قانون جذب چیست؟ چشمان خود را رو به دنیایی از امکانات بی پایان باز کنید!

 • قانون جذب

  به عبارت ساده تر، قانون جذب توانایی جذب هر آنچه که ما روی آن تمرکز می کنیم است که در نهایت وارد زندگیمان می شود. به طور کلی در قانون جذب اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن، ملیت یا اعتقادات مذهبی، همه ما مستعد قوانینی هستیم که حاکم بر جهان است، که یکی از این قوانین، قانون جذب است.

  این قانون از قدرت ذهن استفاده می کند تا آنچه را که در افکار ما است، ترجمه کند و آنها را به واقعیت تبدیل کند. در نهایت همه افکار به چیزی تبدیل می شوند. اگر بر عذاب، غم و عواطف منفی متمرکز شوید، در زیر سایه آن باقی خواهید ماند. و اگر بر افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی را برای رسیدن به مقصود خود داشته باشید، با اقدامات گسترده راهی برای دستیابی به آنها خواهید یافت.

  قانون جذب

  به همین دلیل است که جهان مکان بی نهایت زیبایی است. قانون جذب می گوید که اگر هر کاری را که می خواهید انجام دهید، در یک قالب ذهنی تصور کنید، قانون جذب می تواند قابل دستیابی باشد.

  این قانون یکی از بزرگترین رازهای زندگی است. تنها افراد معدودی کاملاً  به این مساله آگاه هستند که این قانون چه تاثیری در زندگی روزمره آنها دارد.

  خواه ما این کار را آگاهانه یا نا آگاهانه انجام دهیم، در هر ثانیه از موجودیتمان، مانند یک آهنربای انسانی عمل می کنیم و افکار و احساسات خود را بیرون می کشیم و بیشتر آنچه را که بیان کرده ایم را پس می گیریم.

  متأسفانه، بسیاری از ما هنوز هم نسبت به پتانسیل هایی که در اعماق ما قفل شده اند نابینا هستیم. در نتیجه کنترل نکردن عواطف و تفکراتمان برایمان آسان تر خواهد بود. این کار موجب انتقال افکار اشتباه می شود و احساسات و اتفاقات ناخواسته بیشتری را وارد زندگیمان می کند.

  بیشتر بخوانید: ۵ راه برای بهبود اعتماد به نفس

  لطفا نظرات خود را درباره قانون جذب یا قانون راز در تاپیک سوال و پاسخ که لینک آن در زیر قرار دارد برای دوستان بیان کنید.

  اینجا کلیک کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا