کریستال تخت چاکرا بهترین روش بالانس چاکرا

 • به گفته متخصصین و دانشگاه متافیزیک استرالیا چاکرا درمانی با تخت چاکرا بهترین روش بالانس چاکرا است

  با پذیرش تاثیرگزاری روش تخت پاکسازی چاکرا توسط سازمان بهداشت جهانی در طب مکمل و نتایج درخشان آن در دنیا مراجعات به متخصصان متافیزیک و استفاده از تخت پاکسازی چاکرا بسیار رشد کرده است

  امروزه در دنیا کسی نیست که متافیزیک را بشناسد و کاربرد کریستال ها و نور و رنگ را در بدن نداند . اما شاید هزینه گران این تجهیزات و کارکرد پیچیده تشخیص روش کار برای هر شخص همیشه برای درمانگران سخت بوده است.

  نور درمانی کریستال (تخت چاکرا) با طیف نور، بیوفتون ها، گسیل و مغناطیس کار می کند. با معرفی رنگ درمانی به بدن، چاکراهای نامتعادل می توانند جوان شوند و انرژی و احساس آرامش و رفاه را برای گیرنده فراهم کنند. فیلترهای نور رنگی رنگ و فرکانس سنگ‌های قیمتی کاشته شده در کریستال‌ها را انتقال می‌دهند، هر ناحیه از کریستال‌ها برای هر چاکرا خاص دارای سنگ‌های قیمتی و مواد معدنی خاصی است که فرکانس آن را به هر چاکرا طنین می‌اندازد. این درمان در حالی که روی تخت چاکرا دراز کشیده و به موسیقی ارائه شده در اتاق درمان گوش می دهد، پرتوهای ظریف و پرانرژی را به گیرنده می تاباند.

  موسیقی در ترکیب با رنگ درمانی در تقویت امواج آلفا، تتا و دلتا برای آرامش عمیق نقش دارد. کریستال ها و سنگ های قیمتی به عنوان عامل ذخیره طبیعت برای انرژی الکترومغناطیسی طبیعی عمل می کنند. پرتوهای رنگی مختلف فرکانس انرژی ساطع شده را تعیین می کند و بر سلول ها و ارتعاش بدن تأثیر مثبت می گذارد. این تشدید ایجاد شده توسط نور درمانی کریستال از این فرکانس های الکترومغناطیسی و مغناطیس برای انتقال و حرکت انرژی از طریق میدان انرژی ظریف به قسمت های انرژی نامتعادل بدن استفاده می کند که برای بسیاری احساس یکپارچگی، آرامش و سلامت کلی ایجاد می کند. در برخی سیستم های مدرن تخت چاکرا فرکانس تنظیمی بیورزونانس قرار دارد که بر حسب نقصان میزان کمبود فرکانس بصورت اتوماتیک یا بصورت دستی توسط اپراتور یا درمانگر تخت چاکرا تنظیم میگردد

  چاکراها مراکز انرژی بسیار پیچیده ای هستند که قادر به جذب رنگ ها از نور هستند. هر رنگ در طیف رنگ مربوط به یک چاکرا و همچنین یک عضو در بدن است. این درمان با نور کریستالی از کریستال‌های برش واقعی Vogel استفاده می‌کند که به طور دقیق سی و پنج مورد از آنها، با پنج عدد در هر غلاف چاکرا است. هر کریستال مملو از صدها جواهر و مواد معدنی است که تأثیر، طنین و همسویی با انرژی هر یک از چاکراهای خاص دارند.

  این برهمکنش بیوفتونیک بین انرژی و نور کریستال ها و انرژی ظریف بدن انسان بر چاکراها تأثیر می گذارد و عملکرد این چاکراها به 500 سال قبل از میلاد مسیح در قدیمی ترین متن هند به نام وداها توصیف شده است. در آنجا سرزندگی چاکراها را توصیف می کند که مستقیماً به سلامت ذهن، بدن و سلامت عاطفی فرد نسبت داده می شود.

  بدن نور، میدان انرژی یا هاله ما به خوبی به نور و صدا پاسخ می دهد. این نور به میدان انرژی ظریف پرانرژی به جسم نوری که ما به آن متصل هستیم تزریق می کند. این مانند غذا است، اما برای سیستم انرژی، چاکراها، مرکز انرژی شما. بسیاری از افراد پس از درمان احساس می‌کنند که میدان انرژی آنها بزرگ شده است و گویی تازه جایی بوده‌اند، قبلاً نبوده‌اند، برخی در حالت رؤیایی با چشم‌اندازها و رنگ‌ها هستند، در حالی که برخی دیگر آنقدر احساس سنگینی و آرامش می‌کنند که آنها را احساس می‌کنند. احساس می کردند که نمی خواهند حرکت کنند. این انرژی ظریف روی هر فرد به عنوان یک فرد کار می کند. توصیه می‌کنم با یک «نیت» وارد این درمان شوید. به این ترتیب، قبل از تجربه درمان نور کریستال، از قبل به سمت همسویی با ارتعاش بالاتر و میدان های انرژی ظریف حرکت می کنید. کریستال ها می توانند میدان انرژی ارتعاشی بالایی را برای کسانی که به انرژی ظریف حساس هستند به ارمغان بیاورند. کریستال ها توانایی تغییر، جابجایی و تراز کردن انرژی ظریف را دارند. بسیاری از کاربران این روش درمانی اثر ترمیمی بر روی سیستم عصبی همراه با احساس آرامش و آرامش عمیق داشته اند. بسیاری نیز ممکن است بینش یا بینش را تجربه کنند. بیماران همچنین احساس خلسه و عمیق شدن آرامش فیزیکی را توصیف می کنند. با برخی از کاربران که تجربیات دیگری از نوع دنیوی را گزارش می کنند. بیماران همچنین احساس خلسه و عمیق شدن آرامش فیزیکی را توصیف می کنند. با برخی از کاربران که تجربیات دیگری از نوع دنیوی را گزارش می کنند. بیماران همچنین احساس خلسه و عمیق شدن آرامش فیزیکی را توصیف می کنند. با برخی از کاربران که تجربیات دیگری از نوع دنیوی را گزارش می کنند.

  به گفته متخصصین و دانشگاه متافیزیک استرالیا چاکرا درمانی با تخت چاکرا بهترین روش پاکسازی چاکرا است

  با استفاده از ماسک چشم بر روی چشم‌ها، فضای عمیق‌تر ممکن است برای دیدن رنگ‌ها، تصاویر چرخان مساعدتر باشد و همچنین ممکن است تجربه‌ای عمیقاً آرامش‌بخش را تسهیل کند در حالی که دیگران ممکن است احساس انرژی و بصیرت کنند.

  فقط به این دلیل که نمی توانید انرژی را ببینید به این معنی نیست که وجود ندارد. ما اکسیژن را نمی بینیم، با این حال آن را تنفس می کنیم و ما را زنده نگه می دارد. ما هنوز باد را نمی بینیم، می توانیم حرکت درختان را ببینیم. چاکراها یا این سیستم‌های انرژی از طریق بسیاری از فرهنگ‌ها و سیستم‌های اعتقادی اثبات معتبری برای وجود دارند. اما حتی اگر نمی توانید آنها را ببینید به این معنی نیست که آنها آنجا نیستند!

  معمولاً از یک جلسه سی دقیقه ای برای سیستم نور درمانی کریستال استفاده می شود که این هزینه برای هر درمان در کشورهای مختلف از 160 دلار الی 400 دلار است. اغلب بسیاری از بیماران طب سوزنی (هزینه جداگانه) را با درمان ترکیب می کنند تا اثرات آن را افزایش دهند. از آنجایی که بدن ما یک میدان بیوالکتریکی است، ترکیب طب سوزنی ، نور درمانی و فرکانس تراپی می تواند یک تجربه عمیق باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا