çakra yatağı –  Kristal Şifa Yatağı​ – Kristal Yatak Terapisi

 • Kristal Yatak Terapisi – çakra yatağı – Kristal Şifa Yatağı​

  Çakranın doğru çalışması ve dolayısıyla daha temiz bir aura yaratılmasının size karşı pozitif enerjinin elde edilmesinde önemli bir rol oynayabileceğini biliyor musunuz?

  çakra yatağı

  Çakra yatağı rezerv telefonu : 05342986799

  ?Çakralarınız açık mı

  Çakralar bedenimizdeki ana enerji giriş çıkış merkezleridir. Çakralarda tıkanıklık ya da dengesizlik olduğunda para, bolluk bereket, duygusal ve evlilik, ilişkiler, sağlık, cinsellik başta olmak üzere hayatımızda da pek çok konuda tıkanıklık ve dengesizlik yaşarız. Çakralarımızdaki enerji düzgün ve dengeli olduğunda hem dünyaya hem de ilahi enerjiye aynı anda bağlanır, hem besler hem de besleniriz.

  ?Çakralar Kendiliğinden Açılır mı

  Çakralarımız çevremizden gelen veya kendi kendimize yarattığımız negatif enerjiler nedeniyle tıkanır. Negatif enerjiler çakranın hareketinin tersine etki yapmasına neden olur ve çakraların hareketi bozulur. Günümüz koşullarında insanlar birçok sebeple negatif enerjilerin ortasında kalabilmektedir çakralarda bundan etkilenir. Yine aynı şekilde uyumlu, pozitif enerjilerin etkisi altında olmamız da çakralarımızın güçlenmesini ve işlevini yeniden yerine getirebilmesini sağlayabilir. Evet, yani güzel haber; çakralarımız zaman zaman dengesizleşse de tekrar dengesine kavuşabilir yani kendiliğinden açılabilir ancak günümüz koşullarında özellikle de uzun süre negatif etkiler altında kalan kişiler için bu çok da mümkün olmamaktadır. İş ortamındaki gerginlikler, hayal kırıklıkları, stres, para sorunları, kötü niyetli insanların yaydığı enerjiler, negatif düşünce ve davranışlar, kıskanç insanlar bizim sürekli olarak negatif enerjilere maruz kalmamıza neden olmaktadır. Bu da çakraların dengesizleşerek zaman içinde kendi kendine dengeye girmesini engeller ve çakralar tıkanır.

  Aslında bu durum bir sarmal gibidir. Örneğin; sezgilerimiz ve altıncı hissimizin merkezi olan üçüncü göz çakrası ajna, iş stresi, nazar değmesi , kötü yaşam koşulları, haset, kıskançlık gibi negatif enerjilerden dolayı dengesizleşir ve zamanla tıkanır. Ajna kapandığında gönül gözümüz bağlanmış gibi olur. Kişi yaşamında doğru kararlar ve tercihler yapamamaya başlar. Bu durum, başarısızlıkları ve hayal kırıklıklarını beraberinde getirerek bizi daha negatif enerjilerin ortasında bırakır. Negatif enerjiler ise çakramızın yeniden dengeye girmesini engeller. Stres altındaki sezgileri kötü çalışan insan daha yanlış kararlar verir ve gitgide mutsuzlaşır ve negatif enerjiler yaymaya devam eder ve böylece çakraların kendi kendine açılması imkansız hale gelir.

  ?Bioenerji Seanslarıyla Çakralar Nasıl Açılır

  Çakralar, yaşamımızda ve bedenimizde önemli etkilere sahiptir. Her çakranın sorumluluk alanı farklıdır. Çakraları bir süredir kapalı olan insanların çoğu, bunu yaşamındaki belirli alanlarda tekrar eden sorunlara iyi bir gözlem yaparak fark edebilmektedir. Bununla birlikte çakraların enerji durumunu öğrenmek için enerji ölçümü yapılmalıdır. Çakraları tıkalı olan ya da çakralarının tıkalı olabileceğini düşünen bir kişi öncelikle bir bioenerji uzmanına giderek enerji ölçümü yaptırmalı ve varsa tıkalı çakralarını açtırmalıdır. Peki bioenerji seanslarıyla çakralar nasıl açılır?

  Bioenerji seansları, bir bioenerji uzmanı aracılığıyla, evrenden gelen yüksek frekanslı yaşam enerjisinin yani kozmik enerjinin çeşitli bioenerji teknikleri kullanılarak belirli bir ya da daha çok çakraya aktarılmasıdır. Bioenerji uzmanı burada bir aracıdır. Bioenerji, saf pür pozitif enerjidir. Bu aktarımı sağlayacak olan kişi çakralara genellikle enerjinin en rahat aktarıldığı avuç içleri yardımıyla vücuda dokunmadan gerçekleştirir. Her bioenerji uzmanının kendi yöntemi vardır ancak bioenerji aktarımının temel prensibi, bioenerji uzmanının bir anten gibi topladığı yoğun kozmik kaynaklı enerjiyi karşısındaki insana iletmektir. Böylece negatif enerjiler sebebiyle hareketi bozulan çakralar, evrensel yaşam enerjisine ulaşarak soldan sağla dışardan içeriye doğru enerji hareketine geri döner. Beden yaşam enerjisini toplamaya ve sorumlu olduğu alanlara dağıtmaya başlar. Böylece aura güçlenir ve negatif enerjilere karşı savunmamız artar.

  • Bioenerji seansları, yoğun enerji akışı sağladığı için çakraların kısa sürede açılmasını sağlar.
  • Bioenerji seanslarında tıkalı çakra üzerinde çalışılırken, diğer çakralarda bun.
  • Bioenerji seanslarında yoğun pozitif enerjiye tabi olan kişi kendini daha iyi hissedeceği için kısa zaman içinde pozitif enerjileri yaymaya ve çekmeye başlar. Böylece kendi çakraları üzerinde yaratacağı olumlu etki devam etmiş olur.

  ?Peki illa bioenerji seansı gerekir mi? Çakralarımızı kendi kendine açmamız mümkün değil mi

  Tıkanmış bir çakrayı kendi kendine açmak genellikle mümkün değildir çünkü tıkalı çakralar auramızı bozarak, negatif enerjilere daha çok maruz kalmamıza neden olur bu da enerjimizi sürekli düşürür. Kendi enerjisi düşmüş, evrensel yaşam enerjisini doğru bir şekilde toplayamayan bir kişinin kendi çakrasını açabilmesi mümkün olamamaktadır ancak çakra güçlendirme için yapılacak çalışmalar dengesiz çakraların dengeye girmesinde destekleyicidir. Çakra güçlendirme yöntemlerini hayatınıza sokarak çakralarınızın dengeye girmesini destek olabilirsiniz.

  Çakranız ve aura enerjiniz arınmanın her aşamasında analiz edilir.

  Çakralarınızın birinin ya da bir kaçının tıkalı olduğunu düşünüyorsanız,

  Enerji kontrolü yaptırmak için bizi arayabilirsiniz… Böylece enerji durumunuzu ve tıkalı çakranızın olup olmadığını veya hangi çakralarınızın tıkalı olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Enerji kontrolü tamamen profesyonel bir şekilde tarama Kirlian Fotoğrafçılığı ile yapılır ve metafizik doktoru tarafından muayene edilir.

  Hangi çakranızın tıkalı olduğunu net olarak öğrendikten sonra isterseniz çakralarınızı açtırmak için bioenerji seansına katılabilirsiniz. Böylece evrensel şifa enerjisinin bedeninize akmasını sağlamış olursunuz. Çakralar doğru bir şekilde enerji toplar ve yaşamınıza evrensel yaşam enerjisi akmaya başlar. Auranız güçlenir. Korunmaya başlarsınız, enerji bedeniniz sizin için harekete geçer ve yaşamınıza pozitif olan, doğru enerjileri çekmeye başlarsınız.

  ?Seans nasıl yapılır

  Hasta seans sırasında uzanır . Casa’dan gelmiş olan 7 iyileştirici kristal bedenden 30 cm uzağa asılır. 20-60 dakika boyunca kendi ilgili renkleriyle ve frekanslarıyla belli bir ritimde terapi yapılır. Sivri uçlarıyla, doğal lazerler olarak odaklandıkları çakralara çalışmaya başlarlar, hızlanırlar, çakra merkezlerine odaklanmış ışık enerjisi giderek arttırılır.

  Kristal Yatak Tedavisinin Yararları

  Önce “Kuvars Kristali”nin özelliklerinden ve kullanım alanlarından bahsederek başlayalım;

  Kuvars kristali, gezegenimizdeki en güçlü şifa verici ve enerji yükseltici taşlardan biridir. Negatif enerjiyi emer, depolar, boşaltır, düzenler ve tıkanıklıkları açar. Kuvars kristali, varlığın tüm düzeylerinde (ruh, zihin, beden, duygular) çalışır; iyileşmeye ihtiyaç duyulan durumlarda, ruhsal çalışmalarda, meditasyonlarda kullanılır.

  Seansın sonunda, farklı seviyeler, fiziksel, psikolojik , eterik, astral hizaya gelir. Mental ve duygusal seviyede, bu kuvarslar uygunsuz davranış kalıplarını ve eski düşünce şekillerini uzaklaştırır. Boşluk/anlamsızlık taşıyan alanları özgüven ve özdeğer hisleriyle değiştirir.

  Fiziksel hastalıklar, küçük ya da büyük olmalarının bir önemi olmaksızın Kristal Işık Terapisi etkisiyle tedavi edilir, terapi bedenin kendini yenileme potansiyelini ortaya çıkarır.

  Çakra yatağı rezerv telefonu : 05342986799

  Çakra yatağını kullanmadan önce ve kullandıktan sonraki sonuçlar

  aura temizlemeden önceki ve sonraki görüntü

  bioenerji

  Çakra temizliği öncesi ve sonrası görüntü 

  bioenerji

  Ağrıyan göze ve büyüye maruz kalan bir kişinin enerjisini temizlemeden önceki ve sonraki görüntüler 

  bioenerji

   

  Seansın başlangıcından ve bitiminden önce çakranız ve auranız fotoğraflanır.

   

  ?Kimler Bioenerji Seansı Almalıdır

  Ruha ve bedenine giden bioenerji akışında tıkanıklık olan kişiler bioenerji seansı almalıdır.

  Çakraları tıkalı olan kişiler, hangi çakrasının tıkalı olduğuna göre ruh, beden, zihin ve zihinaltı yapılarında problem yaşamaya başlarlar. Her çakra auramızın bir parçasını oluşturmakla birlikte, bedenimizde belirli görevlere sahiptir. Çakraları kapalı olan insanlar yaşamlarına evrensel yaşam enerjisini toplamak yerine tıkalı çakraları sebebiyle aurası bozularak negatif enerjileri toplar ve hatta kendi hayatına çeker. Çakraların açık olup olmadığını anlamak için bioenerji uzmanına enerji ölçümü yaptırmak gerekir. Enerji ölçümü, tüm dünyada kullanılan bakır çubuk yöntemi (dowsing rods)  ile yapılacağı gibi, durugörü ile de ölçülebildiği bilinmektedir. Bununla birlikte çakralardan biri ya da bir kaçı tamamen tıkandığında bunu yaşamımızın her alanında hissetmeye başlarız. Fiziksel bir neden bağlı olmaksızın geçmeyen hastalıklar, tekrar eden şanssızlıklar ya da problemler, iletişim ve ilişki sorunları, sebepsiz korkular ve sıkıntılar ya da mutsuz depresif haller ile kendini belli edebilir.

  Üzerinde nazar, kem göz gibi negatif enerjiler olan kişiler bioenerji seansı alabilir.

  İnsanlar tarafından gönderilen negatif enerjiler, mühim olumsuz etkilere sebep olabilmektedir. Kıskançlık, haset, imrenme ya da özenme gibi insana özgü negatif duygular sebebiyle ortaya çıkan nazar gibi negatif enerjiler aurayı bir ok misali delerek enerji bedenimizi aşar ve çakralarımıza etki ederek onları enerji yönünü bozar. Böyle durumlarda saf sevgi enerjisiyle, pozitif evrensel yaşam enerjisiyle gerçekleştirilen bioenerji seansları auranın yeniden güçlenmesini sağlayarak negatif enerjileri ortadan kaldırır. Nazar nasıl anlaşılır? blog bölümümüzdeki diğer yazılardan faydalanabilirsiniz.

  Aura Enerjisi Düşük Olan Kişiler bioenerji seansları alabilir.

  Çakraların enerji yapısı aktif ve değişkendir. Gün içerisinde yaşadığımız olaylar, görüştüğümüz insanlar, girdiğimiz ortamlar ve kendi duygu durumumuz dahil olmak üzere her şeyin auramız üzerinde etkisi olabilmektedir. Aura enerjisi düşük olarak nitelendirilen kişilerin çakralarından biri ya da bir kaçı tıkalı olabilir bununla birlikte çakraların zayıf çalıştığı yetersiz çalıştığı durumlarda vardır. Çakra, içeriden dışarıya soldan sağa doğru evrensel enerji toplama hareketini yerine getirir ancak yavaş ya da ağırdır bu da auranın düşük olmasına sebep olabilir. Bioenerji seanslarıyla yüklenecek olan şifa enerjisi çakraların normal şekilde çalışmasını sağlayarak kişinin aurasını güçlendirir.

  Çakra Açma

  sağlık / fiziksel rahatsızlıklar / hastalıkların tedavisine destek
  özgüven / özdeğer / özsaygı desteği

  korkular / fobiler
  stres / depresyon
  ilişkiler / evlilik
  iş / kariyer / başarı
  bolluk bereket / maddi konular
  kaygı bozukluğu
  kilo sorunları
  ailede geçimsizlik

  bağımlılık / takıntılar
  Negatif Enerji Arındırma
  evlilik sorunları
  cinsel sorunlar
  negatif duygular

  Seans nasıl yapılmalı:
  ​Açık renk giysiler giyilmeli, gözlük, saat, takı, metal objeler, kemer çıkarılmalı, bol ve rahat giysiler giyilmeli. Siz gözlerinizi kapatıp, rahatlayıp güzel, yumuşak müziğin keyfini çıkarırken ışıklar çakralarınıza göre ayarlanmış olmalıdır.

  Terapi: Kristal yatak, Chromotherapy, Lithotherapy ve Musicotherapy’nin ince bir harmanıdır.​

  DÜŞÜK FREKANSLI İNSAN AURASI ETKİLERİ

  İnsan aurası, doğuştan gelen etkilerle ya da çevresel etkilerle değişebilmektedir. Aura, bioenerji çalışmalarıyla ve çakra açma çalışmalarıyla güçlendirilebileceği gibi çevreden gelen negatif enerji ve kişinin içsel psikoloji sebebiyle değişebilmekte düşebilmektedir.

  Düşük frekanslı auraya sahip olan kişiler, daha durgundur ve dış etkilerden çok daha hızlı bir şekilde etkilenir. Düşük frekanslı auraya sahip olmak evrensel yaşam enerjisinin vücuda doğru ve iyi bir şekilde alınamaması anlamına gelmektedir. Yaşam enerji olarak adlandırdığımız bu gibi durumlarda kişi ruhsal ve fiziksel olarak birtakım zorluklarla karşılaşabilmekte ve doğal kalkanından mahrum kalmaktadır.

  Düşük aura sosyal anlamda da birtakım başarısızlıklara etki etmekte ve kişinin yaşam standartlarının düşmesine sebep olabilmektedir. Yüksek enerji sahibi insanların aksine düşük frekans,  günlük yaşantımızı zorlaştırmaktadır. Özellikle çevresel anlamda olumsuz algılara sebep olan düşük aura, sağlığımızı, günlük yaşantımızı, insan ilişkilerimizi ve bazı konulardaki başarımızı olumsuz etkileyebilemektedir.

  • Çevresi tarafından negatif algılanmak
  • Mutsuz ve durgun olmak
  • Sebepsiz sevgi eksiklikleri
  • Başarısızlık ve şanssızlık

  YÜKSEK FREKANSLI AURA’NIN ETKİLERİ

  Yüksek frekanslı aura her insanın sahip olmak isteyeceği bir şeydir. Yüksek auraya sahip olan kişiler çevrelerine yaydıkları sürekli pozitif enerji sayesinde hızlı bir şekilde bulundukları ortama adapte olarak, çevreleri tarafından sevilir ve çabuk kabul edilir. Girdikleri her ortama uyum sağlayan ve çevrelerini kendi etkiler altında bırakan bu insanlar bir çok alanda başarı sağlarlar.

  Auranın yüksek olması kişinin iç dünyası ile sürekli olarak barışık olmasını sağlayacağı gibi, getirdiği diğer olumlu etkilerle sürekli bir sarmal halinde kişinin olumlu olan şeyleri hayatına çekmesine sebep olur. Bu durum sizin de tahmin edeceğiniz gibi katlanarak ilerlemektedir.

  Yüksek frekanslı aura sahibi insanların ikna gücü yüksektir. Bu enerji alanı herkes için sempatik ve etkileyici bir etki yaratır.

  ?Bioenerji Nedir 
  Bioenerji Yaşam Enerjisi olarak bilinir. Bilimsel olarak saptanabilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilinir. Bedene bioenerji frekanslarının gönderilmesi sayesinde bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olunur. Her insanda var olan bioenerji aktifleştirildikten sonra yaşam boyu size pozitif enerji sağlar.

  Kişinin zihinsel, ruhsal ve fiziksel enerji alanlarının bileşkesi olan bioenerji, kısaca yaşam enerjisi anlamına gelir. Yaşanan çevre ve bireyin kendi kişisel özelliklerinden kaynaklanan negatif duygu ve düşünceler enerji dengesini bozabilir.

  Bioenerji kendi bedenimize, çevremizdeki her şeye pozitif katkıdır. Pozitif yaşam enerjisi ile besleyebilirsiniz. Bioenerji asla tıbbın yerine geçmez. Sadece pozitif enerji tekniğidir.

  . Bioenerjiniz aktifleştikten sonra kendinize ve çevrenize beden ruh zihin dengelemesi yapabilir. Çakralarınızı dengeye getirebilir. Pozitif frekansı deneyimleyebilirsiniz.

  çakra yatağı toplantıları şiddetle tavsiye edilir ve kristal banyo olarak da adlandırılır.

   

  Kristal şifanın tedavi edici etkisi vücudumuzda rezone olan hücrelerimizdeki ve dokularımızdaki suyun titreşiminin sonucudur. Hasta hücreler şifalandırıcı titreşimi alırlar ve tedaviyi devam ettirdiğimizde hücrelerimizin ve organlarımızın yenilenmesini sağlarlar.

   

  Terapi: Kristal yatak, Chromotherapy, Lithotherapy ve Musicotherapy’nin ince bir harmanıdır.

  Seanslarımızın tamamı metafizik uzmanı Dr.guilaki tarafından uygulanmaktadır.

  Çakra yatağı rezerv telefonu : 05342986799

  Kristal Yatak Terapisi – çakra yatağı – Kristal Şifa Yatağı​

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا