جملات انگیزشی و الهام بخش

 • جملات انگیزشی و جملات الهام بخش

  جملات انگیزشی و الهام بخش توانایی حیرت آوری در تغییر روش احساس ما نسبت به زندگی دارند. راز جملات انگیزشی چیست؟ روشی که با آن فکر می کنید و در باره خودتان احساس می کنید، دربرگیرنده باورها و انتظارات تان راجع به آن چیزهایی است که برای شما امکان پذیر می باشد، تعیین کننده همه اتفاقاتی است که برای شما پیش می آیند. وقتی که شما کیفیت اندیشه و فکر خود را تغییر می دهید، در واقع کیفیت زندگی تان، حتی گاهی اوقات بلافاصله تغییر پیدا می کند. درست مثل کلمات مثبت که باعث رضایت و لبخند می شود، یا بیان یک جمله طنز در وقت مناسب موجب خندیدن کسی می شوید، افکار و اندیشه های ما در دنیا در زمان خودش واکنش ایجاد می کند.

  شما در کائنات تنها در یک چیز، یعنی در افکارتان کنترل کامل دارید؛ و آن جایی است که جملات انگیزشی به فکر و ذهن تان راه می یابد. شما می توانید تصمیم بگیرید که به هر چیز خطور یافته به ذهن فکر کنید. افکار و احساسات شما عملکردها و نتایجی را که بدست می آورید تعیین می کند. همه چیز با افکار شما شروع می شود، و مطمئن باشید که جملات انگیزشی و الهام بخش یک راه سریع برای بازپس گیری افکار شما می باشد. همیشه تعدادی گزیده هایی الهام بخش از جملات انگیزشی  همراه خود داشته باشید، هرگاه متوجه شدید که انرژی تان تحلیل می رود و روحیه تان مختصری نقصان پیدا می کند، شروع به خواندن جملات انگیزشی کنید و روحیه خودتان را تقویت نمایید.

  اهمیت جملات انگیزشی در زندگی

  جملات انگیزشی درباره موفقیت و زندگی

  در این قسمت تعدادی از جملات انگیزشی و الهام بخش ارائه می شود، که می تواند برای همه افراد در هر سطحی از شغل و زندگی سودمند باشد. شما می توانید از طریق به زبان آوردن و تکرار جملات انگیزشی، افکار خود را تحت کنترل خود درآورید، و به سمت موفقیت و اهداف خود در زندگی حرکت کنید:

  • “راه موفقیت این است که دیگر صحبت کردن را ترک کنید و شروع به اقدام نمایید.” این یکی از جملات انگیزشی مربوط به تجارت و کسب وکار است که توسط والت دیسنی یعنی کسی که دنیا را به شادترین مکان تبدیل نمود بیان شده است.
  • “بدبین هر فرصتی را سخت می پندارد، و خوش بین در هر سختی فرصتی را می یابد.” این جمله ی الهام بخش از وینستون چرچیل است. هر کجا گزیده هایی از جملات انگیزشی ارائه می شود، حتما حداقل یکی از آنها مربوط به این سیاست پیشه بزرگ تاریخ است.
  • “اجازه ندهید دیروز وقت زیادی از امروز را بگیرد.” دیروز هر چه بود گذشته است، نباید مشکلات دیروز، فکرمان را امروز درگیر کند. بلکه امروزمان باید بهتر از دیروز باشد. این یکی از جملات ارزشی معروف ویل روجرز می باشد.
  • “از شکست بیشتر از موفقیت یاد می گیریم. اجازه ندهید شکست موجب توقف شما شود. شکست شخصیت را می سازد.” این یکی از جملات انگیزشی و الهام بخشی است که در مواقع احساس شکست می تواند روحیه ما را بازسازی کند.

  جملات انگیزشی و الهام بخشوقتی شما را زمین می زنند، دوباره بلند شوید.

  • “همیشه به دنبال اینکه شما را به زمین زده اند، شما بلند شده اید.” این عبارت به عنوان یکی از جملات انگیزشی تاثیر گذاری است که منتسب به فوتبالیست مشهور آمریکایی به نام وینس لومباردی است. این جمله به عنوان یکی از ده جمله انگیزشی و الهام بخش مهم و تاثیر گذار دنیا شناخته شده است.
  • “اگر شما واقعا دو چشمی مراقب کاری که انجام می دهید باشید، نیازی به هل دادن آن نیست، بینایی و بصیرت شما کارتان را جلو می برد” این عبارت ارزشمند از استیو جابز است، در جایی که شما با اشتیاق و پر شور، کار خودتان را انجام دهید دیگر نباید نگران چیزی باشید، شما حتما موفق خواهید شد.
  • “افرادی که خردمندانه فکر می کنند که می توانند دنیای خود را تغییر دهند، قطعا این کار را انجام می دهند.” این از بهترین جملات انگیزشی است که هرگاه کاری را محاسبه شده و خردمندانه شروع کنیم در موفقیت آن یقین داشته باشیم، و نسبت به افکار و تصمیم هایمان تردید به خودمان راه ندهیم. این عبارت الهام بخش توسط راب سیلتانن، قهرمان فاتح قله های بلندترین کوهپایه های جهان گفته شده است.
  • “من ممکن است با شکست های زیادی روبرو شوم، ولی هرگز شکست نمی خورم.” از الهام بخش ترین جملات الهام بخش است که توسط مایا آنجلو، یکی از فعالان حقوق بشر و مثبت اندیش مشهور ذکر شده است.

   

  جملات انگیزشی و جملات الهام بخش، روحیه بخش شما برای خوب زیستن

  • “دانستن کافی نیست؛ باید عمل کرد. آرزو کردن کافی نیست؛ باید انجام داد.” این عبارت و عباراتی مشابه آن واقعا از برترین و تاثیر گذارترین جملات انگیزشی می باشد، که باید همواره به خودمان یادآوری کنیم و همیشه به زبان جاری کنیم.
  • “ما هنگام توقف، ترس ها را به وجود می آوریم، و با حرکت و اقدام بر آنها غلبه می کنیم.”
  • “آدمی که در درون خود اعتماد به نفس دارد، از دیگران نیز اعتماد به نفس کسب می کند.”
  • “برای خلق رویای جدید دیر نشده و شما در هر موقعیتی می توانید رویای خود را عملی کنید.”
  • “نگرش قدردانی را در خود تقویت کنید. از هرکسی به خاطر هرکاری که برای شما کرده اند تشکر نمایید.”
  • “تنها راه انجام کارهای بزرگ آن است که عاشق کارتان باشید و از انجام آن لذت ببرید.”

   

  بیشتر بخوانید: ۱۰ نقل قول متافیزیک که می تواند به شما در کار انگیزه دهد:

  بیشتر بخوانید: راه های کسب ثروت

  بیشتر بخوانید: موفقیت درونی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا