مهندسی ذهن جذب ثروت چیست و چه کاربردی دارد؟

 • مهندسی ذهن جذب ثروت چیست؟

  مهندسی ذهن جذب ثروت به معنای آماده سازی ذهن خودآگاه و ناخودآگاه برای جذب هر چه بیشتر ثروت است. ذهن انسان نقش بسیار مهمی در شکل دهی زندگی و آینده‌ی افراد دارد. اهمیت ذهنیت و باور افراد تا حدی است که هر چیزی  که ذهن فرد بر روی آن تمرکز کند پس از گذشت زمان مناسب به زندگی آن فرد جذب می‌شود. این موضوع در مورد همه‌ی چیزهای مثبت و منفی صادق است. به عنوان مثال اگر روی بیماری، فقر، کسالت و غم تمرکز کنید، انرژی‌های منفی را به سمت خود و زندگی کنونی و آینده‌تان جذب می‌کنید. در مقابل در صورتی که به جای مشکلات بر روی راه حل‌ها تمرکز کنید، به جای مشکلات راه حل‌ها به سوی شما سرازیر می‌شوند.

  در مهندسی ذهن جذب ثروت ذهن خودآگاه و ناخودآگاه خود را بر ثروت متمرکز می‌کنیم. برای انجام این کار باید برخی از باور‌ها را در خود بوجود آوریم. سپس با با تکرار و تمرین آن‌ها را در ذهن و وجود خود نهادینه کنیم. همچنین باید باورهای منفی و محدود کننده را نیز از ذهنمان خارج کنیم تا فضای کافی برای باورهای درست داشته باشیم.

  در مهندسی ذهن جذب ثروت باید افکار منفی را تا حد زیادی از ذهن دور کرد. همچنین لازم است افکار مثبت و جذب کننده‌ی ثروت را به جای آن‌ها جایگزین کرد. به خاطر داشته باشید در صورتی که ما افکار منفی‌مان را کنترل و مدیریت نکنیم، به زودی آن‌ها کنترل زندگی ما را در دست خواهند گرفت.

  مهندسی ذهن جذب ثروت
  مهندسی ذهن جذب ثروت

  چه باور‌هایی جذب ثروت باید داشته باشیم؟

  برای جذب ثروت قبل از هرچیز خود را دوست داشته باشید.

  برخی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین باور‌هایی که در مهندسی جذب ثروت بر روی آن‌ها تاکید می‌شود را در ادامه بیان کرده‌ایم.

  • باور کنید که دوست داشتنی و لایق بهترین‌ها هستید.

  اولین قدم برای جذب ثروت این است که خود را دوست داشته باشید. افرادی که خود را به اندازه‌ی کافی دوست ندارند، به صورت ناخودآگاه خود را لایق بدست آوردن ثروت نمی‌دانند. اولین کاری که در مهندسی ذهن جذب ثروت انجام می‌شود، یاد گرفتن عشق نسبت به خود است.

  • باور کنید که پول ابزاری در جهت دست یافتن به اهداف مثبت است، نه ریشه‌ی شرارت‌ها!

  یک باور منفی و بسیار مخرب که در ذهن بسیاری از مردم وجود دارد، اعتقاد به بد بودن انسان‌های ثروتمند و به طور کلی بد بودن ثروت است. این اعتقاد معمولا در قسمت تربیت ضمیر ناخودآگاه ذهن افراد قرار دارد. خود آن‌ها نیز از داشتن چنین اعتقادی در ناخودآگاه خود مطلع نیستند. جالب است بدانید که فیلم‌ها وسریال‌های تلویزیونی نیز تا حد زیادی در این باور محدود کننده نقش دارند. در سریال‌های بسیاری شخصیت ثبت و پاکدامن داستان فقیر است و شخصیت منفی از راه‌های بد پول کلانی به دست آورده است. این باور موجب دفع ثروت می‌شود. باور خوب و مفید بودن پول و ثروت را در خود تقویت کنید. برای کمک مالی به خیریه‌ها و افراد نیازمند هدف گذاری کنید تا باور خوب بودن ثروت در ناخودآگاه شما تقویت شود. با باورهای مثبت درباره پول گام مهمی در راستای مهندسی ذهن جذب ثروت برداشته‌اید.

  اهمیت تصویر‌سازی در مهندسی ذهن جذب ثروت

  تصور کنید چیزی که می‌خواهید را دارید.

  تمرکز بر دارایی‌ها همواره دارایی‌های بیشتری را برای شما جذب می‌کند. هرگز بر نداشتن پول کافی تمرکز نکنید. به جای این کار همواره خود را به گونه‌ای تصور کنید که گویی بیشتر از حد نیاز پول دارید. خود را در حال خرید وسایل مورد علاقه‌تان تصور کنید. مهم نیست که این وسایل چقدر گران باشند. تصویر سازی در مهندسی ذهن جذب ثروت اهمیت بسیار زیادی دارد.

  اگر فرکانس‌های ارتعاشات ذهنی خود را بر روی ثروت تنظیم کنیم، پول و ثروت به زندگی ما سرازیر خواهد شد. وقتی خود را سوار بر اتومبیل مورد علاقه خود تصور می‌‌کنید، چندان بر چگونگی بدست آوردن این اتومبیل تمرکز نکنید. هدف گذاری کنید، اهداف خود را بنویسید، تصویر‌سازی کنید و بر ثروت متمرکز باشید. راه حل‌ها پیدا خواهند شد.

  نتیجه‌گیری

  تقویت باور‌های مثبت نسبت به خودمان و نسبت به پول و ثروت اولین قدم‌ها در مهندسی ذهن جذب ثروت هستند. تصویر‌ سازی ذهنی و رویا پردازی نیز در جذب اهداف و خواسته‌ها نقش کلیدی را ایفا می‌کنند. برای از بین بردن افکار منفی لازم است افکار مثبت را جایگزین آن‌ها کنیم. تمرکز بر افکار مثبت انرژی مثبت را به زندگی ما سرازیر خواهد کرد.

  بیشتر بخوانید: اپلیکیشن مهندسی ذهن

  بیشتر بخوانید: روش های پاک کردن یا حذف انرژی منفی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا