سه تمرین برای کسب ثروت از طریق قانون جذب

 • سه تمرین برای کسب ثروت از طریق قانون جذب

  آیا اولین باری که با قانون جذب مواجه شدید به فکر افتادید که می‌توانید با استفاده از آن ثروتمند شوید؟ اگر اینطور است باید بدانید که تنها نیستید. تقریباً همه دوست دارند بدانند چطور می‌توانند با استفاده از قانون جذب پولدار شوند. اما باید بدانید صرف اطلاع از قانون جذب کافی نیست و لازم است در انجام چند تمرین آسان استاد شوید.

  در این مطلب سه تمرین به شما معرفی می‌کنیم که با استفاده از آنها می‌توانید قانون جذب را برای جذب ثروت به خدمت بگیرید.

  قانون جذب چیست؟

  همانگونه که شاید از نامش حدس زده باشید، قانون جذب به توانایی ما برای جذب هر چه که روی آن تمرکز می‌کنیم بازمی‌گردد. اعتقاد بر این است که مستقل از سن و سال، ملیت، یا باورهای مذهبی، همه ما بر اساس قوانین حاکم بر جهان زندگی می‌کنیم، که یکی از آنها قانون جذب است. قانون جذب از قدرت ذهن ما استفاده می‌کند و آنچه را که اندیشه ما را فراگرفته است به واقعیت تبدیل می‌کند. به بیان ساده‌تر: همه‌ افکار ما در نهایت تجسمی مادی خواهند یافت. این بزرگ‌ترین راز زندگی است.

  همانگونه که شاید از نامش حدس زده باشید، قانون به توانایی ما برای جذب هر چه که روی آن تمرکز می‌کنیم بازمی‌گردد. اعتقاد بر این است که مستقل از سن و سال، ملیت، یا باورهای مذهبی، همه ما بر اساس قوانین حاکم بر جهان زندگی می‌کنیم، که یکی از آنها قانون جذب است. قانون جذب از قدرت ذهن ما استفاده می‌کند و آنچه را که اندیشه ما را فراگرفته است به واقعیت تبدیل می‌کند. به بیان ساده‌تر: همه‌ افکار ما در نهایت تجسمی مادی خواهند یافت. این بزرگ‌ترین راز زندگی است.

  چگونه پول را به سوی خود جذب کنیم؟

   اگر واقعاً می‌خواهید پول داشته باشید کافی نیست که فقط رویا ببینید یا آرزو کنید. خواستنِ تنها کافی نیست.

  بلکه باید به معنای واقعی کلمه «توقع» داشته باشید که پول به دست شما برسد. باید باور داشته باشید که از آسمان سنگ هم ببارد این پول را خواهید داشت. در کنار این توقع، تمرین‌های زیر را هم انجام دهید و باور داشته باشید که در طول زمان به خواسته‌تان خواهید رسید.

  تمرین اول برای موفقیت قانون جذب: باور داشته باشید که در نهایت به آن خواهید رسید

   اولین تمرین این است که باور کنید اتفاق خواهد افتاد. باید «بدانید» که ثروتمند خواهید شد و به این دانش باور داشته باشید.

  دقت کنید: اگر جیبتان پاکِ پاک است و می‌خواهید یکی دو میلیون جذب کنید تا اجاره‌تان را بپردازید نمی‌توانید توقع داشته باشید که قانون جذب به شما کمک کند. دلیلش این است که افکار ناشی از ترس ذهنتان را مشغول کرده است. وقتی باور داشته باشید اتفاق خوبی خواهد افتاد، این باور به شما کمک می‌کند تا ترس را کنار بزنید و افکارتان مثبت شود. اما این روند در کوتاه‌مدت رخ نمی‌دهد. انرژی‌ای که قانون جذب تولید می‌کند در طول زمان افزایش می‌یابد.

  تمرین دوم برای موفقیت قانون جذب: برای پول برنامه‌ریزی کنید

  اگر بتوانید انرژی ذهن خود را در راستای تحقق خواسته‌تان هدایت کنید، حتماً آنچه می‌خواهید رخ خواهد داد.

  برای این منظور، طوری رفتار و برنامه‌ریزی کنید که گویی انتظارتان محقق «شده است.» مثلاً، دنبال خانه‌ای رویایی بگردید که می‌خواهید بخرید. به نمایشگاه اتومبیل بروید و با ماشین دلخواهتان دوری بزنید. برای هر کاری که دوست دارید بکنید طوری برنامه بریزید که گویی همین فردا می‌توانید آن را انجام دهید. با این کار پول مورد نیاز برای انجام آن را به سوی خود جذب خواهید کرد.

  تمرین سوم برای موفقیت قانون جذب: رخ دادنش را تجسم کنید

  کار دیگری که می‌توانید بکنید این است که تجسم کنید پول را به‌دست آورده‌اید.

  هر چقدر عمیق‌تر بتوانید آن را تجسم کنیم احتمال رخ دادنش بیشتر می شود. بیشتر اوقات ما سعی می‌کنیم رخ دادن چیزهای خارق‌العاده را تصور نکنیم چون نمی‌خواهیم سرخورده شویم. به این ترتیب خود را محدود می‌کنیم و مانع از رسیدن به آرزوهایمان می‌شویم.

  لطفا نظرات خود را درباره قانون جذب یا قانون راز در تاپیک سوال و پاسخ که لینک آن در زیر قرار دارد برای دوستان بیان کنید.

  اینجا کلیک کنید

  منبع

  http://www.thelawofattraction.com/what-is-the-law-of-attraction/
  https://www.wanderlustworker.com/3-ways-to-manifest-money-using-the-law-of-attraction/
  http://www.thelawofattraction.com/attract-money-wealth/

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا