روش‌های هم فرکانس شدن با خواسته

 • در دنیایی که ما زندگی می‌کنیم ارتعاشات و فرکانس‌های مختلفی وجود دارد. تمام افکاری که از ذهن ما عبور می‌کنند دارای ارتعاش ذهنی هستند.  مجموع ارتعاشات ارسال شده از ذهن ما فرکانس ایجاد می‌کند. فرکانس‌ها نیز به اندازه‌ای قدرتمند هستند که در رسیدن ما به خواسته‌هایمان تأثیرگذار باشند. هم فرکانس شدن با خواسته یکی از مهم‌ترین اصول برای رسیدن به اهداف است. مطابق با قانون ارتعاش ،فرکانس‌های مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند. بنابراین اگر خواسته شما ثروت زیاد است، باید در فرکانس پول و ثروت قرار بگیرید. در این مقاله به طور کلی در مورد ارسال فرکانس هماهنگ با خواسته‌ها صحبت کرده‌ایم.

  نقش باورها در هم فرکانس شدن با خواسته

  ضمیر ناخودآگاه
  تربیت ضمیر ناخودآگاه

  هم فرکانس شدن با خواسته به این معنی است که باورهایی را در ذهنتان به وجود بیاورید که همسو با خواسته‌های شما باشد. در واقع باورها ارتعاشات و فرکانس‌های ارسال شده از ذهن ما را تشکیل می‌دهند. ضمیر ناخودآگاه انسان قدرت فوق‌العاده‌ای در تبدیل کردن باورها به واقعیت دارد. اما متاسفانه این بخش قدرتمند از وجود ما، توانایی تشخیص خوب از بد را ندارد. تنها باورهای موجود در ذهن ما را به واقعیت تبدیل می‌کند. به همین دلیل است که بسیاری از انسان‌ها در زندگی خود احساس خوشبختی ندارند.

  روش‌های مختلفی برای ایجاد باورهای مناسب وجود دارد. شما می‌توانید با تکرار کردن خواسته‌هایتان در قالب جملات، اطلاعاتی را وارد ذهن خود کنید. تکرار یکی از مهم‌ترین روش‌های ایجاد باور است. همچنین لازم است خواسته‌های خود را تصور کنید. احساس ناشی از رسیدن به خواسته‌ها را در ذهن خود تداعی کنید. ضمیر ناخودآگاه شما تصور را از واقعیت تشخیص نمی‌دهد. بنابراین زمانی که داشتن خواسته‌هایتان را تصور می‌کنید، در واقع کارهای مورد نیاز برای هم فرکانس شدن با خواسته و جذب آن را انجام داده‌اید.

  قوانین کائنات مرتبط با هم فرکانس شدن با خواسته‌ و جذب آن

  قانون جذب و قانون ارتعاشقانون جذب و قانون ارتعاش

  برای هم فرکانس شدن با خواسته و به دست آوردن آن، باید به دو قانون مهم جهان هستی توجه داشته باشید. قانون اول، قانون ارتعاش است. قانون ارتعاش بیان می‌کند که همه چیز در این جهان از ارتعاش تشکیل شده است. فرکانس نیز شبکه‌ای از ارتعاش‌هاست. قانون دوم قانون جذب است. این قانون چیزی است که اکثر ما با آن آشنایی داریم. قانون جذب بیان می‌کند که فرکانس‌های هماهنگ یکدیگر را جذب می‌کنند.

  فیلم راز این دو قانون را به صورت خیلی ساده بیان کرد. این موضوع دلیل اصلی برای آن است که بسیاری از افراد تصور کردند این قوانین توهم هستند و نمی‌توانند واقعیت داشته باشند.

  نقش شکرگزاری در رسیدن به خواسته ها

  شکرگزاری یک راهکار کلیدی و مهم برای هم فرکانس شدن با خواسته است. در واقع به کمک شکرگزاری ذهن شما به سوی افکار و باورهای مثبت می‌رود. این موضوع شما را در فرکانس مثبت و درست قرار می‌دهد.

  • شما با شکر گذاری خواسته‌های خود را با قدرت بیشتری جذب می‌کنید.
  • با شکرگزاری کردن بخاطر آرزوهایتان قبل از اینکه به آن‌ها رسیده باشید، آن را باور می‌کنید. باور ارتعاش ایجاد می‌کند و هم فرکانس شدن با خواسته انجام می‌شود.
  • با تشکر از خداوند بابت موفقیت‌ هایی که تاکنون به دست آورده‌اید، راه را برای جذب موفقیت‌های بیشتر هموار خواهید کرد.
  • شما می توانید با شکرگزاری یک زندگی همراه با عشق و آرامش الهی و تندرستی و ثروت را برای خود به وجود بیاورید.

  برای اینکه تغییرات ناشی از شکرگزاری را ببینید، کافی است این کار را امتحان کنید. متعهد شوید که به مدت یک ماه به محض بیدار شدن از خواب، ۵ دلیل برای شکرگزاری از خداوند را در دفتر یادداشت روزانه خود بنویسید. این موضوع مزایای بسیاری به دنبال خواهد داشت.

  جالب است بدانید که معنویت از هزاران سال قبل همواره ما را به سوی ارسال ارتعاش درست و هم فرکانس شدن با خواسته دعوت کرده است. دعوتی که انسان امروز به تازگی دلیل آن را فهمیده‌ است. معنویت در کلام‌های مختلفی با ما در این باره صحبت کرده است. از بودا که می‌گوید شما همانی هستید که می‌اندیشید و قرآنی که بیان می‌کند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نخواهیم داد، مگر به خواست خودشان. همه این‌ها نشانه‌های روشنی هستند که ما را به سوی جذب خواسته‌هایمان هدایت کنند.

  بیشتر بخوانید: قانون جذب چیست؟ چشمان خود را رو به دنیایی از امکانات بی پایان باز کنید!

  بیشتر بخوانید: سه تمرین برای کسب ثروت از طریق قانون جذب

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۵ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا