دعای بخت گشایی و ازدواج

 • دعای بخت گشایی و ازدواج

  (لا اله الا الله والله اکبر أسالک اللهم بعد أربعین ورحمتک ان تتفضل على فلانه بنت فلانه ببعل مبارک فإنها بیدک ولا یملکها غیرک یا ذو الفضل العظیم والوجه الکریم والإحسان القدیم وصلى الله على محمد واله الطیبین الطاهرین )

  توجه: به جای فلانه بنت فلانه نام خود و مادرش را بنویسد.

  ۲- دعا برای ازدواج و بخت گشایی

  برای جلب خواستگار زیاد و تسهیل امر ازدواج ،با حضور و توجه قلبی سوره های مبارکه ذیل را بر آبی پاک قرائت کند و در روز جمعه قبل از اذان مغرب با آن آب غسل کند و بعد از آن سوره مبارکه طه را سه مرتبه قرائت کند ، به اذن خداوند متعال خواستگاران زیادی پیدا خواهند شد.

  سوره های مبارکه ذیل را قرائت کند :

  ۱-سوره الفلق ( ۷ مرتبه )

  ۲-سوره الناس ( ۷ مرتبه )

  ۳-سوره الإخلاص ( ۷۱ مرتبه )

  ۴-سوره طه ( ۲ مرتبه)

  ۵-سوره الکافرون ( یک مرتبه ) 

  ۳- دعایی برای ازدواج فوری و بخت گشایی سریع

  برای میسر شدن و تسهیل امر ازدواج ، سوره مبارکه الفجر را یکبار بر مقداری آب پاک بخواند و سپس مقداری مناسب حنا در آن آب بریزد و حنا را بر موهایش بگذارد (ترجیحا روز جمعه صبح این کار را انجام دهد). سپس در روز جمعه بعد از نماز عصر اعمال ذیل را انجام دهد : اول اینکه : سوره مبارکه الرحمن را هفت بار قرائت کند و سپس این دعا را بخواند: (اللهم بحق عروس القرءان سوره الرحمن اجعلنی عروسا لبعل مبارک یعیننی على طاعتک.) دوم اینکه: در یک ورقه بدون خط این حرز را بنویسد و بر گردن آویزد (در کیف دعا بر گردن بیاویزد) : ۱۰ مرتبه بسم الله بنویسد. سپس ۱۰ مرتبه حرف واو را بنویسد ( و ) . بعد از آن سه مرتبه حرف میم را بنویسد ( م ) . و بعد از آن سه مرتبه حرف لام را بنویسد ( ل ) . و سپس این آیه شریفه را بنویسد: بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتین من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم. و در پایان حرز بنویسد: ( اللهم ابعث بعلاً صالحاً یأتی لفلانه بنت فلانه بحق هذه الأسماء وبحق محمد واله الطیبین الطاهرین . ) بجای فلانه بنت فلانه نام خودش و مادرش را بنویسد.

  دعای بخت گشایی

  ۴- ختم مجرب برای بخت گشایی و ازدواج

  برای پسران و دخترانی که امر ازدواج بر آنها سخت شده است و با مشکل مواجه شده اند ختم شریفه ذیل که مجرب است و مدت آن یک هفته است پیشنهاد میشود: هفتاد مرتبه آیه الکرسی بخواند. هفتاد مرتبه سوره اخلاص قرائت کند. هفتاد مرتبه سوره شریفه ناس را قرائت کند. هفتاد مرتبه سوره شریفه فلق را قرائت کند. این ختم مجرب است و به اذن خداوند تبارک و تعالی نتایج سریع دارد.

  ۵- دعای ازدواج و بخت گشایی آسان و سریع

  برای دخترانی که امر ازدواج آنها قدری به تاخیر افتاده و میخواهند که سریعتر ازدواج کنند دعا و حرز ذیل برای تسهیل و انجام ازدواج فوری و گشایش بخت آسان و سریع بسیار موثر است. آن حرز و دعا این است :

  بیست و پنج مرتبه حرف واو ( و ) را بر پارچه ای از حریر سبز توسط استاد مجرب و با اجازه بنویسد. سپس این آیه شریفه را بنویسد : بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتون من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم “. این حرز را با خود به همراه داشته باشد. ان شاء الله ازدواج سریع و آسان خواهد داشت.

  بیشتر بخوانید: خارج شدن از جسم

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  اسکرول به بالا