gilaki.dr@gmail.com 02166041670

مهندسی ذهن، طراحی و مدیریت ذهن برای رسیدن به هدف های معین است.

اپلیکیشن مهندسی ذهن در موسسه فن آوری اطلاعات پیشگامان پدیده ساز امکان با همکاری شرکت علوم ماورایی دکتر گیلکی ساخته شده است. و در آن علاوه بر محصولات آموزشی، فایل های امواج فرا صوت برای کارایی های مختلف ذهنی و برنامه های مهندسی ذهن نیمه هوشیار یا ضمیر ناخودآگاه جهت پیشبرد اهداف انسان قرار داده شده است.

موفقيت اين شيوه در موارد زيادي به اثبات رسيده و از اتهام غير عملي بودن و عدم كارايي مبرا شده است .

محصولات مهندسی ذهن:                    اپلیکیشن مهندسی ذهن _ذهن

فایل صوتی تمرینی اجابت آرزوها

فایل صوتی تمرینی تناسب اندام

فایل صوتی تمرینی کسب ثروت

محصولات فرا صوت:

رابطه جنسی بهتر با امواج فرا صوت مغزی

فرا صوت کمک به درمان افسردگی و اضطراب

فرا صوت کمک به درمان سردرد و بهم خوردگی مزاج

امواج فرا صوت تحریک هورمون رشد

امواج فرا صوت برای افزایش خلاقیت

فرا صوت افزایش هوش و کارایی ذهنی

کمک به ترک اعتیاد به الکل و مواد مخدر

فرا صوت کمک به درمان بیخوابی

محصولات آموزشی:

بزودی

توضیحات بیشتر محصولات مهندسی ذهن:

ذهن انسان همه چیز را کنترل می کند . ادراکات، تصورات ، تفکرات ، اعتقادات و بطور کلی تمام جنبه های شناختی رفتار انسان تحت کنترل ذهن است. جهان و هر آنچه که در آن موجود است، ازطریق تصورات ما در ذهن انعکاس می یابد.

ما می توانیم از طریق روشهای کنترل ذهن این تصورات را تغییر دهیم و آن وقت خواهیم دید که واقعیت های زندگی ما نیز دستخوش تغییر خواهند شد، یا به زبان دیگر اگر ما توان آن را داشته باشیم که ذهن خودمان را تحت کنترل در آوریم قادر خواهیم بود دنیای مطابق با آرمانها و ایده آل های خودمان بسازیم.

«شما مي توانيد با استفاده از روش تجسم ذهنی در برنامه مهندسی ذهن خود دنیای جدید خود را بسازید»

هدف گذاری مناسب ذهن مهارتی حیاتی است. آگاهی بر هدف ها و طراحی ذهن براساس این هدف ها، انرژی ذهن را برای رسیدن به آن ها متمرکز می کند. ذهن ما در کنار سیستم هدف یاب، همانند موشک های فضایی دارای سیستم انحراف سنج است. هر چه هدف ها روشن تر و دقیق تر طراحی شده باشد و تمرکز فرد بر هدف بیش تر باشد، به محض بروز خطا، سیستم انحراف سنج مغز، خطاها را شناسایی کرده و از آن برای رسیدن به هدف استفاده می کند ذهن هدف دار هرگز از خطاها مایوس نمی شود و مقوله ای به نام شکست را ثبت نمی کند، بلکه خطاها به صورت تجربه های لازم برای شناسایی راه های اصلی در نظر گرفته می شود.
فردی که ذهن هدف دار دارد، اشتباه را طبیعی گرفته و خود و دیگران را سرزنش نمی کند و در انرژی روانی صرفه جویی می کند و فقط به راه حل می اندیشد. ذهن ناهوشیار، مامور قدرتمند تحقق اهداف برنامه ریزی شده است. قابل توجه است که مردم اغلب آگاهی دقیقی نسبت به هدف های خود ندارند. هدف گذاری ذهن مهم ترین مرحله ی خلاقیت است و ظرافت های خاص خود را دارد و نیازمند بررسی و شرحی بیش تر و دقیق تر است.

نکته دیگری که در مهندسی ذهن مطرح است، این است که یک فرد با ذهنی ساده یا کم تجربه، در ارتباطات مداوم با ذهن های خلاق، اصطلاحاً موتورهای خاموشش روشن می شوند.

چگونه در برنامه مهندسی ذهن از ضمیر نيمه هوشيار استفاده کنیم ؟
اين ضمير همه نوع اطلاعات و پيشنهادات را به منزله واقعيت مي پذيرد و قبول مي‌كند چه مثبت چه منفي، هر كس مي‌تواند اين ضمير را تحت كنترل خود در آورد، اصولا اين ضمير تحت كنترل ما است و ما مي‌توانيم از اين ضمير براي رسيدن به خواسته‌هايمان كمك بگيريم. حسني كه اين ضمير دارد اين است كه نمي‌تواند بين تخيلات و واقعيات فرق بگذارد. مثلا ممكن است ما در واقعيت يك آدم با اندامی نامناسب (چاق یا لاغر)، بی پول، تنبل و يا كم‌كار باشيم ولي در خيال خودمان دوست داريم كه انسان موفق ، ثروتمند و با تناسب اندام خوبي باشيم در اينجا مي شود از اين ضمير استفاده كرد و دنیای جدید خود را خلق کرد.

مثلا شما تصور كنيد مجبور هستيد در مقابل جمع يا در كلاس سخنراني كنيد اما در گذشته هميشه مضطرب بوده‌ايد چه قبل از سخنراني چه درطي سخنراني، مي‌توانيد هر روز طي یک یا دو جلسه (روز _شب) تمرين ،خودتان را در مقابل تماشاچيان آسوده احساس كنيد اگر ديديد وقتي مي‌خواهيد اين تلقين ها را به خود بدهيد به خواب مي‌رويد سعي نكنيد كه بيشتر بيدار باشيد، تلقينها تا لحظه اي كه به خواب مي‌رويد به ضمير نيمه آگاه شما راه مي يابد .

«اجازه ندهيد سادگي اين روش باعث شك شما دركارايي آن بشود»

سوال : تا چه وقت اين كار را انجام دهيم ؟ پاسخ: نسبت به افراد و مشكلات شان، زمان فرق مي كند بيشتر اشخاصي كه روش تجسم عيني را به كار مي‌گيرند، طي دو تا چهار هفته به نتايج محسوس دست مي‌يابند .هر چه دلتان مي خواهد در ضمير و فكر خود مجسم كنيد.

اپلیکیشن مهندسی ذهن _ذهن

باور داشته باش که لیاقت بهترین ها را داری، انسانها همان گونه که باور داشته باشند می‌توانند بیندیشند .باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا میکند که چگونه بیندیشد ……
دانشمندان برای بررسی تعیین میزان قدرت باورها بر کیفیت زندگی انسانها آزمایشی را در «‌هاروارد یونیورسیتی » انجام دادند.نتیجه این تحقیقات بسیار جالب است: 80پیرمرد و 80 پیرزن را براى این پروژه انتخاب کردند .یک شهرک را به دور از هیاهو برابر با 40سال پیش ساختند .غذاهای 40سال پیش در این شهرک پخته میشد .خط روی شیشه‌های مغازه‌ها ، فرم مبلمان ، آهنگها ، فیلم‌های قدیمی ، اخباری که از رادیو و تلویزیون پخش میشد ، را مطابق با 40 سال قبل ساختند . بعد این 160 نفر را از هر نظر آزمایش کردند .

تعداد موی سر ، رنگ موی سر ، نوع استخوان ، خمیدگی بدن ، لرزش دستها ، لرزش صدا ، میزان فشار خون … بعد این 160 نفر را به داخل این شهرک بردند ، بعد از گذشت 5الی 6ماه کم کم پشتشان صاف شد ، راست می‌ایستادند ، لرزش دستها بطور ناخودآگاه از بین رفت ، لرزش صدا خوب شد ، ضربان قلب مثل افراد جوان ، رنگ موهای سر شروع به مشکی شدن کرد ، چین و چروکهای دست و صورت از بین رفت ..
علت چه بود؟
خیلی ساده است .آنها چون مطابق با 40سال پیش زندگی کردند ، باور کرده بودند 40سال جوانتر شده اند .
انسانها همان گونه که باور داشته باشند می‌توانند بیندیشند .باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا میکند که چگونه بیندیشد .
اصولا فرق بین انسانها ، فرق میان باورهای آنان است. انسانهای موفق با باورهای عالی ، موفقیت را برای خود خلق میکنند.انسانهای ثروتمند ، باورهای عالی و ثروت آفرین دارند که با اعتماد به نفس عالی خود و بدون توجه به تمام مسائل به دنبال کسب ثروت میروند و به لحاظ باورهای مثبتشان به ثروت مطلوب خود میرسند .
قانون زندگی قانون باورهاست .باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ است .توانمندی یک انسان را باورهای او تعیین می‌کند.
انسانها هر آنچه را که باور دارند خلق میکنند . باورهای شما دستاوردهای شما را در زندگی میسازند . زیرا باورها تعیین کننده کیفیت اندیشه‌ها ، اندیشه‌ها عامل اولیه اقدامها و اقدامها عامل اصلی دستاوردها هستند .

با تمرکز ذهنی روی انچه قابل دید است یانه وجود خارجی دارد یا نه زنده جان است یا بی جان و یا با تمرکز ذهنی روی انچه ذهن نیمه هوشیار ما انرا مقدس قبول یا باور میکند یا نه تمرکز صرف سبب ارامش ذهن و جسم میشود و با ارامش ذهنی و جسمی مغز شما ، امواج مغزی با ارتعاشات منظم یا به عباره ای دیگر فریکونسها ی منظم به عالم هستی متصاعد میکند، مراکز انرژی یا چاکره ها در بدن منظم و متعادل میشوند ، میدان مقناطیسی بدن منظم میشود و درنتیجه فریکونسهای صوتی در اورگانهای مختلف بدن منظم میشوند و شما با عالم هستی بیک کانال امواج الکترومقناطیس تبدیل میشوید

فقط نکته مهم این است که یک سری قوانین ثابت هست که ما نمی توانیم آنها را تغییر دهیم . مانند قوانین علم فیزیک که ما را در مدرسه یاد دادند، اما قوانین ذهنی متاسفانه به ما یاد داده نشد، قوانین ذهنی یا قوانین موفقیت پایه و اساس علمی دارند،قوانین ذهنی ساخته دست انسان نیست، مانند قوانین عدلی، قانون اساسی در یک کشور…. مثلا هر فکری و هر حرفی و هر عملی عکس العملی دارد مساوی و مخالف با ان که این عکس العمل چه خوب چه بد به خود شما باز می گردد و هیچ راه فراری از آن نیست حتی اگر سالها و قرن ها طول بکشد .

قانون دیگر این است که به هر چه فکر کنی ( البته اگر این فکر با احساس همراه باشد چه احساس خوب چه حسی بد ) آن چیز را به سمت خود می کشید (قانون جذب )

 

نوشتن دیدگاه

X