رازهای عجیب و شگفت انگیز قانون جذب

 • اگر هر روز شکرگزار پروردگار باشیم و بگوییم من آدم خوشبخت، موفق و ثروتمندی هستم, خوشبختی و ثروت و حال خوب نصیبمان خواهد شد. البته مسئله به همین سادگی ها هم نیست و جذب کردن خوشبختی با استفاده از قانون جذب، فوت و فن و تکنیک های خاصی دارد، که در این مطلب ما به برخی از آنها پرداخته ایم.

  اگر بخواهیم قانون جذب را در یک جمله کوتاه و مختصر تعریف کنیم، میتوان گفت:

  به هر آنچه که فکر کنیم همان را جذب میکنیم! اگر هر روز به بدبختی و بی پولی و مریضی فکر کنیم، همین ها به سراغمان خواهند آمد و آدم بدبختی خواهیم بود! اما اگر هر روز شکرگزار پروردگار باشیم و بگوییم من آدم خوشبخت، موفق و ثروتمندی هستم, خوشبختی و ثروت و حال خوب نصیبمان خواهد شد. البته مسئله به همین سادگی ها هم نیست و جذب کردن خوشبختی با استفاده از قانون جذب، فوت و فن و تکنیک های خاصی دارد، که در این مطلب ما به برخی از آنها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

  رازهای عجیب و شگفت انگیز قانون جذب

  قانون جذب و ضمیر ناخودآگاه

  فرض کنید هر روز این جملات را با خود تکرار کنید:

  تو ایران نمیشه پیشرفت کرد

  من آدم بدشانسی هستم

  این اواخر کلا گرفتارم و حال و روز خوشی ندارم و… .

  در این حالت ضمیر ناخودآگاه شما خراب میشود و ممکن است از قضا مثلا همین امروز یک دوست سرشناس یا یک کارآفرین پیشنهاد اقتصادی خیلی خوبی به شما بدهد که مثلا اگر 5 ماه برای این کاری که میگوید زمان بگذارید میتوانید ماهانه بالای 30 میلیون درآمد داشته باشید.

  در چنین موقعیتی ضمیر آگاه شما میگوید به به چه عالی! عجب پیشنهادی و سریعا قبول میکنید!

  اما پس از چند هفته یا چند روز به جای اینکه روزانه 8 ساعت کار مفید داشته باشید، 4 ساعت و حتی کمتر وقت می گذارید! به این ترتیب هر چه بیشتر میگذرد نا امیدتر شده و با خود میگویید این کار اصلا پر سود نیست و به درد من نمیخورد، از کجا معلوم که فلانی دروغ نگفته باشد اصلا من از خیر درآمد 30 میلیونی گذشتم، این کار خیلی سخت است و …!

  اینجاست که قانون جذب خود را نشان میدهد!

  از آنجایی که شما همیشه به بدبختی اندیشیده بودید و در تصوراتتان خود را آدمی قوی و پرانرژی و میلیاردر تصور نمیکردید، چنین اتفاقی بعد از مدتی برای شما افتاد!

  قانون جذب دارای سه مرحله است که عبارتند از:

  1. درخواست
  2. باور
  3. دریافت
  لذا این قانون برای این است که ضمیر ناخودآگاه خود را خوب تربیت کنیم.

  قانون جذب و ضمیر ناخودآگاه

  آیا با بهره گیری از قانون جذب میتوان در عرض یک سال موفق شد؟

  باید توجه داشته باشید که موفقیت شما به عوامل زیادی بستگی دارد و کاری که قانون جذب انجام می دهد این است که به این کار سرعت میبخشد. یعنی اگر قرار است شما 3 سال دیگر به یک زندگی ایده عال و ثروت میلیاردی که در ذهنتان هست برسید، با قانون جذب تبدیل به 1 سال میشود یا اگر قرار است 6 ماه دیگر باشد با این قانون تبدیل به یک ماه میشود و…

  برخی نکات مهم در مورد قانون جذب

  متاسفانه برخی ها با اینکه به این قانون معتقد هستند اما نکات کلیدی آن را که در ادامه بیان می کنیم، رعایت نمیکنند، که این امر باعث میشود که نتیجه مطلوبی هم از قانون جذب دریافت نکنند. اما خیلی خوشحالیم که شما همراهان گرامی ما قرار است این نکات را بیاموزید.

  1. انتخاب جملات درست برای نوشتن
  نام دیگر قانون جذب، قانون بنویس تا اتفاق بیفتد است. لذا شما بایستی هر روز بعد از بیدار شدن، مثلا ده خواسته ای که دارید را بر روی کاغذ بنویسید. اما این جمله ها باید به چه صورت نوشته شوند؟
  1. من میلیاردر خواهم شد ❌
  2. من میلیاردر هستم ✅
  جمله نخست کاملا اشتباه است! به این دلیل که ضمیر ناخودآگاه شما فرق میان صحیح یا غلط بودن جمله را نمیفهمد و تنها آن را سیو کرده و شما را با آن میشناسد. به این معنا که اگر ضمیر ناخودآگاهتان فکر کند که شما اکنون یک فرد میلیاردر هستید, اصلا اجازه نمیدهد وقتتان را تلف کنید یا ساعت 12 ظهر از خواب بیدار شوید و همواره به فکر این است که پیشنهادهای میلیاردی برایتان پیدا کند.
  1. سر وقت انجام دادن کارها
  حتما باید تلقین کردن را هر روز تکرار کنید و مهم تر از آن هم، درست انجام دادن این کار است. یعنی مثلا ده جمله ای که هر روز صبح مینویسید را با صدای بلند تکرار کنید!
  1. عدم استفاده از کلمات منفی
  مثلا به جای اینکه بگویید: من اصلا تنبل نیستم بگویید من خیلی زرنگ هستم!

  بله دقیقا به همین سادگی! اما متاسفانه بسیاری از افراد همین نکات ساده را رعایت نمیکنند و چیزهای منفی را جذب می کنند.

  1. قانون جذب همواره در جریان است!
  ببینید دوستان چه شما به این قانون باور داشته باشید و چه نداشته باشید, این قانون همواره جریان داشته و در حال انجام است.

  پس فکر نکنید که قانون جذب را خودتان در ذهن خود ساخته اید, خیر! این قانون از اول زندگی تان بوده، اما اکنون آن را درک کرده اید و می دانید که چگونه به بهترین نحو از آن استفاده کنید.

  اساس این قانون بر این است که به هر چه بیندیشی آن را جذب کند و فرقی هم ندارد که آن چیز مثبت باشد یا منفی! اتفاقی فوق العاده شیرین و دوست داشتنی باشد یا خیلی تلخ و دردناک! بلکه به هر چه که فکر کنید جذب شما میشود. پس همواره سعی کنید که به چیزهای خوب و مثبت بیندیشید.

  قانون جذب همواره در جریان است!

  1. دقت داشته باشید که قانون جذب ناخواسته ها را نیز جذب میکند!
  همانطور که گفتیم برای این قانون فرقی ندارد شما به چه چیزی فکر میکنید بلکه تنها قرار است آن را جذب کند. پس اگر شما همیشه استرسی یا عصبانی باشید و چنین مواردی، پیوسته در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که همین احساسات به سراغتان بیایند و در واقع آن ها را جذب می کنید!

  پس به جای حالات و احساسات منفی حتما روحیه مثبتی داشته باشید, مثلا همیشه سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و خود واقعی­تان را دوست داشته باشید و همواره لبخند بر روی لب داشته باشید و … .

  اگر دوست دارید یک ماشین بنز داشته باشید تصویری از آن را تهیه کنید و هر روز به آن نگاه کنید یا به عنوان عکس تصویر زمینه گوشی خود بگذارید و هر دفعه که به آن نگاه می کنید خود را تصور کنید که داخل این ماشین جذاب هستید و کاملا ایمان داشته باشید که شما لایق این ماشین و بالاتر از آن هم هستید

  لطفا نظرات خود را درباره قانون جذب یا قانون راز در تاپیک سوال و پاسخ که لینک آن در زیر قرار دارد برای دوستان بیان کنید.

  اینجا کلیک کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  2 در مورد “رازهای عجیب و شگفت انگیز قانون جذب”

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا