متا تراپی چیست؟

 • متا تراپی چیست؟

   روش درمانی که از طریق امواج الکترومغناطیسی و  بر اساس علم بیورزونانس انجام می شود، متا تراپی نامیده می شود.

  متا تراپی به معنای درمان از طریق امواج الکترومغناطیسی توسط دستگاه های بیورزونانسی گفته می شود. در واقع در متا تراپی از امواج الکترومغناطیسی برای به تعادل رساندن طول موج (فرکانس) امواج الکرتومغناطیسی بدن استفاده می شود.

  متادرمانی یک درمان بیورزونانس است که با هدف تحریک فرآیندهای بهبودی از طریق تامین انرژی برای اندام‌های ناکارآمد در فرکانس‌های اندام‌هایی که کاملاً سالم هستند، انجام می‌شود. در نتیجه، بلوک های جریان انرژی طبیعی در اندام ها و سیستم های بدن از بین می رود. این امر با انتقال سیگنال های الکترومغناطیسی مناسب از هدفون هایی که روی سر قرار می گیرند به دست می آید. با بهبود ارتباطات بین سلولی، اطلاعات مربوط به مشکلات مربوط به یک اندام خاص بدن می تواند مستقیماً به مغز برسد که بازسازی بدن و خود درمانی را مدیریت می کند. متادرمانی بلوک‌ها را در سطوح مختلف تا RNA، DNA و کروموزوم‌ها حذف می‌کند، در صورتی که اختلالات در آنجا واقع شوند.

  مزایای متا تراپی چیست؟

  متاتراپی تضمین می‌کند که بدن با مشکلات، سموم و آلرژن‌های کشف‌شده به طور موثرتری برخورد می‌کند و می‌تواند خطرات ناشی از این عوامل را از بین ببرد. علاوه بر این، علل بیماری ها، مانند استرس مزمن، یا اختلال در پاسخ سیستم عصبی مرکزی را از بین می برد.

  هر اندام، بافت و سلول در بدن ما فرکانس متفاوتی دارد که با چرخش اتم ها در داخل سلول ممکن می شود. هنگامی که دستورالعمل ها از مغز به بدن ارسال می شود، آنها از نخاع برای ارسال آنها از طریق اعصاب و سایر کمک های مولکولی استفاده می کنند.
  درمان بازخورد رزونانس زیستی یک فناوری مبتنی بر فیزیک کوانتومی است که انسداد کانال نصف النهار بدن انسان را تجزیه و تحلیل، ارزیابی و سپس برطرف می کند.  

  تشدید زیستی از کلمه “رزونانس” یا هماهنگی، هماهنگی، تعادل سرچشمه می گیرد، بنابراین، این ابزار درمانی وسیله ای برای برقراری مجدد آن تعادل بسیار مورد نیاز در دنیای بسیار پر استرس است.


  متادرمانی با استفاده از امواج فرکانس و سونار، این درمان غیرتهاجمی و بدون درد، ابتدا با تجزیه و تحلیل کل سیستم اندام، سیستم ایمنی را تقویت می کند. نوسانات الکترومغناطیسی که نماینده اندام های سالم هستند، از طریق یک سری سیگنال ارسال شده از طریق مغز، اطلاعات را در یک فرآیند شش مرحله ای باز می گرداند که می تواند به راحتی توسط حسگرها درک شده و برای مشتری تفسیر شود. این درمان 12 سیستم اصلی، صدها اندام، غدد، سلول ها و موارد دیگر را تشخیص می دهد! این درمان به قدری ملایم است که برای زنان باردار و کودکان به اندازه کافی ایمن است.

   در طول سال‌ها ثابت کرده‌اند، اما متاتراپی در همه آنها برتر است.

  متاتراپی می تواند تغییرات آسیب شناسی و عفونت را با مشاهده ویژگی های طول موج و تغییرات در بافت ها و سلول های انسان ردیابی کند. استفاده از تجزیه و تحلیل فرکانس بر اساس اکتشافات باورنکردنی در علوم طبیعی است که به ما امکان می دهد گرداب مغناطیسی هر جسم زنده را تجزیه و تحلیل کنیم. بیوفیدبک نه تنها برای کمک به تسکین درد طراحی شده است، بلکه افراد را قادر می سازد تا یک مشکل بیولوژیکی خاص را شناسایی کنند و بنابراین از طریق بیوفیدبک طبیعی به آن مشکل رسیدگی کنند.

  انگل‌ها و میکرو باکتری‌ها، عوامل عفونی و قارچ‌ها همگی قابل تشخیص هستند و می‌توان آنها را با « متادرمانی» درمان کرد، که پایگاه پاتوژن‌ها را ضعیف می‌کند. این برنامه گرافیک سه بعدی واضحی را برای هر یک از اندام ها و ساختارهای سلولی بدن نمایش می دهد. همچنین می توان از کدهای ارتعاشی گیاهان و سنگ های قیمتی که در فرکانس مناسب طنین انداز می شوند، برای اصلاح عدم تعادل سلولی استفاده کرد.

  دستگاه های متاتراپی یک سیستم تجزیه و تحلیل پایگاه داده برای پاتامورفولوژی، میکروبیولوژی، بیوشیمی، ایمونولوژی و فارماکولوژی است. داده‌های مربوط به وضعیت عینی بافت‌ها، سلول‌ها، کروموزوم‌ها و حتی هورمون‌ها به روشی واقع‌بینانه منتقل می‌شوند و بلافاصله در قالب تشخیص‌ها و توصیه‌های خاص رمزگشایی می‌شوند.

  تشخیص شرایط غیر طبیعی در بافت، سلول، کروموزوم، مارپیچ DNA، مولکول و کل اندام ممکن است. قطعات DNA با بیشترین از دست دادن اطلاعات، سرنخ هایی برای آسیب شناسی ارائه می دهند. اگر این انحرافات در سطح قطعه DNA متعادل شوند، بسیاری از علائم در سراسر بدن ناپدید می شوند.

  علم شبح آور

  گزارش شده است که انیشتین گفته است: « همه چیز ارتعاش است و تمام چیزی که در آن وجود دارد همین است. فرکانس واقعیتی را که می خواهید مطابقت دهید و نمی توانید آن واقعیت را بدست آورید. راه دیگری نمی تواند باشد. این فلسفه نیست. این فیزیک است .

  او همچنین از فیزیک کوانتومی به عنوان ” علم شبح وار ” یاد کرد و اذعان کرد که توسط درهم تنیدگی کوانتومی گیج شده است، جایی که ذرات درهم تنیده به هم متصل می مانند به طوری که اعمالی که روی یکی انجام می شود، روی دیگری تأثیر می گذارد، حتی زمانی که در فواصل زیاد از هم جدا شوند.

  برای افراد معمولی در خیابان، علم کوانتومی و معادلات پیچیده ریاضی کمک چندانی به درک آنها نخواهد کرد. شما باید آن را تجربه کنید و از اطلاعاتی که ارائه می دهد استفاده کنید.

  در اینجا توضیح نسبتاً ساده ای از نحوه عملکرد دستگاه های متا تراپی و بیورزونانس آورده شده است – این سیستم با تقویت سیگنال های ساختارهای متا پایدار در حال تجزیه عمل می کند. اطلاعات مربوط به شرایط موقت خاص اندام ها و بافت ها با کمک فناوری اطلاعات مدرن و ریزمدار توسعه می یابد. یک سنسور ماشه نوسانات سیگنال ضعیف را تشخیص می دهد و آنها را از میان ویژگی های نویز آماری متوسط ​​میدان انتخاب می کند و آنها را به یک دنباله دیجیتال تبدیل می کند که توسط یک ریزپردازنده پردازش می شود و سپس از طریق کابل رابط به کامپیوتر منتقل می شود .

  خوب، بنابراین می توانیم از این بیانیه استنباط کنیم که همه چیز در مورد تشخیص و محاسبه هوشمندانه امواج ظریف مرتبط با زیست شناسی ما است. هر یک از اندام های ما دارای رزونانسی است که می تواند رمزگشایی و تفسیر شود تا اطلاعات حیاتی در مورد وضعیت فعلی سلامتی ما ارائه دهد. این به نوبه خود منجر به توانایی این علم برای انجام اصلاحاتی می شود که می تواند روند بیماری ناسالم را مختل کند و سلامت سلولی را تقویت کند.

  فرکانس را تغییر دهید 

  چه ما علم مطالعه کنیم و چه به ساده ترین توضیحات بسنده کنیم، پیام اساسی یکسان است – اگر بتوانیم فراوانی الگوی بیماری را تغییر دهیم، می توانیم از پیشرفت بیماری جلوگیری کنیم. ممکن است بیش از یک راه برای انجام این کار وجود داشته باشد و این اصل به هیچ نوع دارو یا درمانی محدود نمی شود.

  طب فانکشنال یقیناً به درک وسیع تری از اینکه ما باید از نظر تحقیقات پزشکی و پذیرش ایده های جدید به کجا برویم، افزوده است. اما ما هنوز درگیر کنوانسیون های محدودی هستیم که در تلاش برای یافتن راه حل دارویی برای هر بیماری هستیم.

  دکتر ریچارد گربر در سال 2001 ” پزشکی ارتعاشی ” را منتشر کرد – اصطلاحی که او برای توصیف آینده پزشکی آنگونه که خودش می فهمید استفاده کرد. در اینجا مقدمه ای از کتاب آمده است –

  در طلوع قرن بیست و یکم، پارادایم های قدیمی پزشکی شروع به از هم پاشیدن کرده اند. ما دیگر معتقد نیستیم که بدن ما ماشین‌هایی است با قطعاتی که فرسوده می‌شوند، فقط با داروها مهار می‌شوند یا از طریق جراحی جایگزین می‌شوند. درعوض، تعداد فزاینده ای از محققان پیشگام دیدگاه جدیدی از شفا را پذیرفته اند – دیدگاهی که توسط دکتر ریچارد گربر در کتاب پرفروش پیشگامانه خود، پزشکی ارتعاشی بیان شده است. 

  اکنون او نشان می دهد که چگونه می توان از این روش جدید تفکر در استفاده عملی استفاده کرد و نقش آگاهی و “اشکال فکری” و همچنین فواید هومیوپاتی، طب سوزنی، درمان رنگ و نور، زیست شناسی مغناطیسی و دیگر درمان ها را توصیف می کند. دکتر گربر که به‌طور سنتی آموزش دیده است، شواهد علمی را با روش‌های سنتی شرق و غرب ترکیب می‌کند تا پتانسیل ما برای بهبودی خود را باز کند. 

  اکنون، بیست سال بعد، ما با عواقب شکست خود در گسترش رویکرد خود به تحقیقات پزشکی روبرو هستیم. این دیدگاه محدود منجر به عدم پیشرفت در مقابله با بیماری های همه گیر مانند سرطان و دیابت شده است و جراحی ها همچنان پر از افراد بیمار است. کووید 19 به ویژه کسانی را هدف قرار می دهد که دارای ایمنی پایین و شرایط از قبل موجود هستند که برای آنها درمان های سرکوب کننده سیستم ایمنی داشته اند. سرطان در جایی ریشه می گیرد که سیستم ایمنی بدن به خطر بیفتد. اگر نتوانیم جایگزینی برای استفاده از آنتی بیوتیک ها پیدا کنیم، ابر میکروب ها، مقاوم به آنتی بیوتیک ها، بقای ما را تهدید می کنند. برنامه‌های واکسیناسیون، با وجود تمام مزایایی که در محدود کردن شیوع برخی بیماری‌ها دارند، به دنبال تحقیقات نگران‌کننده‌ای که کارتل‌های قدرتمند پشت صنعت دارو سعی در سرکوب آن دارند، آینده‌ای مبهم ما را تهدید می‌کند. آیا کسی به طور جدی این سوال را پرسیده است – برنامه های واکسیناسیون متعدد ممکن است با DNA و بیوم روده ما چه کند؟ آیا ما واقعاً به نیاز به شناسایی دلایل واقعی رشد همه گیر بیماری ها می پردازیم؟ آیا با توجه به اینکه امروزه سرطان به همان اندازه 20 سال پیش شایع است، باید رویکرد متفاوتی برای تحقیقات سرطان و بررسی دقیق‌تر سایر روش‌های درمانی وجود داشته باشد؟

  تئوری کوانتومی در قرن گذشته از آزمایش‌های آزمایشی متعددی جان سالم به در برده است و در عین حال بسیاری از فناوری‌های پیشرفته را قادر می‌سازد: رایانه‌های مدرن، دوربین‌های دیجیتال و نمایشگرهای تلویزیون، لپ‌تاپ و تلفن‌های هوشمند. درهم تنیدگی کوانتومی خود کلید چندین فناوری نسل بعدی در محاسبات، رمزگذاری و ارتباطات است. این امر در مورد پیشرفت های فناوری پزشکی و شفا نیز صدق می کند.

   

  هنگام انجام اسکن بیورزونانس چه چیزی را باید انتظار داشت

  با دستگاههای متاتراپی، پروتکل ها می توانند بر اساس نیازهای فردی بیمار و شیوه کار خود پزشک متفاوت باشند. از بیماران خواسته می شود تا 2 ساعت قبل از جلسه قهوه ننوشند. هر گونه اقلام فلزی، جواهرات و سکه برداشته می شود و بیمار باید راحت و آسوده باشد.

  هنگامی که بیمار به راحتی در جای خود قرار می گیرد و در حالت استراحت قرار می گیرد، مجموعه ای از گوشی هایی که شبیه گوشی های گوش است، روی سر قرار می گیرد. اینها در واقع رساناهای زیستی هستند که سیگنال های مختلفی از طریق آنها منتقل می شود.

  اکثر جلسات با یک اسکن خودکار شروع می شود که به طور سیستماتیک کل بدن را در طول 45 دقیقه پوشش می دهد. این زمان با توجه به تعداد ” بازدیدها ” انجام شده متفاوت خواهد بود. هنگامی که دستگاه چیزی را پیدا می کند که نیاز به کاوش بیشتر دارد، یک هدف روی صفحه ظاهر می شود و تحقیقات انجام می شود. دستگاه را می توان در هر زمان برای غربالگری عمقی از خودکار به دستی تغییر داد.

  پس از اسکن، قبل از ایجاد نظر یا ارائه هر نوع برنامه، شواهد تأیید کننده را جستجو خواهم کرد. این نیاز به ترکیبی از اطلاعات از بسیاری از فهرست های موجود دارد.

  تصاویر مجازی سه بعدی بدن تا سطح DNA، نشانگرهایی را در طول آزمایش نشان می دهد. اینها کد رنگی هستند. مثلث‌های نارنجی در مناطقی از بافت اسکار یا آسیب‌های گذشته یافت می‌شوند: مثلث‌های قرمز نقاط داغ التهاب و استرس سلولی بالقوه را نشان می‌دهند: تصاویر سیاه نوعی تماس پریشانی هستند که به ما نشان می‌دهند سلول‌ها در کجا قادر به جبران نیستند. اینها مناطقی هستند که نگرانی اولیه و بیشترین اهمیت را هنگام مقایسه با لیست های متعدد تشدید دارند. مواردی که با قرائت های آسیب شناسی مطابقت دارند می توانند مثبت یا منفی باشند. تصمیم در مورد مثبت یا منفی بودن رزونانس معمولاً واضح است. به عنوان مثال: اگر ما با یک لیست آسیب شناسی از سرطان سروکار داریمو این با یک آفت‌کش یا سرطان‌زای شناخته‌شده طنین‌انداز می‌شود – به سختی می‌توان از آن رزونانس مثبتی داشت و به عنوان چیزی برای اجتناب از آن تلقی می‌شود. به همین ترتیب ممکن است ” زغال اخته ” یا ” کورکومین ” را پیدا کنیم که رزونانس مثبتی از خود نشان می دهند.

   

  جهت اطلاعات بیشتر با مرکز خدمات سلامت جایگزین و جامع دکتر گیلکی در کشور ترکیه تماس بگیرید.

  ۰۰۹۰۵۳۴۲۹۸۶۷۹۹

  بیماری های قابل درمان با متا تراپی 

  به احتمال زیاد یکی از سوالاتی که در رابطه با متا تراپی در ذهن شما ایجاد شده است، در رابطه با بیماری های قابل درمان به وسیله متا تراپی می باشد. 

  در ادامه نام برخی از بیماری های قابل درمان به وسیله  متا تراپی  ذکر گردیده است :

   

  • دیابت
  • آرتروز
  • آپاندیسیت مزمن
  • هموروئید (بواسیر)
  • آب سیاه (گلوکوما)
  • کم کاری و پرکاری تیروئید
  • گاسترودئودنیت (التهاب روده و معده)
  • تومور ریه
  • واریس
  • انواع بیماری های عفونی
  • روماتیسم قلبی
  • تومور کلیه
  • صرع
  • تومور کبد
  • آلودگی به کرم های متعلق به تریه اپیس ترکیس
  • تومور رحمی
  • سکته قلبی
  • واریکوسل
  • آماس رگ های لنفاوی
  • نورودرماتیت (بثورات خارش دار ناشی از اختلال روانی – عصبی)
  • آسیب بافتی
  • نزدیک بینی
  • تومور ضمائم رحمی
  • دیستروفی میوکاردیوم
  • زونا
  • نقرس
  • التهاب دردناک مفصل شانه
  • خار پاشنه
  • اختلال کارکرد دستگاه عصبی خودمختار
  • بی خوابی
  • استفراغ
  • آکنه
  • بیماری ام اس
  • مشکل یا درد هنگام بلع
  • سصر درد
  • سرگیجه
  • ریزش مو
  • درد دندان
  • تپش قلب
  • گردن درد
  • مشکلات و ناتوانی جنسی
  • فلج مغزی نوزادی
  • و …

  جهت اطلاعات بیشتر با مرکز خدمات سلامت جایگزین و جامع دکتر گیلکی در کشور ترکیه تماس بگیرید.

  ۰۰۹۰۵۳۴۲۹۸۶۷۹۹

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا