مهندسی ذهن

در صورت هر گونه سوال میتوانید بر روی لینک پشتیبان در زیر کلیک کنید و با پشتیبانهای ما در تلگرام ارتباط برقرار کنید(لطفا فقط به یک پشتیبان پیام دهید.)

پشتیبان 1     پشتیبان 2     پشتیبان 3 

مهندسی ذهن، طراحی و مدیریت ذهن برای رسیدن به هدف‌های معین است.

«مهندسی ذهن» راهکاری آسان و بی خطر استمهندسی ذهن

موفقیت این شیوه در موارد زیادی به اثبات رسیده و از اتهام غیر عملی بودن و عدم کارایی مبرا شده است .

ذهن انسان همه چیز را کنترل می کند . ادراکات، تصورات ، تفکرات ، اعتقادات و بطور کلی تمام جنبه های شناختی رفتار انسان تحت کنترل ذهن است. جهان و هر آنچه که در آن موجود است، ازطریق تصورات ما در ذهن انعکاس می یابد. و باعث ارتعاشات میشود.

دانشمندان امروز به این نتیجه رسیدند که قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاشات هست،و در واقع بیس و پایه و اساس قانون جذب قانون ارتعاشات هست.

قانون ارتعاش میگوید که دو چیز،دو جسم،دو شئ ، دو شخص و… با ارتعاش یکسان، با ارتعاش مساوی همدیگر را جذب میکنند!!!

شما زمانی میتوانید خواسته هایتان را به سمت خود جذب کنید که ارتعاشات درونیتان با خواسته هایتان یکی باشد!!

ما در برنامه های مهندسی ذهن از طریق روشهای کنترل ذهن و امواج فرا صوت این تصورات و ارتعاشات را تغییر میدهیم و آن وقت خواهیم دید که واقعیت های زندگی ما نیز دستخوش تغییر خواهند شد

«اجازه ندهید سادگی این روش باعث شک شما درکارایی آن بشود»

دوست گرامی فکر میکنید چرا آدم هایی پیدا میشوند که حاضرند برای جلسات  هیپنوتیزم میلیونها تومان هزینه کنند؟
چون به موضوع قدرت ذهن ناخودآگاه پی بردند و در واقع این سرمایه گذاری که روی ذهن ناخودآگاهشون میکنند، باعث خلق بهترین چیزها در زندگیشون میشه

هدف گذاری مناسب ذهن مهارتی حیاتی است. آگاهی بر هدف ها و طراحی ذهن براساس این هدف ها، انرژی ذهن را برای رسیدن به آن ها متمرکز می کند. ذهن ما در کنار سیستم هدف یاب، همانند موشک های فضایی دارای سیستم انحراف سنج است. هر چه هدف ها روشن تر و دقیق تر طراحی شده باشد و تمرکز فرد بر هدف بیش تر باشد، به محض بروز خطا، سیستم انحراف سنج مغز، خطاها را شناسایی کرده و از آن برای رسیدن به هدف استفاده می کند ذهن هدف دار هرگز از خطاها مایوس نمی شود و مقوله ای به نام شکست را ثبت نمی کند، بلکه خطاها به صورت تجربه های لازم برای شناسایی راه های اصلی در نظر گرفته می شود.

نکته دیگری که در مهندسی ذهن مطرح است، این است که یک فرد با ذهنی ساده یا کم تجربه، در ارتباطات مداوم با ذهن های خلاق، اصطلاحاً موتورهای خاموشش روشن می شوند.

چگونه در برنامه مهندسی ذهن از ضمیر نیمه هوشیار استفاده کنیم ؟
این ضمیر همه نوع اطلاعات و پیشنهادات را به منزله واقعیت می پذیرد و قبول می‌کند چه مثبت چه منفی، هر کس می‌تواند این ضمیر را تحت کنترل خود در آورد، اصولا این ضمیر تحت کنترل ما است و ما می‌توانیم از این ضمیر برای رسیدن به خواسته‌هایمان کمک بگیریم. حسنی که این ضمیر دارد این است که نمی‌تواند بین تخیلات و واقعیات فرق بگذارد. مثلا ممکن است ما در واقعیت یک آدم با اندامی نامناسب (چاق یا لاغر)، بی پول، تنبل و یا کم‌کار باشیم ولی در خیال خودمان دوست داریم که انسان موفق ، ثروتمند و با تناسب اندام خوبی باشیم در اینجا می شود از این ضمیر استفاده کرد و دنیای جدید خود را خلق کرد.

مثلا شما تصور کنید مجبور هستید در مقابل جمع یا در کلاس سخنرانی کنید اما در گذشته همیشه مضطرب بوده‌اید چه قبل از سخنرانی چه درطی سخنرانی، می‌توانید هر روز طی یک یا دو جلسه (روز _شب) تمرین ،خودتان را در مقابل تماشاچیان آسوده احساس کنید اگر دیدید وقتی می‌خواهید این تلقین ها را به خود بدهید به خواب می‌روید سعی نکنید که بیشتر بیدار باشید، تلقینها تا لحظه ای که به خواب می‌روید به ضمیر نیمه آگاه شما راه می یابد .

باور داشته باش که لیاقت بهترین ها را داری، انسانها همان گونه که باور داشته باشند می‌توانند بیندیشند .باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا میکند که چگونه بیندیشد ……
دانشمندان برای بررسی تعیین میزان قدرت باورها بر کیفیت زندگی انسانها آزمایشی را در «‌هاروارد یونیورسیتی » انجام دادند.نتیجه این تحقیقات بسیار جالب است: ۸۰پیرمرد و ۸۰ پیرزن را براى این پروژه انتخاب کردند .یک شهرک را به دور از هیاهو برابر با ۴۰سال پیش ساختند .غذاهای ۴۰سال پیش در این شهرک پخته میشد .خط روی شیشه‌های مغازه‌ها ، فرم مبلمان ، آهنگها ، فیلم‌های قدیمی ، اخباری که از رادیو و تلویزیون پخش میشد ، را مطابق با ۴۰ سال قبل ساختند . بعد این ۱۶۰ نفر را از هر نظر آزمایش کردند .

تعداد موی سر ، رنگ موی سر ، نوع استخوان ، خمیدگی بدن ، لرزش دستها ، لرزش صدا ، میزان فشار خون … بعد این ۱۶۰ نفر را به داخل این شهرک بردند ، بعد از گذشت ۵الی ۶ماه کم کم پشتشان صاف شد ، راست می‌ایستادند ، لرزش دستها بطور ناخودآگاه از بین رفت ، لرزش صدا خوب شد ، ضربان قلب مثل افراد جوان ، رنگ موهای سر شروع به مشکی شدن کرد ، چین و چروکهای دست و صورت از بین رفت ..
علت چه بود؟
خیلی ساده است .آنها چون مطابق با ۴۰سال پیش زندگی کردند ، باور کرده بودند ۴۰سال جوانتر شده اند .
انسانها همان گونه که باور داشته باشند می‌توانند بیندیشند .باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا میکند که چگونه بیندیشد .
اصولا فرق بین انسانها ، فرق میان باورهای آنان است. انسانهای موفق با باورهای عالی ، موفقیت را برای خود خلق میکنند.انسانهای ثروتمند ، باورهای عالی و ثروت آفرین دارند که با اعتماد به نفس عالی خود و بدون توجه به تمام مسائل به دنبال کسب ثروت میروند و به لحاظ باورهای مثبتشان به ثروت مطلوب خود میرسند .
قانون زندگی قانون باورهاست .باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ است .توانمندی یک انسان را باورهای او تعیین می‌کند.
انسانها هر آنچه را که باور دارند خلق میکنند . باورهای شما دستاوردهای شما را در زندگی میسازند . زیرا باورها تعیین کننده کیفیت اندیشه‌ها ، اندیشه‌ها عامل اولیه اقدامها و اقدامها عامل اصلی دستاوردها هستند .

با تمرکز ذهنی روی انچه قابل دید است یا نه وجود خارجی دارد یا نه زنده جان است یا بی جان و یا با تمرکز ذهنی روی انچه ذهن نیمه هوشیار ما انرا مقدس قبول یا باور میکند یا نه تمرکز صرف سبب ارامش ذهن و جسم میشود و با ارامش ذهنی و جسمی مغز شما ، امواج مغزی با ارتعاشات منظم یا به عباره ای دیگر فریکونسها ی منظم به عالم هستی متصاعد میکند، مراکز انرژی یا چاکره ها در بدن منظم و متعادل میشوند ، میدان مقناطیسی بدن منظم میشود و درنتیجه فریکونسهای صوتی در اورگانهای مختلف بدن منظم میشوند و شما با عالم هستی بیک کانال امواج الکترومغناطیس تبدیل میشوید

فقط نکته مهم این است که یک سری قوانین ثابت هست که ما نمی توانیم آنها را تغییر دهیم . مانند قوانین علم فیزیک که ما را در مدرسه یاد دادند، اما قوانین ذهنی متاسفانه به ما یاد داده نشد، قوانین ذهنی یا قوانین موفقیت پایه و اساس علمی دارند،قوانین ذهنی ساخته دست انسان نیست، مانند قوانین عدلی، قانون اساسی در یک کشور…. مثلا هر فکری و هر حرفی و هر عملی عکس العملی دارد مساوی و مخالف با ان که این عکس العمل چه خوب چه بد به خود شما باز می گردد و هیچ راه فراری از آن نیست حتی اگر سالها و قرن ها طول بکشد .

سوال : تا چه وقت این کار را انجام دهیم ؟ پاسخ: نسبت به افراد و مشکلات شان، زمان فرق می کند بیشتر اشخاصی که روش تجسم عینی را به کار می‌گیرند، طی دو تا چهار هفته به نتایج محسوس دست می‌یابند .اما ممکن است برای کسانی که ضمیر ناخوادگاهشان برنامه منفی دارد ممکن است زمان بیشتری لازم باشد. و همراهان باید آنقدر تمرین کنند تا باور جدید جایگزین شود. یادمان باشد برای قهرمان شدن تمرین لازم است.

اسکرول به بالا