کارگاه تخصصی توسعه فردی دکتر گیلکی

 •       🥇🥇🥇 با افتخار 🥇🥇🥇 

  تخصصی ترین ورک شاپ توسعه فردی در دنیا

  کارگاه تخصصی توسعه فردی دکتر گیلکی

  همراه با تمرینات تخصصی، اسانس های فرکانسی و گیاهی جهت توسعه فردی

  متفاوت ترین برنامه هدایت زندگی (به روش انحصاری دکتر گیلکی دکترای متافیزیک و مربی رسمی مهارتهای زندگی و توسعه فردی)

  * دوره یکساله (ماهیانه دو جلسه)

  ⁉️ هدف کارگاه

  همگام سازی ذهن، بدن و روح

  💯 فرایند آموزش

  توسعه فردی ، موفقيت، کسب ثروت همراه با تمرینات تخصصی و اسانس های فرکانسی و گیاهی

  ⁉️تغییرات شرکت کنندگان پس از همگام سازی ذهن، بدن و روح 💥

  کسب آرامش در تمام مراحل زندگی، موفقیت در جذب ثروت ، جذب عشق و ..

  فرآیند تغییرات در دوره توسعه فردی دکتر گیلکی ، شامل تغییر بدن ،ذهن و روح به سطوح بالاتر عملکرد است.

  تلفن ثبت نام: 02144951830

  💯 برخی از خدمات و تغییرات حین کارگاه

  حذف تجربیات احساسی نسل های گذشته با نشانگذاری در هاله انرژی و DNA ( این کد گذاری ها باعث وضیعت فعلی احساسات، روابط ،ثروت و.‌‌.. است

  عکسبرداری چاکرا و آنالیز هاله انرژی و ارتعاشات

  پاکسازی انرژی احساسات مخرب از چاکرا و هاله انرژی

  ارائه اسانس های فرکانسی و گیاهی مرتبط با رشد و توسعه فردی

  رفع ترس های پنهان به جا مانده از خاطرات شما یا اجداد در چاکراها و ضمیر ناخودآگاه

  شناسایی و رفع ماتریکس اجتماعی، ماتریکس احساسات، ماتریکس تضاد

  رفع ترس از شکست

  ایجاد اعتماد به نفس

  کمک به نه گفتن

  افزایش قدرت ریسک

  کلید روشن کردن مدارهای الکترو مغناطیسی و مدارهای عصبی

  رفع احساس ناتوانی ، یاس و ناامیدی

  رفع مشکل تمرکز بر افکار منفی و ایجاد تمرکز بر افکار مثبت

  شناسایی کارما و رفع کارما

  آموزش نحوه مدیریت مخزن انرژی

  رفع خستگی ذهنی و جسمی و بازگشت مجدد انرژی و سرزندگی

  رفع مشکل دریافت انرژی منفی از اطراف

  رفع مشکل عدم توانایی دیدن هدف

  تقویت غدد هورمون ساز از طریق بالانس چاکرا جهت موفقیت  – دوپامین (احساس خوب) اندورفین (هورمون سعادت) سروتونین (هورمون رهبری) اکسی توسین(عشق و اعتماد)

  باز شدن چشم سوم

  فعال سازی کندالینی

  مشاوره توسعه فردی، مهارت های زندگی

  ♨️ نکته:  این کارگاه به هیچ عنوان انگیزشی و یا کلاس های مشابه قانون جذب نیست و قرار است شما به همراه مربی راه سختی را طی کنید تا به موفقیت برسید و بعد از این کارگاه زندگی راحت و شادی داشته باشید. یادتان باشد برای قهرمان شدن باید تمرینات سختی را انجام دهید و اگر آماده هستید قهرمان زندگی خود شوید هم اکنون اقدام کنید با توجه به تخصصی بودن کارگاه امکان برگزاری بصورت مجازی وجود ندارد

  تخصصی ترین ورک شاپ توسعه فردی

  در تفکر اغلب مردم ذهن، روح و بدن را به واحدهای جداگانه تقسیم می کند،اما با نگاهی به کهن ترین فرهنگ ها در میابیم که بدن ، ذهن و روح همیشه با هم می آیند. بدون ذهن نمی توان بدن را متحول کرد و بالعکس.

  هدف کارگاه توسعه فردی دکتر گیلکی «بازگشت به منبع» است، مفهومی که دارای سطوح مختلف معنایی است. در یک سطح، بازگشت به منبع به معنای بازگشت به چیزی است که آن را “بدن اصلی” می نامند که با سلامتی خوب و انرژی نامحدود مشخص می شود و با رشد و تکامل ما در جهان، اصل یا «بدن طلایی» از بین می‌رود. عواملی مانند عادات بد غذایی، وضعیت نامناسب، استرس و اضطراب باعث می شود بدن ما سلامت و نشاطی را که باید داشته باشیم از دست بدهد.

  جرقه ای از خوبی در درون همه ما وجود دارد. این همان طبیعت اصلی است که ما با آن متولد می شویم. همانطور که با دنیای اطراف خود تعامل می کنیم، طبیعت اصلی ما تیره می شود و خود محور می شویم و عادت های بد را در خود جمع می کنیم. ما به دنبال از بین بردن این نقاط ضعف هستیم تا ماهیت اصلی خوبی ما بتواند دوباره بدرخشد و افکار و اعمال ما را هدایت کند.

  هدف مرتبط با کارگاه توسعه فردی دکتر گیلکی ، بازگشت به حالت آگاهی است که در آن می‌توانیم طبیعت اصیل را در میان انبوه تحریف‌هایی که زندگی ما در این جهان را مشخص می‌کند، ببینیم. وقتی بتوانیم آگاهی خود را از دنیای بیرون دور کنیم، می‌توانیم به درون برگردیم و ماهیت اصلی خود را ببینیم.

  یک دوره تکنیکال، نه صرفاً انگیزشی!!!
  شاید پیش از این با دوره‌هایی برخورد کرده باشید که وعده‌های موفقیت به شما می‌دهند اما طی دوره‌های انگیزشی و دوره های قانون جذب تنها چیزی که دریافت می‌کنید، انگیزه و روحیه بسیار قوی برای پیشرفت و موفقیت است، که بدون آموزش تخصص‌های لازم، هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.
  متأسفانه بسیاری از افراد به دلیل شرکت در این گونه دوره‌ها ضربه‌های مالی و حتی روحی شدیدی را متحمل شده‌اند.

  اما شما در کنار این آموزش‌های تخصصی همیشه نیاز به یک روحیه مثبت و فعال برای ادامه مسیرتان دارید که این نیاز شما در کارگاهی تحت عنوان توسعه فردی دکتر گیلکی مرتفع خواهد شد.

  همه ما دوست داریم ثروتمند و خوشبخت باشیم اما هیچ ایده واضح و مشخصی در مورد چگونگی ثروتمند شدن، آن هم از راه سریع نداریم. قطعاً مطالبی در مورد راهکارهای سریع ثروتمند شدن را از بعضی از افراد شنیده اید و یا خودتان چندین بار در اینترنت مقالات مرتبط با قانون جذب را مطالعه کرده اید اما در کارگاه تخصصی توسعه فردی دکتر گیلکی کاملا تضمینی و کاربردی را برای موفقیت به شما معرفی خواهیم کرد.

  • اما واقعاً راز بزرگ چیست؟
  • آیا هیچ جادویی در این قضیه وجود دارد؟

  • آیا قانون جذب در این قضیه وجود دارد؟
  • آیا بدشانسی می‌ تواند مانع ثروتمند شدن شود؟
  خیر، هرگز این گونه نیست. 

  در کارگاه کاربردی توسعه فردی دکتر گیلکی، رموزی را به عنوان یک مربی معنوی و توسعه فردی به شما میآموزیم که بتوانید به آن پایبند باشید و همچنین با تمرینات تخصصی و اسانس های فرکانسی و گیاهان دارویی شما را حمایت میکنیم.

  “تغییر دردناک است. تعداد کمی از افراد شجاعت جستجوی تغییر را دارند. بیشتر مردم تا زمانی که از سکون خود به رنج نیایند تغییر نمی‌کنند.”

  آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا برخی افراد به راحتی ثروتمند می‌شوند، در حالی که برخی دیگر حتی از پس امرار معاششان هم بر نمی‌آیند؟ آیا تفاوت در تحصیلات، هوش، مهارت ها، زمان، عادات کاری، روابط، شانس یا انتخاب شغل، مشاغل یا سرمایه گذاری باعث این تفاوت می‌شود؟ آیا به علت اینکه به کلاس های قانون جذب رفتند موفق شدند؟

  آیا غرق در بدهی هستید؟ نمی‌توانید جلو بروید و پیشرفت کنید؟ آیا میخواهید در مسیر معنویت رشد کنید؟ آیا در فکر این هستید که چگونه می‌توانید ثروتمند شوید؟ آیا به دنبال راهی که خدا برای دستیابی به استقلال مالی جلوی پایتان گذاشته، هستید؟

  • چگونه می‌توان رفاهی را که شایسته آن هستید بدست آورید و از موفقیتتان در دنیا لذت ببرید. این یک سفرمعنوی برای تجدید قوا و کشف خود خواهد بود.

  “ما سه انگیزه داریم که برای آن‌ها زندگی می‌کنیم. ما برای بدن خود زندگی می‌کنیم، ما برای ذهن خود زندگی می‌کنیم و ما برای روح خود زندگی می‌کنیم. هیچ یک از این‌ها بهتر یا مقدس‌تر از دیگری نیست. همه با هم برابرند و هیچ یک نمی‌توانند مجزا از هم زندگی کنند”

  بخش بزرگی از رنجهای ما ناشی از انرژی های منفی و احساسات ناخوشایندی است که در درون ما “گیر افتاده اند”. کارگاه تخصصی توسعه فردی دکتر گیلکی راهکاری قدرتمند برای یافتن انرژیهای گیر افتاده و رهایی از دست آنها است.

  آيا تاكنون پيش آمده است كه احساس كنيد در زير فشار چيزي، كه خودتان هم به درستي نميتوانيد آن را مشخص نماييد، له ميشويد؟ شايد هم زندگيتان به نحوي كه ميخواستهايد پيش نرفته است يا به نظرميرسد كه تلاش هایی كه براي ايجاد روابط دراز مدت انجام ميدهيد به جايي نميرسند. ممکن است آرزو نماييد كه اي كاش برخي وقايع هرگز اتفاق نميافتادند ولي ناتوان از حركت به وراي آنها باشيد.

  شايد هم از بابت اين كه زندگي كنونيتان توسط گذشته به شکلي مبهم و غير قابل بيان به گروگان گرفته شده است ناراحت باشيد

  رهایی از احساسات گیر افتاده شما را یاری میدهد که بر موانع ناشی از گذشته ی زندگیتان فائق آیید و زندگی جدیدی را به لحاظ ازدواج، خانواده ،سلامت و سایر مسائل شخصی آغاز نمایید

  احساسات گیر افتاده واقعاً همه گیر میباشند و به شکلی موذیانه و ناپیدا عامل بسیاری از رنجها و ناخوشیهای جسمی و احساسی هستند

  برخی بیماریهاری ها که بخاطر احساسات گیر افتاده در انرژی رخ میدهد به شرح زیر است:

  افسردگي – رفلكس اسيدي – ديابت – ناتوانيهاي يادگيري – كمر درد – حساسيتها – درد چشم – پركاري تيروئيد – دردهاي ناحيه ي زير شکم – لوپوس – آسم –  سرد مزاجي – ميگرن – درد پشت سر – سوزش قلب – درد گردن – سرطان – درد ران – هراس شبانه – درد سينه – ناتواني جنسي – پاركينسون – خستگي مزمن – ناباروري – بيخوابي – درد كتف – كوليت – يبوست – درد مفاصل و زانو

  برخی مشکلات که بخاطر احساسات گیر افتاده در انرژی رخ میدهد به شرح زیر است:

   از دست دادن فردي كه دوست داریم

   طلاق يا مشکالتي در روابط با ديگران

   عدم توانایی در ازدواج و یا شریک احساسی

   مشکلات  مالي

   عدم اعتماد به نفس

   رندگی یکنواخت

   گفتگوهاي ذهني منفيگرايانه

   افکار و باورهاي منفي در رابطه با خود يا ديگران

   تنش طولانی مدت

   مورد بي اعتنايي واقع شدن

   ناخوشي جسمي

   طرد شدن

  اگر احساس و انرژی منفی گير افتاده اي داريد مقدار بيشتري از آن را در زندگي به سوي خود جذب خواهيد کرد. همچنين آن را سريعتر و در مواقع بیشتری حس خواهيد كرد. برای رفع این مشکلات در کارگاه تخصصی توسعه فردی دکتر گیلکی شرکت کنید.

  تلفن ثبت نام: 02144951830

  توسعه فردی

  ما انسان‌ها در ذات خود تمایل به رشد داریم و می‌خواهیم زندگی خود را بهبود ببخشیم، ثروت بیشتری به دست بیاوریم، تناسب اندام و سلامتی بهتری داشته باشیم، روابط فردی و اجتماعی موثرتری را با سایر افراد زندگی‌مان بسازیم اما نکته اینجاست که به شکل دقیق نمی‌دانیم چگونه باید این کارها را انجام دهیم.

  توسعه فردی، راهی است برای رسیدن به آرزوها و آمالی که ممکن است فراموششان کرده باشیم. ما در محصول آموزش توسعه فردی از آنتونی رابینز سعی داریم تا برترین و مهم‌ترین نکاتی را که هر فردی برای رشد و توسعه و بالا بردن کیفیت زندگی‌اش به آن احتیاج دارد با شما در میان بگذاریم، مقوله‌ای که به‌طور کلی تحت عنوان توسعه فردی یا رشد فردی شناخته می‌شود.

  ابعاد مختلف توسعه فردی

  مهم‌ترین بخش توسعه فردی رسیدن به شناخت از خود و در مرحله بعد شناخت استعدادها و توانایی و شکوفا کردن آن‌ها و رسیدن به بهترین ورژن از خود است.

  توسعه فردی، چیزی نیست که دوره خاصی از زندگی را شامل شود، توسعه فردی، مهارتی است که در سراسر زندگی افراد کاربرد دارد و به بهبود کیفیت زندگی فرد کمک می‌کند. درست است که این مهارت شامل خودیاری یا self-help هم می‌شود اما محدود به آن نیست و دایره وسیع‌تری از مهارت‌ها را دربرمی‌گیرد.

  توسعه فردی شامل بخش‌های زیادی می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش شناخت از خود، بهبود مهارت‌ها و یادگیری‌های جدید، شناخت استعدادها ونقاط قوت، پیشرفت در زمینه شغلی، شناخت توانایی‌های بالقوه، بهبود سبک زندگی و بالاتر بردن کیفیت زندگی، بهبود مدیریت زمان، ارتقای سلامتی، بالا بردن وضعیت ثروت و جایگاه اجتماعی، رسیدن به آرزوها و خواست‌های قلبی، بهتر شدن روابط اجتماعی و بالابردن هوش هیجانی، رشد و توسعه هویت معنوی اشاره کرد.

  توسعه فردی علاوه بر اینکه یک روش برای بهبود زندگی افراد است، به عنوان یک صنعت روبه رشد هم در جهان حضور دارد و بخش‌های مختلفی را به خود اختصاص داده که همه آن‌ها تاثیراتی بر بهبود بخش‌هایی از زندگی انسان دارند. در کنار آموزش و یادگیری، کوچینگ، منتورینگ و مشاوره صنعت‌های دیگری همچون تناسب اندام، تقویت حافظه، زیبایی یا حتی آموختن مهارت‌هایی مانند یوگا، مراقبه و اصلاح سبک زندگی زیر مجموعه این صنعت گسترده می‌شود.

  توسعه فردی مجموعه ای از فعالیت هایی است که :

  • باعث ارتقاء آگاهی و هویت می شود
  • استعداد و پتانسیل ها را توسعه می دهد
  • اشتغال زایی و سرمایه انسانی را افزایش می دهد
  • کیفیت زندگی را ارتقاء می بخشد
  • در تحقق رویا ها و آرزو ها کمک می کند
  • باعث میشود قانون جذب برای شما کار کند.

  چرا توسعه فردی مهم است؟

  هر یک از ما در زندگی اهدافی در پیش داریم و برنامه های زندگی خود را بر اساس این اهداف پایه گذاری می کنیم. توسعه فردی به ما کمک می کند مسیر درستی را برای رسیدن به اهداف مان در پیش گیریم.

  توسعه فردی به ما کمک می کند رشد کنیم و به بهترین نسخه خود تبدیل شویم.تبدیل شدن به «بهترین نسخه» کاملا بستگی به خود شخص دارد و در افراد مختلف متفاوت است.پس می توان نتیجه گرفت برنامه توسعه فردی برای همه افراد یکسان نیست و هر فرد می تواند متناسب با نیاز های خود از این برنامه استفاده کند.

  ♨️ تاکید: ما به هیچ عنوان قانون جذب یا قانون راز را نفی نمیکنیم بلکه معتقدیم قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون ارتعاش قانون اصلی است و برای بدست آوردن ارتعاش صحیح باید ذهن،روح و بدن یک فرکانس سالم ارسال کنند. پس کارگاه توسعه فردی دکتر گیلکی به هیچ عنوان مشابه قانون جذب یا قانون راز نیست. بلکه راهکارهای کاربردی، اجرایی و علمی برای بهبود زندگی تان است

  چگونه در مسیر توسعه فردی قدم بگذاریم؟

  پس اگر شما:
  – فردی عملگرا هستید و می‌خواهید موفقیت و شادی را همراه با کسب و کاری پولساز داشته باشید
  – آمادگی این را دارید که در راستای هدفتان آموزش ببینید
  – شجاعت این را دارید که خود را با تمام نقاط قوت و ضعفتان بشناسید و رشد کنید
  از انگیزشی صِرف خسته شده‌اید؟ آیا تمام دوره های قانون جذب را گذرانده اید و به دنبال راهکارهای کاربردی، اجرایی و علمی برای بهبود زندگی تان هستید
  در کارگاه کاربردی توسعه فردی دکتر گیلکی شرکت کنید

  تلفن ثبت نام: 02144951830

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۹ رای

  13 در مورد “کارگاه تخصصی توسعه فردی دکتر گیلکی”

  1. یکی از بهترین استادها در زمینه ی موفقییت
   تمامی چیز هایی که دارم چه روحی چه ذهن چه مالی مدیون استاد هستم .

  2. سمیرا میرزاپور

   استاد امیدوارم که مردمان کشورمان قدردان دانش شما باشند و شمارو درکنار خودمون در کشور عزیزمان داشته باشیم❤️

  3. رضا قلی پور

   بهترین و واقعی ترین دوره ای که انسان میتونه شرکت کنه
   استاد شما بینظرید

  4. سعید صالح پور

   سلام استاد
   من ۱۰ سال هر کلاسی که فکر کنید رفتم ولی نتیجه نگرفتم ولی در کلاس شما متوجه اشتباهاتم شدم و از همه مهمتر اینه کا حالم خیلی خوبه واقعا عالیم
   فقط کسانی که شرکت کردند معنی حال خوب من رو درک میکنند

  5. اوایل دوره فکر نمیکردم اینقدر زندگیم آروم بشه ولی بعد از دو ماه آروم آروم تغییرات شروع شد. شاید کسانی که این نظر رو میخونند باورشون نشه که من یک روزی پول این دوره رو بسیار به سختی جور کردم ولی الان بعد از ۴ سال ماهیانه بیش از پانصد میلیون درآمد دارم و زندگی بسیار خوبی دارم

  6. سه سال پیش که در این کلاس شرکت کردم خیلی از دوستان می‌گفتند چی میخواد بشه و کلی مسخره شدم ولی الان اونها برای من کار میکنند و از من خواستند برای اونها هم ثبت نام کنند

  7. فاطمه حسینی

   هر کسی با جناب دکتر آشنا بشه واقعا معجزه تو زندگیش رخ میده
   البته اولین معجزه هم آشنایی با استاد گیلکی هست

  8. با دو دوره فوق العاده بود خودم که خیلی راضی ام ممنونم از استاد بی نظیر دکتر گیلکی عزیز

  9. تو این چند سال که زیر نظر دکتر گیلکی دارم پیش میرم واقعا از لحاظ مالی پیشرفت خوبی کردم

  10. نیلوفر صادقی

   آیا در کارگاه هم قطره های فرکانسی و داروهای گیاهی که خودتون میساختید به هنرجویان میدید؟

   1. سلام و درود،بله حتما برحسب نیاز هنرجو این مکمل ها داده خواهد شد و در واقع یکی از ارکان این کارگاه است

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا