gilaki.dr@gmail.com 02166041670
درباره ما

“بزرگترین دوست انسان ذهن است زیرا با زایش افکار مثبت شما را به خوشبختی میرساند (دکتر ابوالفضل گیلکی) “

درباره ما 20150906_220032-150x150

شرکت فن آوری اطلاعات و ارتباطات پیشگامان پدیده ساز امکان، با همکاری شرکت علوم ماورایی فراسوی نگاه راز به مدیریت عاملی دکتر ابوالفضل گیلکی به افراد کمک می‌کند تا در زندگی و کسب ‌و کار خود به موفقیت‌های بزرگ برسند. این شرکت با آموزش‌های تخصصی (مقالات و فایل‌های دانلودی رایگان) و ارائه محصولات آموزشی (فیزیکی و دانلودی) و برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های کاربردی (حضوری و غیرحضوری) در زمینه متافیزیک، مهارتهای زندگی، موفقیت ،کسب ثروت،نحوه تغییرات سریع از طریق ضمیر ناخودآگاه، به شما کمک می‌کند تا هر چیزی که در این راه به آن نیاز دارید، به سرعت بیاموزید.

ماموریت شرکت :

ما می کوشیم تا با حفظ دیانت و ارتقاء فرهنگ اصیل ایرانی مطالب و اطلاعات کاربردی و مناسبی را جهت مدیریت صحیح زندگی و تحقق زندگی اجتماعی سالم تر به مردم ایران زمین و همچنین فارسی زبانان سراسر دنیا ارائه نماییم و همواره برآنیم تا بستری مناسب جهت پرورش تفکر مثبت و خلاق را در کشور ایران فراهم آوریم.

ما معتقدیم تحقق واقعی مأموریت و چشم انداز ؛ از طریق حفظ ارزش های انسانی، وجدان کاری، نیک پنداری، استمرار آموزش، کارگروهی، افزایش کیفیت زندگی کاری، ایجاد و پرورش محیطی سرشار از امید و انگیزه و تلاش به جهت ارتقای سطح زندگی صورت می پذیرد و لذا در این مسیر با اعتقادی راسخ و توکل به خداوند از تمامی امکانات بالقوه برای تعالی سازمان استفاده خواهیم کرد.

 زندگی‌نامه دکتر ابوالفضل گیلکی کناری

دکتر ابوالفضل گیلکی در سال ۱۳۵۶ در یک خانواده مذهبی در شمال کشور به دنیا آمد و تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در زادگاهش طی کرد و تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس را در رشته مدیریت رسانه و تحصیلات دکتری تخصصی خود را در رشته فلسفه در متافیزیک به پایان رساند. وی همچنین مربی مهارتهای زندگی از جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران میباشد.

دکتر گیلکی هم اکنون به عنوان مربی مهارتهای زندگی و مشاور معنوی نیز فعالیت مینماید.

تلفن تماس: ۶۶۰۴۱۶۷۰-۰۲۱

X