiz. O hafta bol su tüketmekte fayda vardır. Sigara içmeye devam edip seansa gelirken yanınızda her zaman içtiğiniz marka sigaradan bir tane kalmasına dikkat etmeliyiz.

  Telefon Numarasi: 05342986799

  Sigara bırakma seansı nasıl yapılıyor?

  Sigara bırakma senasının yapılacağı gün kahve içilmemesi gereklidir. Seanstan önceki haftada günde 2-3 litre su içilmesi önerilir, içilen bol su sayesinde terapinin etkinliği artar ve toksin atılımı kolaylaşır.  biorezonans ile sigara bırakma seansına gelen hastadan öncelikle son  sigarasını içmesi istenir, küçük cam şişeye külünü ve izmaritini koyması istenir. Bu şişedeki izmarit cihaza konarak senas programları uygulanmaktadır.

  Biorezonans sigara bırakma seansı rahat bir koltukta oturarak veya uzanarak uygulanabilir. Elimize ve vücuda uygulanan aparatlar ile cihazdan vücudumuza tedavi  frekansları iletilmektedir. Terapi programları sayesinde cep telefonlarının yarattığı etkiler ortadan kalkıyor ve vücut enerjisinde bir dengelenme sağlanıyor. Sonrasında sigara için bağımlılık ve duyarsızlaştırma terapisi başlatılıyor.  Bağımlılık terapisi sonrası toksin atılım programları uygulanarak 2 ay gibi kısa bir sürede tüm toksinlerden arınma sağlanır. Biorezonans dışındaki tüm yöntemlerle sigara bırakıldığında toksin atılımı 2 yıl sürmektedir. Sonrasında iştah artışı ve kilo almayı engelleyen programlar çalışılır.

  Sigara bırakma seansı nikotin gibi sigara içindeki 4000 kadar zehirli maddenin vücuttan atılmasını sağlar. Toksinlerin uzaklaştırılması kişinin sigaranın etkilerinden kurtulmasını kolaylaştırır. Biorezonans seansı dokularda yerleşmiş olan toksinlerin kana geçmesini sağlayarak tüm atılım organlarınca vücuttan atılmasını sağlar. Bu toksinlerin atılım yollarında biri deri olduğundan seans sonrası günlerde deride bir salgı hissetmelerinin sebebi toksin atılım programının başarısıdır.

  Seans sırasında cihazda sigara terapisinin frekans bilgisinin yüklendiği su hazırlanır. Seans sonrasında1 ay boyunca hazırlanan su çoğaltılarak bol bol içilir ve toksinler kolayca atılır. Seans sonrasında oluşan yorgunluk hissi ve olabilecek bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya başlayan bu toksinlerdir. Yorgunluk ve bulantıyı önlemenin yolu bol su tüketmektir.  Karaciğer bu toksin atma yükünün altında iken bir de alkol ve ilaç gibi yükünü artıracak şeylerden uzak kalmak gerekecektir.

  Kilo alacak mıyım?

  Biorezonans terapisi ile sigarayı bırakırken iştah açılmasını gibi bir etki yaşanmaz. Seans programında bunu önleyici detaylar mevcuttur. Kilo almayı önlemek için bazı özel durumlarda sigara programına ek olarak bazı programlar eklenebilir. Sigara bırakma sırasında diyet önerilmez fakat özel bitkisel kaynaklı takviyelerle kilo alımı engellenebilir.

  ARTIK SİGARA İÇMİYORSUNUZ

  Sigara bırakma seansınız bittiğinde vücudunuz manyetik yükünden arındığı ve düzene girdiği için bir gevşeme ve uyku hali olması beklenen bir etkidir. Biraz dinlenmeniz hatta uyumanız size iyi gelecektir. Bol su içmek çok önemlidir ve hatta hemen bitiminde bol miktarda içilmelidir. Son içilen sigaranın bulunduğu tüpü size veriyoruz ve sigara içmek istenirse kapağını açıp koklamanızı istiyoruz.

  Terapi sigarayı bıraktırdığı gibi vücudu düzenleyici, toksinlerin atılımını destekleyici, iştah artımını engelleyici, sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Hiçbir yan etkisi olmadığı gibi istenildiği kadar tekrarlanabilir. Zorlanan hastaların birden fazla girmelerinde hiçbir sakınca olmaz.

  -İşlem sonunda ensenize siz cihaza bağlı iken cihazda yüklenmiş olan bir çip yapıştıracağız. Bu yuvarlak, metal çipsayesinde yapılan terapinin evde devamını sağlayacaktır. Çip 1 ay kadar ensede yapışık kalacak sadece banyo öncesi çıkarılacaktır. Bu çip sizin tarafınızdan da kolayca çıkarılıp tekrar bant ile takılabilir. Çıkarıldığında kısa sürede tekrar takılmalı ve yer değiştirmemelidir.

  -Biorezonans yönteminin etkisi seans sırasında başlar ve tam etkinin oluşması48 saati bulur. Uygulama sonrasında özellikle ilk hafta sigara içilen ortamlarda olmamayı, duman solumamayı öneriyoruz. İlk hafta sigarayı hatırlatan yer ve kişilerden uzak olmakta fayda vardır. Mümkünse elinizi oyalayan ve zihninizi sigarayı düşünmekten alıkoyan uğraşlar bulmakta fayda vardır. Hobiler, boyama, tamirat, teşbih çekmek, maket yapmak, hanımlar için dantel, örgü örmek gibi uğraşlar faydalı olacaktır.

  Mümkünse alkolden 48 saat uzak durulmalısınız. Bolca su içilmezse hafif bulantı olabilir ve toksin atlımına bağlı yorgunluk hissi oluşabilir. Birkaç gün boyunca cildinizde yağlanma olabilir. Toksinler atıldıktan sonra teninizde renk açılması ve aydınlanma başlar.

  İlk haftayı böylece atlattıktan sonra kendinizi daha zinde, enerjik ve nefesiniz daha rahatlamış olarak hissetmeye başlarsınız. Yeni hayatınızda daha sağlıklı olmayı tercih etmiş olmanın rahatlığını ve keyfini sürmek kalır.

  Yapılan terapiler sigara isteğini azaltır. Sigarayı stres yaşamadan ya da fazla kilo almadan bırakabilmenizi sağlar.

  Telefon Numarasi: 05342986799

  igarayı kolayca bırakmak

  Biorezonans kısaca maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanılarak vücudun o maddeye karşı enerjetik bir yolla uyarılması işlemidir. Quitt terapisi ise Almanya kökenli olup biorezonans teknolojisinin bağımlılıklar ve kilo vermeye odaklı özel şeklidir. Bu işlemi aşılamaya da benzetmek mümkün olabilir. Amaç alerjen ya da bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir “silkelenme” ve “temizlenme” hali yaratabilmektir. Biorezonans tekniği birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkar. İçilen sigaradan alınan frekans (elektromanyetik yayılım), elektronik olarak ters çevrilerek (ayna görüntüsü olarak) çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde vücuda verilir. Yapılan işlem vücuda düşük frekanslarda (radyo sinyalleri gibi) yayın yapmak gibidir. Bağımlılık yaratan maddeden alınan frekans paterninin ayna görüntüsünün vücuda verilmesi ve iki ters frekans paterninin birbirini ortadan kaldıracağı bilgisi…

  Yapılan terapiler sigara isteğini azaltır. Sigarayı stres yaşamadan ya da fazla kilo almadan bırakabilmenizi sağlar.

  Merkezimize sadece bir kez gelmeniz çoğu kez yeterlidir ancak; eğer zorlanıyorsanız destek seansına çağırılacaksınız

  Terapilerin Etkisi…Biorezonans terapileri sonucunda bu seansların vücudun nikotin isteğini net olarak azaltttığını ve aslında vücudun nikotine olan tanışık olma durumunu ortadan kaldırdığını söyleyebiliriz. Terapi sonrasında vücut nikotini ve yarattığı etkilerini unutuyor gibi durmaktadır. Kişi eski psikolojik alışkanlığıyla sigara içmeye kalksa vücut sigara dumanına tepki vermekte, kişi önceden bildiği tadı, keyfi almadığını görmekte ve sigara içme davranışının anlamsızlaştığını farketmektedir. Bundan dolayıdır ki seans sonrasında (2 gün geçtikten sonra) kişilerin sigara içilen ortamlara özellikle girmesini öneriyoruz. Çünkü özellikle kişinin yanında sigara içiliyorsa (yani vücut sigara dumanı ile karşılaştığında) isteğin ya da sigara içme talebinin hiç olmaması bu terapilerin ayırıcı özelliğidir.

  Terapilerin etkisi… Terapi sonrasında vücutta hızlı bir temizlenme olmakta ve bir iki gün içinde bünye sigarayı gerçekte olduğu gibi yani gerek bir zehir olarak algılamakta ve sigara dumanına karşı doğal bir şekilde tepki vermektedir. Yani aslında bu terapiler ile vücudun nikotin karşı yıllar içinde geliştirmiş olduğu “tolerans” hali ortadan kalkmakta vücut sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır.

  Kısaca terapiler sonrasında sigara isteği çok net olarak hissedilebilir şekilde azalmakta, sigaranın dumanına karşı vücutta bir tepki oluşmakta ve giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi “vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali” yaşanmaktadır. Etki -nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadıkça – kalıcıdır.

  Telefon Numarasi: 05342986799

  igarayı kolayca bırakmak

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا