تصویر عنوان

انرژی مثبت هستی یا انرژی منفی؟

عکسبرداری و آنالیز هاله انرژی و چاکرا با دوربین کرلیان

این روزها درباره انرژی مثبت بودن یا انرژی منفی بودن آدم ها زیاد می شنویم. سوال اساسی این است که اصلا انرژی مثبت یا منفی وجود دارد؟

منظور از کلمه مثبت و منفی، واقعا مثبت یا منفی بودن به معنای بار الکتریکی یا انرژی مغناظیسی نیست. در فیزیک اگر صحبت از انرژی مثبت و منفی می شود، تفسیر ویژه ای برای آن وجود دارد. به طور مثال منفی بودن انرژی پتانسیل میزان انرژی نسبت به یک مبدا دلخواه سنجیده می شود و با تغییر مبدا و وجود یک شیفت انرژی شاهد تغییر علامت انرژی خواهیم بود. یا مثالی دیگر که تعریف بار منفی و مثبت برای بارهای الکتریکی تنها یک قرارداد است و یا نیروی الکتریکی منفی و مثبت صرفا نشان دهنده جهت اثر نیرو نسبت به تعریف مختصات می باشد. اما در روانشناسی، این تعاریف نشان دهنده آثار نسبی خوب و بد برروی افراد می باشد.

در فیزیک قانونی وجود دارد به نام قانون دوبروی که توسط فیزیکدان فرانسوی به نام لویی دوبروی مطرح شد. او از بنیانگذاران فیزیک کوانتوم و برنده جایزه نوبل می باشد. دوبروی به کمک انشتین و تحقیقاتش نقش بسزایی در ایجاد مکانیک موجی در کوانتوم داشت. رابطه دوبروی نشان می دهد که هر جسمی با جرم m و سرعت v یک موج با طول موج مشخصی از خود ساطع می کند. اما این موج یا انرژی علامت منفی یا مثبت ندارد! حتی هیچ بار منفی و مثبتی را هم القا نمی کند! و صرفا ماهیت موج گونه بودن ماده را نشان می دهد .

در مطالعات اخیر بدن انسان، نشان داده شده است که فرکانس های بیوانرژی، عملکردی حیاتی و مهم در زندگی ما دارند. فرکانس های ضعیف و نا کار آمد می توانند تعیین کننده انرژی و سلامت فرد باشند، اگرچه ما این پدیده را درک کنیم یا نکنیم. درغرب نیز دانشمندان با مطرح شدن نظریه کوانتوم و استرینگ تئوری بر این باور هستند که کل کائنات از انرژی تشکیل شده و مواد نیز صورت های مختلف انرژی هستند ؛ همینطور در علم پزشکی نوین نیز توانسته اند از میدانهای انرژی درون بدن انسان تصویر برداری کنند و در سراسر جهان امروزه روی این مسائل از جمله مریدین ها یا کانالهای انرژی انسان ؛ تاثیرات این انرژی روی ارگانهای درونی بدن و خواص پیزوالکتریک سلولهای بدن انسان تحقیقات بسیاری انجام شده که منتهی به ورود این علوم در بالاترین سطوح علمی دانشگاه ها و مراکز پزشکی جهان شده است

هاله چیست؟

معنای هاله در لغت نامه یک تجلی نامرئی یا حوضه‌ی انرژی می‌باشد که اطراف تمام موجودات را احاطه کرده است.

هاله انسان توسط چاکراها ایجاد می‌شود. مجموعه چاکراها مانند یک رنگین‌کمان متشکل از هفت رنگ است که هر چاکرا طیفی از این رنگین‌کمان را تداعی می‌کند. زمانی هاله کامل و متعادل است که هرهفت رنگ این مجموعه حضور داشته باشند. هاله همانند یک تخم مرغ اطراف بدن را احاطه کرده است .

یکی از خدمات علمی و بسیار جذابی که توسط مرکز تحقیقات علوم ماورایی دکتر گیلکی ارائه می­شود، عکسبرداری از چاکرا و عکسبرداری هاله انرژی شما است. تجربه ه­ای جدید و جالب از کالبد انرژی­ که از رنگ­های مرتعش و درخشان ساخته شده است. این تجربه درک شما را نسبت به خودتان افزایش داده و درهای جدیدی از آگاهی را برای­تان باز میکند.

رابطه هاله با شخصیت و سلامتی افراد و پاکسازی هاله : هاله یک حوزه انرژی الکترو مغناطیسی است که بدن را همچون تخم مرغی بزرگ احاطه کرده و از آن محافظت می کند در واقع میدانی از انرژی لطیف با قطر تقریبی ۵/۱ متر مانند نوری در اطراف بدن است که با چشم معمولی قابل رویت نبوده که البته با تمرینات خاص میتوان این انرژی ها را دید و لمس کرد همچنین هاله ها با روش عکسبرداری کرلیان (عکسبرداری از انرژی) قابل مشاهده می باشد .

تمام موجودات چه جاندار و چه بی جان دارای هاله می باشند، هاله انسان و حیوانات توسط چاکراها ایجاد می شود و مانند یک رنگین کمان متشکل از هفت رنگ است که هر چاکرا طیفی از این رنگین کمان را تداعی می کند .

زمانی هاله کامل و متعادل است که هر هفت رنگ این مجموعه حضور داشته باشند ؛ از لکه های هاله ها و یا نقاط نازک شده و حتی پاره شده هاله ، میتوان به بیماری شخص پی برد .

رابطه هاله با شخصیت و سلامتی افراد و پاکسازی هاله

به تجربه ثابت شده که رژیمهای غذایی سالم، ورزش، مثبت اندیشی، خیرخواهی، نوعدوستی، نماز، روزه، دعای خیر در حق دیگران و مدیتیشن باعث باز شدن چاکراها تا حدود سه برابر، فعالتر شدن نادیها (در نظر یوگا حدود ۷۲ هزار نادی یا لوله های ظریف در کالبد اختری وجود دارد که مسئول انتقال انرژی در بدن است و با مراکز طب سوزنی یکسان هستند .

عملکرد نادی ها موجب انتقال انرژی به دستگاه عصبی و فعالیت آن میگردد)، کمک به بیداری کندالینی (کندالینی انرژی پنهانی است که در نهاد انسان قرار داده شده  است. بزرگترین و قویترین انرژی روحانی یا همان نیروی حیات است که ما انسانها و عالم ما را خلق کرده است) و تقویت هاله انسان میشود.

انواع هاله انرژی

  • هاله معنوی به قطر ۱۵ تا ۱۸ فوت
  • هاله ذهنی که معمولاً به قطر ۸ فوت است
  • هاله اثیری، که تا طول ۸ اینچ گرد بدن فیزیکی می‌تابد

چون هاله‌ها روی هم قرار می‌گیرند همیشه تمیز دادن هر یک از آنها میسر نیست. با این حال، آنچه که معمولاً روشن‌بینان می‌بینند، هاله اثیری است. این هاله چون نوعی حوزه شفاف، شامل رنگ و شکلهای متنوع است. رنگ، اندازه، ساختمان و شدت آن بر حسب حالات ذهنی و عاطفی شخص قابل تغییر است. عواطف بسیار قوی، بیماریهای جسمی و ذهنی نیز در هاله‌ها منعکس می‌شوند. یک مشاور رنگ در انگلستان بالغ بر ۴۷۰۰ سایه مختلف را، هنگام تجزیه و تحلیل هاله‌ها ثبت کرده است. نه تنها انسانها، بلکه گیاهان، حیوانات و سنگها نیز هاله دارند.

شما هاله را نمی‌توانید گول بزنید. هاله شما نشانگر طبیعت حقیقی و شخصیت شما بوده و هنگامی که شما دروغ بگوئید یک قسمت نامنظم به رنگ زرد مایل به سبز از قسمت بالای هاله جوانه می‌زند. معمولا افراد یک یا دو رنگ برجسته در هاله خود دارند (نقاط قوت). این رنگها همچنین به احتمال قوی رنگهای مورد علاقه آنها خواهند بود.

جهت گرفتن عکسبرداری هاله انرژی و عکس چاکرا با تلفن زیر تماس بگیرید

      ۰۰۹۰۵۵۳۸۱۴۸۹۵۸ استانبول ترکیه