Kirlian Fotoğrafçılığı ve Aura – Bioenerji Uzmanı

 • kirlian fotoğrafçılığı

  kirlian fotoğrafçılığı

  Çakra ve aura fotoğraf çekimi için 05342986799 u arayın.

  ?Çakralarınız açık mı

  Çakralar bedenimizdeki ana enerji giriş çıkış merkezleridir. Çakralarda tıkanıklık ya da dengesizlik olduğunda para, bolluk bereket, ilişkiler, sağlık, cinsellik başta olmak üzere hayatımızda da pek çok konuda tıkanıklık ve dengesizlik yaşarız. Çakralarımızdaki enerji düzgün ve dengeli olduğunda hem dünyaya hem de ilahi enerjiye aynı anda bağlanır, hem besler hem de besleniriz.

  Özellikle son yıllarda günlük hayatımıza kadar girmiş olan bir teofizik kavramı olan aura, paranormal ve tinsel anlamda kullanılmaktadır.

  AURA, dünyadaki tüm canlıların bedeninden yayılan, ışınımla oluşan elektromanyetik bir alandır. Çok daha basit bir anlatım tarzıyla aura, tüm canlıların bedeninden yayılan, çıplak gözle görülmeyecek farklı bir frekanstaki enerjidir. Bu, canlıların yaydığı farklı frekanstaki güç ve etki alanıdır.

  Bu konudaki bilimsel araştırmalar hızlı bir şekilde devam ederken, insan aurası ölçümlemeleri ve auraların görüntülenmesi konusunda ilerlemeler sağlanmaya başlanmıştır.

  Her madde ve tabi ki canlılar atomik parçalarla oluşmuştur. Atomlar kendi içlerinde hareket halinde bulunan elektron ve protonlar meydana gelir.  Sürekli hareket halindeki atomların oluşturduğu sürekli ve tükenmeyen enerji canlılardaki auranın temel sebebini oluşturduğu düşünülmektedir.

  İnsanların auraları düşük frekanslı ya da yüksek frekanslı olabilmektedir. Kişilerin aura gücünü çakraların açıklığı ya da kapalılığı etkili olabileceği gibi, doğuştan gelen özelliklerden de kaynaklanabilmektedir. İnsan aurası, bu konuda bilgi sahibi kişiler tarafından gözlemlenebildiği gibi, bazı durumlarda normal insanlar tarafından da hissedilebilmektedir. Karşımızdaki insanda tam olarak sebebini açıklayamadığımı şekilde yüksek bir enerji alabilmekteyiz, bu durum bazen sadece sizin o kişi ile enerji alanlarınızın tutuşması durumunda olduğu gibi bazen herkes tarafından hissedilen bu enerji o kişinin aurasının yüksek olduğu anlamına da gelmektedir.

  kirlian fotoğrafçılığı

  AURA’NIN Etkileri

  Her insanın farklı bir aura alanının olduğunu belirtmiştik. Bu enerji alanlarının etkisi kişinin yaşamı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.
  Bu enerjinin etkilerini 3 e ayırmak mümkündür. Düşük, normal ya da yüksek aura sahibi olan insanlar vardır. Normal aura, kişinin standart yaşamı üzerinde olumsuz etkiye sahip olmayan, ancak artı bir olumlu etkide yaratmayan, yaşam için gerekli enerjiyi sağlayan enerji frekansıdır.

  Çevresel etkilerden hızlı bir şekilde etkilenen aura için, günümüz yaşam koşullarında normal frekanslı auraya sahip olmak da kolay değildir. İnsanların çevreden aldığı negatif enerjiler ve yaşam şartlarındaki olumsuzluk enerji frekansımızı sürekli olarak düşürme eğilimindedir.

  Çakra ve aura fotoğraf çekim

  Çakra ve aura fotoğraf çekimi için 05342986799 u arayın.

  İnsan vücudunun yakın tarihli araştırmalara dayanarak, Bioenerji frekanslarının yaşamlarımızda hayati bir işlevi olduğu gösterilmiştir.İster anlayıp ister anlamasak dazayıf ve işlevsiz frekanslar, bireyin enerjisini ve sağlığını belirleyebilir.

  İnsan Aurasi çakra ile oluşturulur. Çakra koleksiyonu, yedi renkten oluşan bir gökkuşağı gibidir. Her bir çakra, bu gökkuşağının bir spektrumunu çağrıştırır. Tüm yedi renk bulunduğunda aura dengeli ve mükemmeldir. Aura insan vücudun yumurta gibi çevreler.

  AURA’NIN Etkileri

  Her insanın farklı bir aura alanının olduğunu belirtmiştik. Bu enerji alanlarının etkisi kişinin yaşamı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.
  Bu enerjinin etkilerini 3 e ayırmak mümkündür. Düşük, normal ya da yüksek aura sahibi olan insanlar vardır. Normal aura, kişinin standart yaşamı üzerinde olumsuz etkiye sahip olmayan, ancak artı bir olumlu etkide yaratmayan, yaşam için gerekli enerjiyi sağlayan enerji frekansıdır.

  Çevresel etkilerden hızlı bir şekilde etkilenen aura için, günümüz yaşam koşullarında normal frekanslı auraya sahip olmak da kolay değildir. İnsanların çevreden aldığı negatif enerjiler ve yaşam şartlarındaki olumsuzluk enerji frekansımızı sürekli olarak düşürme eğilimindedir.

  Bu cihaz, 2014 Soçi Para- Olimpiyatları ve Rus Olimpiyat oyunlarındakullanılmıştır.

  Dr.Azad GuİLAKI Gelişmiş Dalgalanma Bilim Araştırma Merkezi tarafından sağlanan en müthiş bilim hizmetlerinden biri, sizin enerji aura nizden fotoğraf çekimidir. Titreşimli ve parlak renklerle yapılan enerji içeriğinden ilginç ve yeni deneyim. Bu deneyim kendinizin algısını artıracak ve yeni farkındalık kapıları açacak.Aura nin renkleri, yaşamın bu döneminde sahip olduğunuz enerji niteliğini, çevreye olan dünyaya maruz kalmalarıyla başkalarına tanıtılacağınızı gösterir.Aura fotoğraf çekimi için cihaz,Biofeedback prensipleri ve çalışmaları, renk psikolojisi, enerji alanı, bedenin zihni ve parmakların meridyenlerinin incelenmesi ile yazılım ve donanım olarak ikili sistemden oluşur.Sistem akıl ve bedeni, sosyal hayatı, ilişkileri ve ünsiyeti, mesleği, finansmanı, mutluluğu, büyümeyi ve gelişmeyi ve ortakla iletişimin genel kalitesini analiz etmeye odaklanır.

  Kurumda bulunan cihaz ve yazılım Amerika üretimidir. Ayrıcadünyanın en eksiksiz raporunu sunan tek yazılımdır.Fotoğraf çekimi için yalnız elinizi titreşimleri algılayan optik kamera sistem sensoruna konmanız ve program raporun beklemeniz yeterlidir. Çekim cihazı kişisel enerji alanınızın Aura sin gösterecektir.

  Bu uygulamanın tam raporu sadece kişisel yorumlarınızı içermiyor belki çakralar hakkında çok iyi bir genel bilgi var.Bir kişinin enerji alanı ve çakraları hakkında bilgisi bulunmayıp ve eğitilmediyse, raporunu okuyarak iyice bilgilene bilir.

  Kirlian Fotoğrafçılığı ve Bioenerji Gerçeği

  Kirlian fotoğrafları, madde ötesi ve ruhun varlığının mevcud olduğu yönünde önemli bir delildir.

  Bedenimizin tüm organlarını saran, hücresel düzeyde  değişebilen bir enerji mevcuttur. Bedenimizde fiziksel, bioelektiriksel, enerjiler bulunur. Bu enerjiler varoluşla birlikte yaşamımız boyunca bizimle hareket eden enerjilerdir. Çok eskiye dayalı  bazı tıp dalları mesela çin tıbbı gibi bu enerjilerden ve bedende sürekli ve tek yönlü aktığından bahseder.

  Her canlıda bulunan bionerji karşılıklı olarak herhangi bir temasta birbirine dönüşmektedir.Bu enerji formları sayesinde karşımızdaki canlılarla irtibata geçeriz. Karşılıklı temas bir enerji akımına sebep olur.

  Kirlian teknikleri ile alınan görüntüler normalde göremeyeceğimiz bio enerji alanlarını fotoğraf kağıdı üzerinde görünür hale getirir

  Kirlian Kamerası cansız nesne veya canlı varlıkların fotoğraf görüntülerinin yüksek değerli bir elektriksel alan vasıtasıyla elde edildiği cihazdır. Kamera başlangıçta, bitkilerin veya onların bazı kısımlarının, özellikle yapraklarının fotoğraflarının çekilmesinde kullanılmıştır. Daha sonraları ise, insan vücudundan yayılan biyo elektriksel manyetik enerjinin resimleri de çekilmiştir.

  Bir elektronik mühendisi olan Samyon Kirlian, insan eli, böcek veya bir bitki yaprağını, fotoğraf plağı üzerine koyarak, bunu da bir elektrodun üzerine yerleştirip, sırayla cismi, yüksek voltajlı elektrik akımına ve alçak amperli elektrik akımına maruz bırakmıştır.

  Teknik bakımdan, bu görüntülerin elde edilmesinde kullanılan iki metot vardır. Birinci metot, söz konusu nesneye kuvvetlice elektrik vermek ve ondan yayılan radyasyonun karanlıkta normal bir kamera ile fotoğrafını çekmek. İkinci metot ise nesneye birinci metotta olduğu gibi doğrudan değil de, nesnenin çok yakınına yerleştirilmiş voltajı farklı bir veya iki tane metal plakadan geçirilen yüksek gerilimli akım uygulamaktır. Bu metotta kamera kullanılmaz; hassas fotoğraf materyali, nesneden doğrudan doğruya görüntü alacak şekilde düzenlenir. Birinci metot daha kapsamlı görüntülerin elde edilmesini mümkün kılar. İkincisi, daha düşük güçlü elektrik kullanarak çok daha fazla ayrıntının görülmesini sağlar. Bu nedenle deneycilerin çoğu güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından ikincisini tercih etmişlerdir.

  HER İNSANDAKİ PARMAK UÇLARINDA BULUNAN, KİRLİAN FOTOGRAF CİHAZIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN BİR ÇEKİM:İnsanda değişik şekillere bürünen bir Bioenerji sistemleri bulunmaktadır. Yani fiziksel, elektriksel, biyoelektriksel, bio enzimatik enerjiler.. Bu enerji formları karşılıklı olarak birbirine dönüşmektedir. Her canlı hücre bir şebekeye bağlıdır ve hiçbir hücre bağımsız değildir. Vücudumuzda tüm organlarımızı saran ve fiziksel, kimyasal, hücresel düzeyde değişebilen bir sinir sistemi enerjisi mevcuttur.

  Akapunkturun temeli olan Çin Tıbbı, bu enerjinin insan bedeninde sürekli olarak tek yönlü aktığından bahseder ve bu enerji insan bedeninin sinir ağı boyunca daima akmaktadır.

  Fizik bedenimizle diğer bir canlıya yaklaşıp ona dokunduğumuzda enerjimizi de, aynı zamanda o canlı ile irtibata geçiririz. Bu durumda bir Bioenerji diğer bir Bioenerji ile temas etmiş olur ve bu şekilde bir enerji alışverişine yol açar.

  Sonuç olarak, Kirlian fotoğraf tekniği ile normalde göremeyeceğimiz Bioenerji alanımız (Aura), özel bir elektrik alanı içine alınarak sınırları ve çeşitli ışıma şekilleriyle fotoğraf kağıdı üzerinde açıkça görünür hale getirilmesi tekniğidir.

  Çakralar, ilgili oldukları enerjiler ve tıkanma nedenleri:

  1-Kök çakra:

  Konusu var olmadır, aile içi ilişkiler, kilo, özgüven ve erkeklerde cinsel konuları yönetir. Yaşama bağı, yaşam sevincini yönetir. Kök çakranız dengelendiğinde ve açıldığında yakın ilişkilerinizde, cinsellikle ilgili konularda ve dünyanın bereketiyle beslenme konusunda ilerleme kaydedersiniz.

  2-Sakral çakra:

  Konusu yaratıcılıktır. Para yaratma becerimizi, kadındaki cinselliği, doğurganlığı, hayatımızdaki fırsatları görmeyi ve neşeyi yönetir. Sakral çakranız dengelendiğinde ve açıldığında bolluk bereket, ilişkiler, cinsellik, samimiyet ve aşk konularında ilerleme kaydedersiniz.

  3-Solar pleksus çakrası:

  Konusu güç ve güvendir. Özgüven, özsaygı, güçlü olma, cesaretle ortaya çıkma, parlama konularını yönetir. Solar pleksus çakranız açılıp dengelendiğinde enerjinizi ve gücünüzü verimle ve güvenle kullanabilirsiniz. Bu çakrada tıkanıklıklar varsa alt çakradan cinselliği ve üst çakradan sevgiyi birleştirmekte zorluk yaşarsınız.

  4-Kalp çakrası:

  Konusu sevgidir. Sevgi alma, sevgi verme, şefkat, duygusallık, dokunma, affetme konularını yönetir. Kalp çakrası dünyaya ait enerjilerle ilahi enerjilerin birleştiği yerdir, bu çakra açılıp dengelendiğinde dünyanızı değiştirecek derecede kalp enerjisine sahip olursunuz. İnsan ilişkilerinde ahenk sağlar, birleştirici ve uyumlu Aura gelirsiniz.

  5-Boğaz çakrası:

  Konusu ifade, işitme, konuşma, tatma ve koklamadır. Kendini ifade etme, yazılı ya da sözlü olarak iyi iletişim konularını yönetir. Duyduğumuz ya da maruz kaldığımız yalanlar bu çakrada tıkanıklığa sebep olur. Açık ve dengeli olduğunda rahatlıkla konuşursunuz ilgiyle dinlenirsiniz, duyulduğunuzu ve sözlerinize saygı duyulduğunu hissedersiniz.

  6-Üçüncü göz çakrası:

  Konusu duru görü, sezgiler, medyumik güçler, imgeleme, odaklanma, farkındalık, idrak ve muhakemedir. Hayal gücümüzü, imgeleme ve odaklanma yeteneğimizi, sezgilerimizi yönetir.

  Açık ve dengeli olduğunda ilahi rehberlik alabiliriz. Beş duyunun ötesinde algılamamız artar. Sezgilerinizin hayat yolunda sizi yönlendirmesine izin verirsiniz. Her bakımdan farkındalığınız artar. Hayat amacınızı görmek ve anlamak ve bu hayat amacını yaşamak üçüncü göz bölgesindeki dengeli enerjilerle mümkün olur.

  7-Taç çakra:

  Konusu kutsallık, sonsuzluk, ilahi olanla bağlantıdır. İlahi enerjilerin ve koşulsuz sevginin, birlik duygusunun bedene giriş noktasıdır. İlahi gücü, ilahi desteği ve ilahi sevgiyle olan ilişkimizi yönetir. Bu çakra açık ve dengeli olduğunda yalnızlık duygusu ortadan kalkar, ölüm korkusu sona erer, dini inançların engelleyici duvarları ortadan kalkar ve Yaradan’ın bir kıvılcımı olduğunuzu ve parlamayı hak ettiğinizi hissedersiniz.

  Bu seans sırasında çakralarınızda enerji akışını engelleyen blokajlar, enerji çalışmaları, kristaller, his yüklemeleri ve inanç değişiklikleri kullanılarak giderilir.

  Seanslar hakkında daha detaylı bilgi ve planlama için bize 05342986799 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا