با وظایف فرشتگان بزرگ آشنا شویم

 • فرشتگان مخلوقاتی روحانی‌اند که قبل از انسان آفریده شده‌اند، همیشه رو به سوی خدا دارند و در تمامی ادیان و فرهنگ‌ها هم حضور دارند. آن‌ها بال و پر دارند و در عالم بالا سیر می‌کنند. می‌گویند ظاهرشان با هم‌دیگر متفاوت است. موجوداتی غیرخاکی که بعضی‌شان پیام‌آوران از سوی خدا هستند، مثل میکائیل، اسرافیل، جبرئیل، عزرائیل و… که فرشتگان مقرب درگاه خدا هستند. خیلی‌ها معتقدند فرشتگان اختیاری از خود ندارند، بعضی‌ها نه

   به باور مسلمانان، دو فرشته روی شانه‌های راست و چپ هر انسان قرار دارند و کارهای خوب و بد او را ثبت می‌کنند. در فرهنگ مسیحیت، فرشته‌ها از انسان‌ها مراقبت می‌کنند. در بین یهودی‌ها، به منزله‌ی بندگان خدا هستند و فرامین او را روی زمین اجرا می‌کنند. فرشته‌ها در بسیاری از باورهای عامیانه نماد پاکی و خیرخواهی‌اند. می‌گویند با هر قطره باران یک فرشته روی زمین فرود می‌آید.

  فرشتگان دو گروهند

  فرشته های نگهبان و فرشته های مقرب یا همون ابر فرشته ها.

  فرشته های نگهبان همونطور که از اسمشون پیداست وظیفه ی مرافبت و محافظت از ما رو به عهده دارند و این ربطی به اینکه ما آدم خوبی باشیم یا بد نداره اونها کارشونو انجام میدن. در کتاب فرشتگان دکتر دورین ویرچو می گه هر انسانی حداقل ۲ تا فرشته ی نگهبان داره یکی قدرتمند و بی باک برای اطمینان از  اینکه رسالت خودمون رو در زندگی به سرانجام برسونیم و اون یکی خیلی لطیف تر که کارش آرامش و تسکین دادن ماست. اما بعضی از افراد خیلی بیشتر از دو تا فرشته ی نگهبان دارند. اونایی که تجربه نزدیک به مرگ داشتند فرشته های نگهبان بیشتری دارند چون باید به اونا  برای تنظیم با زندگی بعد از تجربه عالم دیگه کمک کنند و البته اگه خودمون یا یکی از بستگان یا دوستان خوب برای داشتن فرشته های بیشتر برای ما دعا کنند  ، میتونیم تعداد بیشتری از اونها رو در اطرافمون داشته باشیم.احاطه شدن توسط تعداد زیادی فرشته میتونه منافع زیادی برای ما داشته باشه چون اونا مانند یک سپر از ما مراقبت میکنند.

  فرشتگان مقرب:

  فرشتگان مقرب مدیرانی هستند که بر کار فرشتگان نگهبان نظارت دارند که اینها جزء ۹ دسته فرشتگان هستند که شامل فرشتگان، فرشتگان مقرب، امیران، توانمندان، پارسایان، حاکمان، تاجداران، کروبیان و سرافین هستند.

  از میان این گروه ها، فرشته های نگهبان و فرشته های مقرب بیشتر از همه در کار کمک به زمین و ساکنین آن هستند. در مقایسه با فرشته های نگهبان، فرشته های مقرب، بسیار بزرگ و قوی هستند و صدایی بلند دارند، اما بی نهایت مهربان و بدون منیت هستند. این موجودات غیر فیزیکی جنسیت ندارند اما مشخصاتی دارند که شخصیت یا انرژی زنانه یا مردانه به آنها میدهد. نام تمام فرشتگان مقربی که در اینجا ذکر میشود، پسوند “اِل” دارد به جز دو تا از آنها. “ئل” کلمه ای عبری است به معنای “از خدا”. آن دو استثناء پیامبران انجیلی بودند که زندگی های نمونه آنها سبب شد پس از زندگی انسانی، در زمره فرشتگان مقرب قرار گیرند. گاهی این فرشتگان مقرب، نامهای مختلف دارند، اما این نام هایی که ذکر میشود، معمول ترین نام های آنها هستند.

  آریل “Ariel” به معنای شیر ماده خدا:

   نور این فرشته صورتی کمرنگ است او در تأمین نیازهای مادی نظیر پول، سرپناه و اقلام مورد نیاز به ما کمک میکند. او همچنین در زمینه مسائل زیست محیطی، مراقبت از حیوانات و درمان آنها هم یاری می رساند. او با فرشته مقرب رافائل که حیوانات را درمان کرده و به آنها کمک میکند، همکاری دارد و از گروه فرشتگان “تاجداران” است. از نظر تاریخی او با پادشاه سلیمان در ارتباط است و نیز با گنوسی ها که اعتقاد داشتند آریل، بر بادها فرمان میراند.

  عزرائیل “Azrael” به معنای کسی که خدا به او کمک میکند:

  نور او به رنگ بژ(قهوه ای مایل به خاکستری)است او روح افراد فوت شده را به بهشت باز میگرداند و به ماتم زدگان کمک میکند و به کسانی که به سوگواران تسلی میدهند، کمک میکند. در یهودیت و اسلام، او را فرشته مرگ می نامند. او با فرشته مقرب رافائل و پادشاه سلیمان در ارتباط است.

  شموئل “Chamuel” به معنای کسی که خدا را می بیند:

  شموئل معمولا با نور سبزکمرنگ دیده می شوداونگرانی را برطرف میکند و صلح فردی و جهانی ایجاد میکند. در یافتن اشیاء، موقعیت ها و مردم یاری میرساند. او از گروه فرشتگان “قدرتمندان” است.

  جبرئیل “Gabriel” به معنای پیامبر خدا:

  نور این موجود عزیز زرد تیره است این فرشته به پیام آوران نظیر نویسندگان، معلمان، خبرنگاران و غیره کمک میکند. همچنین در بزرگ کردن فرزند، باردار شدن و پذیرش سرپرستی فرزند یاری میرساند.

  هانیل “Haniel” به معنای شکوه خدا:

  نور ایشان معمولا بهرنگ آبی خیلی کمرنگ مایل به سفید است او  در هنگام عادات ماهانه و نیز در زمینه روشن ضمیری و نهان بینی کمک میکند. او با سیاره ماه و ونوس مرتبط است.

  فرشتگان

  جرمیل “Jeremiel” به معنای رحمت خدا:

  نور این موجود لطیف بنفش مایل به سرخ است او با احساسات در ارتباط است. او کمک میکند که بر زندگی مان مرور و بازنگری داشته باشیم تا بتوانیم ببخشیم و برای تغییرات مثبت، طرحی بریزیم.

  جوفیل “Jofiel” به معنای زیبایی خدا:

  جوفیل با نور صورتی (بنفش روشن) دیده می شود او شرایط منفی و پر آشوب را برطرف میکند و  به افکار، خانه، دفتر و دیگر محیط ها زیبایی و نظم میدهد و انرژی منفی آن ها را از بین می برد. او را حامی هنرمندان می دانند و تورات او را برپا دارنده قانون الهی میداند.

  متاترون “Metatron”:

  ایشان با نور سبز با صورتی تیره دیده می شوند.او پیامبر انوخ بوده که پس از زندگی پارسا و مقدس خود در زمین، به فرشته تبدیل شده است. او مشکلات آموزشی و مسائل کودکان را برطرف میکند تا کودکانی بلورین و نیلی، (کودکان نابغه و روشن ضمیر) پرورش یابند. قبالا میگوید متاترون به موسی کمک کرد تا قوم یهود را از مصر به اسرائیل ببرد. در تلمود آمده که متاترون در بهشت مراقب بچه هاست و همچنین از کودکان زمین مراقبت میکند.

  میخائیل “Michael” به معنای کسی که شبیه خداست:

  نور این فرشته بنفش روشن(آبی کبالتی) است او ترس و شک ما را برطرف میکند، از ما حفاظت میکند و منفی ها را از بین می برد. او قویترین فرشته مقرب است و در انجیل، کتاب مقدس مسیحیان و دیگر کتب مقدس یهودی و اسلامی، کارهای قهرمانانه و حفاظتی به او نسبت داده میشود. او قدیس حامی مأموران پلیس است، زیرا او از هر کسی که او را فرا بخواند حفاظت کرده و به آن فرد دلیری و رشادت می بخشد. او به گروه فرشتگان “پرهیزگاران” تعلق دارد.

  راگوئل “Raguel” به معنای دوست خدا:

  سبز متمایل به آبی رنگی است که متعلق به  راگوئل است او در همه روابط هماهنگی ایجاد میکند و به برطرف شدن سوء تفاهم ها کمک میکند. کتاب انوخ میگوید که او بر همه فرشتگان نظارت دارد تا ارتباط بین آنها هماهنگ باشد. می گویند که او به پیامبر انوخ کمک کرده تا عروج یابد و به فرشته مقرب، متاترون تبدیل شود.

  رافائل “Raphael” به معنای کسی که درمان میکند:

  سبز زمردین روشن مخصوص رافائل شفا بخش است .او دردها را درمان میکند و راهنمای درمانگران و کسانی است که میخواهند درمانگر شوند. او را قدیس حامی مسافران میدانند اما کار اصلی او درمان و کمک به کسانی است که درمان میکنند.

  رازیل “Raziel” به معنای رازهای خدا:

  رازیل فرشته ی رنگین کمانی است.او مسدودیت های فیزیکی و معنوی را از بین می برد و در زمینه تعبیر خواب و یادآوری خاطرات گذشته به ما کمک میکند. دانش قدیمی یهودی می گوید که او آنقدر نزدیک بارگاه الهی است که همه رازهای کیهان را می شنود و همه را در کتابی به نام “کتاب فرشته رازیل” نوشته است. و در افسانه ها آمده که او این کتاب را در هنگام خروج آدم از بهشت به او داده و نیز در زمان ساخت کشتی به نوح کمک کرده است.

  سندالفون ” Sandalphone”:

  فیروزه ای رنگ سندالفون است .او پیامبر ایلیا بوده که به فرشته مقرب تبدیل شده. او اهداف مختلفی را دنبال میکند مثل کمک به مردم برای رهایی از تمایلات خشمگینانه و رساندن دعاهای ما به خالق. بعلاوه او به موسیقیدان ها کمک میکند، بویژه کسانی که از موسیقی برای اهداف درمانی استفاده میکنند. چون او یکی از کسانی است که به فرشته مقرب تبدیل شده، او را برادر دوقلوی متاترون میدانند. دانش عبری کهن از هیبت عظیم او می گوید و موسی او را فرشته بلند می نامد.

  اوریئل “Uriel” به معنای خدا نور است:

  زرد کمرنگ مربوط به اورئیل عزیز نور خداست.او فرشته خرد و فلسفه است که ذهن ما را با بینش ها و ایده های جدید روشن میکند. در کتب مقدس یهودی، کارهای مختلفی به او نسبت داده میشود. او فرشته نور است. به گروه سرافین تعلق دارد که از میان ۹ گروه فرشتگان، از همه به خدا نزدیکتر است. میگویند او از وقوع سیل به نوح خبر داده و او را یکی از ۴ فرشته اصلی میدانند که عبارتند از میخائیل، جبرئیل و رافائل.

  زادکیل “Zadkiel” به معنای درستکاری خدا:

  آبی تیره نور این فرشته است .او در زمینه مشکلات حافظه و دیگر عملکردهای ذهنی کمک میکند. بسیاری از دانشمندان بر این باورند که زادکیل از کشته شدن فرزند ابراهیم به دست او جلوگیری کرد. قبلا زادکیل را همکار میخائیل میداند که در حفاظت در مقابل انرژی های منفی و پایین تر و رهایی از آنها کمک میکند.

   فرشتگان مقرب به گروه خاصی از مردم تعلق ندارند، یعنی لزومی ندارد جزء گروه خاصی باشید تا بتوانید از آنها کمک بخواهید. از آنجا که این فرشتگان موجودات غیر فیزیکی لایتناهی هستند، میتوانند همزمان به هر کسی که از آنها کمک بخواهد، کمک کنند. آنها به خواست های شما پاسخ میدهند، چه به صورت کلام باشند، چه به صورت نوشته یا فکر. حتی میتوانید از آنها بخواهید که همیشه در کنار شما باشند و آنها خیلی خوشحال میشوند که چنین کنند.

  در کتاب بحار از امام صادق (ع) روایت شده که فرمود: خداى عز و جل ملائکه را از نور آفریده است.

  امام صادق (ع) می فرمایند: ملائکه آب و طعام نمى‏خورند، و ازدواج ندارند، و تنها با نسیم عرش، زنده ‏اند، و براى خداى عز و جل فرشتگانى است که تا روز قیامت یکسره در رکوع‏اند، و براى او فرشتگانى دیگر است که تا روز قیامت یکسره در سجده ‏اند”.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۷۹ رای

  33 در مورد “با وظایف فرشتگان بزرگ آشنا شویم”

  1. با سلام اسم این فرشتگان از کجا اوردی ورنگ انها این سوال من خیلی مهمه چنتا تو قران امده واما بقیقه اژ انجیل و تورات.. انجیل وتورات تحریف شده چون تاریخ بهم نشون میده امام صادق درست گفت نور اما اسم ورنگشونا نگفت اما یه شوکی به من دادی که مطمعنم رنگشون سبز وابی وبنفش و قهوی وسفید است دلیلم برات میارم ولی خلاصه .!؟ چیزی که میگم احتیاج به درک وفهم بالای داره. در قران وما خلق کردیم اسمانها وزمین را و چیز های که بین ان دو میباشد. تنها ازیک زمین ولی اسمانها چه چیزهای بین این دو وجود دارد.؟ ادریس به معراج رفت اسمان چهارم باجسم و روح ‌‌ولی قبض روح شد ‌ودر زمان حضرت محمد معراج دوبار سر گرفت وتا هفت اسمان وبعد هفت اسمان باز ادامه پیدا کرد ودوازده اسمان بالاتر عرش الهی جمعن نوزده کلمه ریاضی وما همه چیز راخلق کردیم بر پایه اعداد در قران چندین بار امد اسرار ورومز ابجد بسم االله الرحمن الرحیم نوزده وخیلی چیزهای دیگر..‌‌ وما خلق شدیم از گل وخاک تبدیل می شوم در کره زمین پس رنگ ما انسانها چه رنگی است والبته اب وهوا نیز تا تیر می گذارد (احتیاج به تحقیق دارد) تا منظورم بفهمی یکم سخته . در معراج اسم اسمانها امد ورنگ انها نیز گفته شده به گفته حضرت محمد و حضرت علی . سبز و قزمز و سفید وابی و…… پس خلاصه بگم فرشته در اسمانها هستند هر فرشته از هر اسمانی میاد بعضا در اسمان اول وبضی دراسمانهای دیگر… ورنگ هر اسمان روشون تاثیر میزار واز ترکیب چند نور سبز وابی و….. تیرکی یا روشنی رنگ بعدی به وجود میاد البته این نظر من بود

   1. فاطمه قمری

    من خواندم و لذت بردم طبیعتا شما بالفطره باسواد هستی و دیدگاه بسیار بالا همراه با درک خیلی خوب دارید یا حق

  2. سلام
   ببخشید من یه سوال داشتم
   نوشتن نامه به فرشتگان چقد موثره و اینکه بعد از نوشتن باید نامه رو چی کار کرد

  3. آره واقعا موثره یکجایی بزاری اینگارپست کردی اصلا نباید دیگه درموردموضوعی که نوشتی فکرکنی

  4. سلام و درود خسته نباشید شما هم یک فرشته ای،فیض بردیم از مطالب امیدوارم در راه به دردمون بخوره.

  5. فرشتگان گابریل ساچیل ساموئل آناییل کاسیل

   پس این فرشتگان مقرب چی؟ لطفا در موردشون توضیح بدین‌.
   فرشتگان ایام هفته ب ترتیب
   کاسیل میکاییل گابریل سامویل رافایل ساچیل آناییل.
   حتی مراقبه هم دارن. کسی خواست سرچ کنه پیدا میکنه. بزنه مراقبه با فرشتگان ایام هفته.
   لطفا در موردشون توضیح بدین.ممنون.

   1. سامائیل یا سمویل یا شامیوئل
    گبریل یا جبرییل
    میخاییل یا میکاییل
    اسامی یکی هستند فقط تلفظشون در زبانهای مختلف عوض شده .

  6. لذت بردم ولی چرا رنگ قرمز نداریم و از کجا رنگ های اون رو دیدید اسم ها خیلی ضایع بودن کن تا حالا نشنیده ام به گفته خدا ما چهار تا فرشته بیشتر نداریم

   1. ممن.ن از اطلاعات مفیدتون،کسانی که نظر میدین کمی اطلاعاتتون زیاد کنین ،خیییبلی چیزا از درک انسان خارج مگر بخواهیم بیاموزین،من قبلا این طور اون طور چیزی به فهم و درکتون اضافه نمیکنه،ما چهار تا فرشته دارین دو تا داریم اینارو از ابتدایی تو مغزمون کردن،ما الان عصر اکواریوس هستیم کمی فراتر از اطلاعات و افکارتون باشین.من‌کسی و میشناسم تمااااام فرشته ها رو میبینم چون از چهار سالگی با مادرش در کلاسهای عرفان بوده و الان هفده سالشه عاشقشم ،من نمبینن اما باهاشون زندگی میکنم زندگی من و بچه هام
    اگر بخواهید اول چیزی و به اثبات برس.نین بعد قبولش کنین واقعا متاسفم رمان کوتاه و عمر کوتاه،اول باور کنید ،بعد خواهید دید ،راهشم دل هست
    البته دل بیدار و با عشق نه هر دلی،دل آگاه که قبول کرد تمام

    1. چقدر دلم میخواد باهاش حرف بزنم
     اما با این که میدونم هرچی بیشتر بدونی تحمل زندگی سخت تر میشه ولی همچنان تشنه ی حقیقتم

  7. سیده سمانه فیاضی

   سلام.
   بله چون فرشتگان از نور بوجود آمده اند و انسان از گل و جن از آتش .
   پس میتوان نتیجه گرفت فرشتگان نورها یا رنگهای متفاوتی دارند .
   نور سفید مثل نور خورشید ترکیبی از چند رنگ است .ولی چه رنگ هایی میتوان در آن دید
   اگر از پرسش این سوال، منظورتان فقط رنگ ها است: بنفش، نیلی، آبی، سبز، زرد، نارنجی، قرمز هستند

   رنگ های مختلفی را که ما می بینیم،به دلیل وجود طول موج های متفاوت در پرتو نور است. نور خورشید بیرنگ به نظر می رسد و اصطلاحأ نور سفید نیز نامیده می شود.اما نور سفید مخلوطی از انواع رنگ هاست. وقتی نور خورشید با قطره های باران معلق در هوا برخورد می کند، شکست پیدا می کند و در نتیجه ما می توانیم رنگ های مختلف تشکیل دهنده نور سفید را که به صورت رنگین کمان در آسمان نمایان می شود،مشاهده می کنیم. از آن جایی که قطره های باران هر کدام از طول موج های تشکیل دهنده نور را به طور متفاوت می شکنند،در نتیجه، رنگ های مختلف موجود در نور سفید تجزیه می شوند. این رنگ ها به ترتیب از قرمز(بلند ترین طول موج) در یک سر طیف نور شروع می شود و به رنگ بنفش(کوتاه ترین موج) در انتهای دیگر آن منتهی می شود.رنگ های تشکیل دهنده نور سفید، اصلاحأ طیف نور نامیده می شود و هر کدام از رنگ ها بر اثر شکست نور و تجزیه آن پدید می آیند.همه رنگ های موجود در رنگین کمان را می توان از طریق ترکیب سه رنگ اصلی ، قرمز،آبی و زرد به دست آورد.

  8. سلام
   در برنامه زندگی پس از زندگی که از شبکه چهار پخش شد
   بیشتر ادمهای که تجربه مرگ را داشتن در یک چیز مشترک بودن
   یکی نوری که منبع نداشت و دیگری رنگهایی رو میدیدن که در زمین مثل ان رنگها نبود که حتی اسمی براشون بزارن
   این رنگها و نورها میتونه مرتبط با رنگهای فرشتگانی باشه که بین زمین و اسمانها هستن؟؟

   1. گاهی مواقع بلی.
    اما شرایط باید توسط متخصص متافیزیک بررسی گردد و اغلام نظر شود

   2. اون که مشخص بود مردک مجری فقط میخواست اونارو وادار کنه که بگه امامی و دیدن ،که موفق نشد .در ضمن کسی که چیزی و تجربه کرده باشه نمییییییتونه درسته بیان کنه ،نمیتونه تعریف کنه،نمیییییتونه چون مهر بر دهانش میخوره اونم‌چی جلوی دوربین ،من قبول ندارم اون برنامه شبکه چهار و اصلا البته فقط یه نفر اونم دختری که گفت چهارده سالشه بود یک ربع در کنار بود اونو فقط قبول داشتم چون نمیدونست بیان کنه کامل هی قورت میداد کلامشو

    1. مگه شما نجربشو داشتی که میگی نمیتونه درست بیان کنه؟ درک خاصی از این موضوع داری؟

    2. سلام نمیشه هیچی رو با قاطعیت تاییدیاتکذیب کرد.وقدرت بیان ویاداوری واشتراک گذاری تجربیات به استعدادوتوانایی ومتفاوت بودن انسان ها مربوطه پنج انگشت مثل هم نیست .من دوبار تجربه کردم یکبار ۱۴سال پیش سال۸۷ویک بار۸ماه پیش و هردو کاملا توی ذهنم باجزئیات موبه موسیو شده ومثل خواب نیست بعدچندوقت فراموش بشه من ۱۴ساله میگذره هروقت یادم میاد باتموم جزئیات وبیانمم همونه ولی هیچ وقت دوست نداشتم وندارم رسانه ای یا فراترازخانوادم فاش بشه بخاطر متفاوت بودن عقایدوقضاوتهای این شکلی ولی تنها چیزی که واقعیت محضه ومن بعد این دوتجرله درکش کردم اینه که همه ی ما برای انجام رسالتی به زمین اومدیم ولی بدلیل گمراهی ذهن دنیوی ما الزایمرگرفتیم وبخواب رفتیم ومرگ بیداریه مرگ نابودی واتمام نیست بیداری وبرگشت به جهان هستیه که این جهان سایه ی خیلی تارو تاریکی ازجهان هستیه تفصیرهرکسی ازاعتقاداتش متفاوته خدای من وجدانمه دینم انسانیت وبهشتم انتشارعشق رسالت اصلی انسان هاست وبدست اوردن روزافزون قلب های مختلفه ادم ها انسان ها گباهان جانواران طبیعت این ۵دسته سازنده بهشت وجهنم واقعی ان وجهنمم وقتیه که شرمنده ی وجدانم یعنی خدای درونم بشم دنبال چیزی توآسمونا نگردید فقط به درون رجوع کنید ومن واقعیتونو بیدارکنید خدا یعنی به خودآ ما آدم زیاداطرافمون هست ولی انسان کمه ووفتی درک کنی هیچیزی قدرت عوض کردن حال وحس ووضعیت زندگیتو نداره جزخودت خودت وخودت

   3. هر نوری از یک منبع تابیده میشه و اون منبع رو میتونید ببینید ولی اونور در لحظات نخست همجا چنان نور لطیفی وجود داره که نمیشه توصیف ش کرد و از همه مهم تر سکوت ش سکوت در دنیای ما همیشه منجر به ترس یا کسالت میشه ولی اونجا به قدری پر معنی و لذت بخشه که بازم نمیشه توصیف ش کرد
    ارتباط کلامی هم وجود نداره آگاهی خودش با اراده خودت صورت میگیره
    اینقدر همچی خوبه که هیچ اثری از آدمای زندگی قبل وجود نداره
    وای به لحظه ای که میفهمی نوبت ت رو ازت گرفتن باید برگردی حسش به مراتب از حسرت قبل خلع روح بد تره
    از حسرت قبلش بترسید و براش برنامه ریزی کنید

  9. سلام.
   من مدتهاست که نور آبی فسفری رنگی رو دور و برم میبینم. وقتی این نور رو میبینم سرشار از احساس امنیت و آرامش و شادی میشم. میشه راهنماییم کنید که این نور آیا فرشته هست ؟ و اگه هست، کدام فرشته هست و من چطور میتونم رابطه قوی تری باهاش ایجاد کنم ؟

  10. سلام ببخشید آیا امکان داره که یک فرشته شخصا از کودکی نزدیک یک کودک باشه؟ منظورم یکی از مقرب هاست و کسی که رنگهای نوری میبینه که بقیه نمیبینن و توضیح منطقی برای وجود آن نورها نیست.

  11. خیلی موفق بوده چون خدا خواسته شاید بعضی ها نمیخواهند قبول کنند که انسان هایی فوق پاک درجهان ک نمونه ندارندومعصوم هستند و در بهترین جایگاه نزد خدا هستند .بهتره برین علم پیدا کنین چون معرفتی که با علم وعقل و شهود همراه باشه اون زمانه ک عشق حقیقی یافت میشه و درک میکنین

  12. دوست دار فرشتگان

   درود بر شما
   نام یک فرشته دیگر که بسیار مهربان و مشاور دهنده خوبی هست رو ندیدم
   دردائیل دردانه ای از خدا ایشان سفید با هاله ای طلایی رنگ هستند
   از دسته امیران و دست راست میکائیل گرامی
   رافائل هم که همون صوراسرافیله میدونید که فرشتگان چندین نام دارند
   رافائل بسیار بسیار مهربان و شیطون و بازیگوشه و پیش هر کس بیاد ی خورده بازیگوشی میکنه😊
   من ب نوبه خودم فرشتگان خدا را دوست دارم

  13. یک چیزه با حال بگم یک کانال یوتیوب بود راه دیدن فرشته نگهبانتون رو گفته بود ولی گفته بود باید صبر کنم خودش اسمش رو بهم بگه ولی من تنبلی اومده بود و راستش غمگین تر از این بودم که بخوام صبر کنم تا خود فرشته بهم اسمش رو بگه پس مراقبه رو با اسم تنها فرشته ای که مطمعن بودم فرشته مقربه شروع کردم یعنی ارک انجل میکاییل یا مایکل انجلو خوب بعدش خودم رو از بالا می دیدم که هی مرتبا بزرگ و بزرگ تر می شدم اونقدر که هر چی فاصله می گرفتم دیگه نمی تونستم خودم رو ببینم مثل مورچه ای روی اهرام خوب حالا حرفام با این فرشته شخصیه و مطلقا بین من و ایشون ولی یک نکته همش برام سوال بود چرا وقتی فرشته رو می دیدم یک تاریکی بزرگ می دیدم و حالا به این نتیجه رسیدم با کمک خواهر زادم که شاید اون روح من بوده که داشته برای دیدن فرشته میکاییل بزرگ و بزرگ تر می شده و البته متاسفانه روح من در اون لحظه کاملا تاریک بود و ارک انجل مایکل واقعا لطف داشتن که به ملاقات روح اسیب دیده و تاریک من اومدن و ازشون سپاس گذارم اها راستی بعد اون اتفاق من ادم گستاخ تری شدم البته مطلقا حق فحش دادن ندارم کاری که قبلا زیاد می کردم به نظرم کلا فرشته ها مخالفت وحشتناکی با بی ادبی دارن و شجاع شدم منظورم رو که با قصد و نیت خوبی پشتش هست رو با صداقت کامل بیان می کنم و ترسی از هیچ چیز ندارم نه قضاوت مردم نه …چون ایشون به من این باور رو دادن که وقتی نیت خالصانه از قلبت داشته باشی خدا پشتت تمام قد می ایسته حالا با یک فرشته مثل ارک انجل میکاییل یا لبخند یک نفر در خیابان که بهت نشون می ده داری مسیر رو درست می ری راستی واقعا مهم که حتما با فرشته مقرب یا کاملا مورد اعتماد لینک بگیرید واقعا مهمه

  14. برای آشنایی بیشتر با جزئیات کامل ۷ آسمان و فرشتگان و موجودات هر کدام از ابعاد کتاب ۷بعد وجود اثر ویانا استقبال را بخوانید تا شگفت زده شوید ایشون یک درمانگر فوق العاده شهودی هست که با فرستادن آگاهی خود به بعد ۷ سرطانها و انواع بیماریها را درمان میکند

  15. به نظرم آدم وارد این مسائل نشه بهتره و اصلا در هیچ شرایطی روشون حساب نکنه! فقط واقعیات زندگی که جلوی چشم بشر هستن و توانایی و قدرت تعقل.. تجربه ثابت کرده هر چی وارد این موهومات بشی جز سردرگمی و دور شدن از حقیقت زندگی چیزی نصیبت نمیشه

  16. سلام.میشه راهنمایی کنین فرشته عشق و احساسات کدوم هست؟ من به شدت احتیاج دارم با این فرشته ارتباط بگیرم برای یافتن آنچه بهش باید گفت همراه و یار عاطفی و همسر

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا