تمرینات پرواز روح

 • بهترین زمان برای تمرین پرواز روح سحرگاه و یا اول صبح می‌باشد، به شرط آنکه قبل از آن به اندازه کافی و لازم خوابیده و استراحت کرده باشید. انجام تمرین‌ها، شب قبل از خواب مشروط بر آنکه خستگی مفرط در وجود شما نباشد نیز امکان‌پذیر است. البته در صورت فراهم بودن سایر شرایط شما می‌توانید در هر زمان که تمایل داشته باشید تمرین کنید.

  مدت زمان تمرین برای مبتدیان به طور متوسط نیم ساعت می‌باشد. البته چند دقیقه کم یا زیاد شدن آن اشکالی ندارد. ولی تمرین‌های طولانی  برای اینگونه افراد به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. نتیجه‌ی تمرین هر چه که باشد (موفق یا ناموفق) نباید زمان تمرین بیشتر از مقدار ذکر شده باشد.

  دستور العمل ها و تذکرات برای ایجاد شرایط جهت پرواز روح :

  ۱- مکان انجام تمرین باید کاملاً آرام باشد و البته نیمه تاریک و حتی الامکان درمکانی تمرین کنیم که انرژی مثبت داشته باشد.
  ۲- بهترین زمان برای تمرین سحرگاه می‌باشد در نیمه اول ماه قمری (۱ تا ۱۵دهم ) تمرینات تأثیر بیشتری می‌گذارد در حالتی که قمر در موضع عقرب میباشد تمرین نکنیم ( به تقویم نجومی مراجعه کنید.) در شب هایی که بُعد انرژی بسیار بالا است تمرینات جواب بیشتری می‌دهد.
  ۳- رایحه ملایم و خوشبو ایجاد آرامش خوب می‌کند مثل بوی (عود ، کندر و …)
  ۴- باید لباس راحت و تمیز پوشید در صورت دسترسی لباس کاملاً سفید باشد.
  ۵- قبل از انجام تمرین باید با طهارت کامل بود. انجام غسل و وضو بسیار اثرگذار می‌باشد.
  ۶- استفاده از روش گیاهخواری و ترک حیوانی می تواند تأثیر بسزایی در تمرینات بگذارد.
  مصرف گوشت و البته غذاهای مصنوعی مثل همبرگر، سوسیس و … تأثیر منفی در تمرینات می‌گذارد.
  ۷- تکرار بعضی از اذکار و آیات میتواند بسیار کمک کننده باشد.
  از ذکر « یا باسط » قبل از تمرین به تعداد ۷۲ مرتبه استفاده کنید.
  ۸- رو قبله تمرین کنید.
  ۹- بعد از هر تمرین بابت نتیجه حاصله خداوند را سپاسگذاری کنید.
  ۱۰- هرگز در موقع خستگی، گرسنگی و شکم پری، تمرین نکنید.
  ۱۱- با اطمینان و اعتماد به نفس تمرین کنید.
  و مطمئن باشید که شما توانایی انجام کارهای ماورائی را دارید.
  ۱۲- تصور ابزار اصلی کار شماست پس تصور پرواز روح را مرتباً در ذهنتان بهنگام و قبل از تمرین مرور کنید.

  تمرینات پرواز روح

  تمرین اول :
  ابتدا خود را اینگونه وارد یک حالت خلسه مفید کنید. (Relaxation)
  ۱- بدن را رها کرده به پشت در یک جای نرم و راحت دراز بکشید و با توجه و تمرکز روی دم و بازدم نفس نسبتاً‌عمیق بکشید. (۳ دقیقه)
  ۲- در مرحله دوم تمرین نفس عمیق را رها کرده و از عدد ۴۰ در ذهن معکوس به سمت عدد ۱ می شماریم و با خود می‌گوئیم: با هر عدد که معکوس به سمت یک می‌شمارم، بدنم رها، شَل ، سنگین، خواب آلوده ، و آرام می‌شود.
  ۳- در مرحله سوم بدن خود را تصور می‌کنیم ابتدا به پاها نگاه کرده ( البته در تصویر ذهنی) و در ذهن خود مجسم می‌کنیم که پاهایمان کم کم پف می‌کند و بزرگ و بزرگ تر می‌شود در این مرحله همین که این تصور را داشته باشیم خود به خود پاهایمان حالتی مثل پف کردن و سنگینی می‌گیرد. این تجسم را به شکم، سینه، دست ها و کل بدن انتقال می‌دهیم. با انجام صحیح این سه مرحله حالتی مثل سنگینی، آرامش، رهایی، راحتی، خواب آلودگی، پف کردن دست ها یا پاها، مور مور شدن بدن و … به ما دست می‌دهد که از نشانه های خلسه های مثبت می‌باشد. (در نتیجه فعال شدن سیستم عصبی پاراسمپاتیک می‌باشد.)
  حالا بعد از انجام این سه مرحله آماده انجام تمرین پرواز روح می‌باشیم.
  بدن خود را کاملاً در حالی که به پشت دراز کشیده‌ایم تجسم می‌کنیم. توجه و تمرکز را معطوف فاصله بین نوک بینی و سقف می‌نمایم ، در ذهن تصور می‌کنیم که کم کم فاصله بین نوک بینی ما و سقف اتاق کمتر و کمتر می‌شود آرام آرام نوک بینی به سقف اتاق می‌رسد بدن ما بالا و بالاتر می‌رود (با انجام مرتب و منظم این تمرین حالتهای خوبی از پرواز روح را تجربه می‌کنیم.) خوب حالا نوبت به این رسیده که خیلی خوب و کامل از این حالت خارج شویم و به حالت طبیعی و معمولی خود برگردیم پس با ۵ شماره از این حالت خارج می‌شویم. یک کاملاً خارج میشوم، دو کاملاًَ به حالت عادی بر می‌گردم، سه با شنیدن شماره پنج خیلی راحت از این حالت خارج می‌شوم و چشم‌هایم را باز می‌کنم،‌ چهار و پنج کاملاً از تمرین خارج شده‌ام.
  تذکر: توجه داشته باشید خیلی آرام آرام چشم ها را باز کنید و یک دفعه از جایتان تکان نخورید زیرا حداقل ممکن دچار سردرد شوید.

  قبل از پایان هر تمرین این سه جمله را حتماً‌ تکرار کنید :

  ۱- تمرین بسیار خوبی داشتم.
  ۲- شاداب، سلامت، پر حس و پر انرژی هستم.
  ۳- در دفعات بعد خیلی سریعتر، عمیق تر و بهتر وارد حالت خلسه می‌شوم و تجربه بهتری از پرواز روح نصیبم می‌شود.

  تمرین دوم:
  این تکنیک از هفت مرحله تشکیل شده است که با طی این مراحل می‌توانید به فرافکنی دست پیدا کنید. البته انتظار حصول نتیجه در اولین جلسه‌ی تمرین، انتظار به جایی نمی‌باشد. هر چند که ممکن است برخی افراد در جلسه اول نیز به موفقیت برسند. در هر حال موفقیت در تکنیکهای فرافکنی به (توجه، توجه، توجه) و (تمرین، تمرین، تمرین) نیاز دارد. این دو کلمه (توجه و تمرین) توصیه تمام استادان متافیزیک به معرفت‌جویان می‌باشد. با عنایت به این موارد به شرح تکنیک می‌پردازیم.
  مرحله‌ی اول:
  با رعایت موارد یک تا شش از بحث قبل و براساس دستورات ارائه شده در آن با همان نظم و ترتیب جسم و ذهنتان را رها کنید. رها سازی جسم و ذهن براساس نظر بیشتر استادان و به استناد تجربیات مؤلف کتاب، اولین و مهمترین قدم در تمرینات فرافکنی است.

  مرحله‌ی دوم:
  در این مرحله باید به حالت خلسه‌ی مثبت فرو روید. خلسه یک حالت بین خواب و بیداری می‌‌باشد. به عبارت دیگر یک حالت شبه خواب است که در آن حرکات ارادی بدن متوقف می‌گردد. خلسه به دو نوع مثبت و منفی تقسیم می‌شود. خلسه‌ی منفی با آشفتگی، اضطراب، تند و سطحی شدن تنفس، افزایش ضربان قلب، کاهش بزاق دهان و انقباض مثانه همراه است.

  این نوع خلسه به دنبال ترس، شوک، رؤیت صحنه‌های دلخراش، دعوا و نزاع و خستگی و بی‌خوابی مفرط به‌وجود می‌آید. خلسه‌ی مثبت با آرامش، رهایی، راحتی، نفس‌های عمیق و شمرده، ضربان قلب آرام، و طبیعی بودن سایر فعالیت‌های بدن همراه است. این نوع خلسه با رعایت موارد یک تا شش فصل گذشته و انجام یکی از شیوه‌های زیر حاصل می‌شود.

  یک راه رسیدن به خلسه این است که ساعد دست را به سمت بالا نگاه دارید. درحالیکه بازو روی زمین یا تخت می‌باشد. دست شما رها شده، آرام آرام به سمت تخت یا زمین فرو می‌افتد. در همین حال شما به یک حالت شبه خواب فرو می‌روید. در همین حال می‌توانید به خود تلقین کنید که: «من احساس آرامش و راحتی می‌کنم… جسم و ذهن من کاملاً رها شده است… دست من آرام آرام رها شده فرو می‌افتد… در همین حال من به حالت خلسه فرو می‌روم … خلسه‌ی مـن یک خلسه‌ی مثبت است… ».

  روش دیگر برای فرو رفتن در خلسه شمارش اعداد به صورت معکوس می‌باشد. برای این منظور شروع به شمارش معکوس از شماره صد کنید. در این حال به خود تلقین کنید که: «من احساس آرامش و راحتی می‌کنم… جسم و ذهن من کاملاً رها شده است… از شماره صد معکوس می‌شمارم تا به عدد یک برسم… با هر شمارش معکوس به حالت خلسه فرو می‌روم … خلسه‌ی من یک خلسه‌ی مثبت است… .»

  به یاد داشته باشید که برای شمارش معکوس اعداد، دقت زیاد به خرج ندهید. اگر احتمالاً شمارش، اشتباه یا جابه‌جا شود اشکالی ندارد. همچنین لزومی ندارد که شمارش را تا عدد یک ادامه دهید. اگر در اواسط شمارش و یا در هر جای دیگر آن به حالت خلسه فرو رفتید، شمارش می‌تواند متوقف گردد.

  یک روش دیگر برای حصول خلسه تجسم گوی بلورین است. برای این منظور یک گوی سفید را مجسم کنید که در فضای بالای سرتان معلق است. در ذهنتان روی گوی سفید تمرکز بگیرید و به خودتان بگویید:« من شماره ۳ را روی گوی بلورین می‌نویسم، آنرا می‌بینم و به خلسه فرو می‌روم. سپس به جای آن عدد ۲ را می‌نویسم و به آن نگاه می‌کنم و خلسه‌ام عمیق‌تر می‌شود.

  در آخر عدد یک را می‌نویسم و به آن نگاه می‌کنم تا خلسه‌ام کاملاً عمیق شود.» حال این کار را انجام دهید. اعداد را به هر رنگی که بخواهید می‌توانید روی گوی بلور بنویسید. با این کار آرامش و رهایی شما عمیق و عمیق‌تر می‌شود. برای عمیق‌تر شدن خلسه می‌توانید همین کار را دوباره تکرار کنید.

  مرحله‌ی سوم:
  در این مرحله باید کالبد فیزیکی و حواس پنج‌گانه‌ی خود را فراموش کنید. برای رسیدن به این منظور باید آرامش و خلسه‌ی شما عمیق‌تر گردد. برای این کار می‌توانید درحالیکه چشمانتـان بسته است به‌صورت مستقیم به فضای تاریـک پشت پلک چشمانتان نگاه کنید. یک فضای تاریک و خالی می‌بینید. در این فضا مستقیم به سمت جلو بروید. در این حال ممکن است الگوها و حالت‌های مختلفی از نور را ببینید.

  از کنار آنها بگذرید و همچنان به سمت جلو بروید. در این حال کالبد فیزیکی خود را از یاد خواهید برد و دیگر آن را احساس نمی‌کنید. حواس پنج‌گانه شما مسدود شده، دیگر محرک‌های مختلف را دریافت نمی‌کنید. شما در یک خلاء قرار گرفته‌اید که فقط محرک‌های فکری برای شما قابل دریافت است. شما برای فرافکنی آماده هستید.

  پرواز روح

  مرحله‌ی چهارم:
  به حالت ارتعاش و لرزش وارد شوید. این حالت ارتعاش مهمترین و همچنین مبهم‌ترین بخش تکنیک می‌باشد. بسیاری از آنهایی که تمرین‌های فرافکنی را انجام می‌دهند ارتعاش و لرزش را در اولین تجربه فرافکنی خوب به‌یاد می‌آورند.
  ارتعاش‌ها می‌تواند شبیه تجربه‌ی برق گرفتگی با ولتاژ کم در زمان کوتاه باشد. این ارتعاش‌ها به دلیل تلاش کالبد اختری برای ترک کالبد فیزیکی می‌باشد.
  به خودتان تلقین‌های ذهنی بدهید که کالبد اختریتان در حال بلند شدن و بالا آمدن است. این تلقین‌ها را تکرار کنید. بیان تلقین‌ها می‌تواند به زبان و یا به دل و در ذهن باشد. به‌‌‌‌‌طور کلی برای تلقین‌ها از جملات کوتاه مختصر و مفید استفاده کنید. برای مثال می‌توانید به خودتان بگویید: «کالبد اختری من در حال ارتعاش است… کالبد اختری من در حال جدا شدن از کالبد فیزیکی است… کالبد اختری من جدا شده و به سمت بالا می‌‌رود… ».
  یک نقطه به فاصله ۳۰ سانتیمتر در بالای پیشانی‌تان مجسم کنید. سپس این نقطه را به‌صورت ذهنی به فاصله ۱۸۰ سانتیمتری ببرید. نقطه مورد نظر را به اندازه ۹۰ درجه بچرخانید و بالا ببرید. این کار را با ترسیم یک خط، موازی محور بدن در بالای سر انجام دهید. روی آن نقطه تمرکز کنید. ارتعاشات خود را از سر خارج کنید و به آن نقطه ببرید و دوباره از آن نقطه به سر برگردانید.

  اگر نمی‌توانید این کار را انجام دهید حداقل در ذهنتان مجسم کنید که این کار را انجام می‌دهید. به‌زودی و با تکرار تمرین به‌راحتی این کار برای شما قابل انجام می‌گردد. این تمرین شما را برای فرافکنی آماده می‌کند.

  مرحله‌ی پنجم:
  یاد بگیرید که این حالت ارتعاش را کنترل کنید. برای این منظور تمام ارتعاشات را از سراسر بدن جمع کنید و در سر متمرکز نمایید. آنگاه این ارتعاشات را به‌صورت یک موج از سر به سمت پاها ببرید. برای افزایش تأثیر این تمرین بر روی ارتعاش‌ها تمرکز گرفته، در ذهنتان آن را تقویت کنید. حال یک موج ارتعاش قوی را از سر به سمت پا هدایت کنید و دوباره آن را به سر باز گردانید. آنقدر تمرین کنید تا این امواج به‌راحتی تحت کنترل شما قرار گیرد. زمانی که شما توانستید این کنترل را به‌دست آورید، برای خروج روح از بدن آماده می‌باشید.

  مرحله‌ی ششم:
  فرافکنی را با یک جدایی نسبی شروع کنید. کلید این کار کنترل افکار است. ذهنتان را به‌طور کامل روی برنامه‌ی خروج از بدن متمرکز کنید و اجازه ندهید که این فکر از ذهنتان بیرون رود. سرگردانی افکار ممکن است باعث از دست رفتن این حالت کنترل گردد.

  ارتعاش‌های شما قوی‌تر می‌شود. تجربه‌ی خروج از بدن را با جدا کردن یک دست یا یک پا از کالبد اثیری شروع کنید. برای مثال احساس کنید که یک دست از کالبد اثیری شما از کالبد فیزیکی جدا شده و دیوار نزدیک شما را لمس می‌کند. دست را از وسط دیوار عبور داده سپس آن را به سمت عقب بکشید و به موقعیت فیزیکی خود برگردانید. همین تمرین را با دست دیگر انجام داده، هدف دیگری را لمس کنید.

  مرحله‌ی هفتم:
  در این مرحله می‌توانید به‌طور کامل از بدن جدا شوید. برای این کار یکی از روش‌های زیر را مورد استفاده قرار دهید.
  روش اول: بیرون و بالا آمدن از بدن است. برای این منظور مجسم کنید که وجود شما نورانی و روشن می‌شود. در همین حـال ارتعاش‌های شمـا قوی‌تر می‌گردد.

  حـال فکر کنید، که شنـاور شدن در فضا چقدر زیبـاست این فکر را در ذهنتان حفظ کنید و اجازه ندهید که فکر دیگری جایگزین آن شود. در این حالت به‌شرط آنکه مراحل قبلی را با دقت پشت سر گذاشته باشید، فرافکنی خودبه‌خود اتفاق می‌افتد.

  روش دوم: چرخیدن و خروج از بدن است. بدین ترتیب که وقتی به حالت ارتعاش رسیدید اراده کنید که در ذهن، بدنتان را بچرخانید. درست مانند زمانی که در بستر خوابیده و می‌چرخید. دقت کنید، چرخش بدن فقط در فکر به‌صورت تجسم ذهنی انجام می‌شود و کالبد فیزیکی هیچ‌گونه چرخش یا حرکتی ندارد.

  سعی کنید بدنتان را به‌صورت ذهنی از بالا بچرخانید؛ در این حالت کالبد اختری شما واقعاً خواهد چرخید و از کالبد فیزیکی جدا خواهد شد. در این لحظه شما خارج از بدن خواهید بود. خود را معلق در بالای کالبد فیزیکی‌تان ببینید.

  شور، هیجان و شعف فراوان تمام وجود شما را خواهد گرفت. بر خود مسلط باشید. برای چند دقیقه در این تجربه‌ی خروج از بدن بمانید و سپس به نرمی و لطافت به کالبد فیزیکی‌تان بازگردید.

  تلقین‌هایی پیرامون تأثیرات خوب و مثبت این تجربه‌ی موفق به خود بدهید. تلقین‌هایی نیز درباره سلامت، نشاط و شادابی به خود بدهید، در نهایت تلقین‌هایی در باب تجارب زیبا و موفق آینده که در انتظار شما است بگویید. حال با سه نفس عمیق از این حالت خارج شده، به حالت طبیعی و معمولی باز گردید. چشمان خود را باز کنید، خداوند را شکر گفته و به زندگی لبخند بزنید .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲۵ رای

  43 در مورد “تمرینات پرواز روح”

  1. من مثل هلو پروزا میکنم تحت کنترل خودمه هر کسیو بخوام میارم میبرم زمان مکان برام هیچ قیدی نداره تا طبقه سوم اسمانم پرواز کردم اما فقط همین نمیدونم دگیه چیکار ها میشه انجام داد

   1. هادی(هدایت کننده)

    رضا وقتی جدا شدی بیا دنبال من،من میدونم چه کارهای عالی میشه انجام داد،فقط سنگین شدم،هشیاریم پایین اومده،و حالت ارتباط و سرعت حرکتم پایین اومده،تو میتونی بقیه رو بیدار کنی،و با انسانهای مثبت و فرشته های بزرگوار،ومخصوصاپیامبرها و امامان تقاضای کمک کنی،فقط در نظر داشته باش دو نکته رو،۱٫از هیچ کسی چیزی برای خوردن نگیر،و سعی کن در هیچ مجلسی دیگه چیزی نخوری،مال حرام یعنی استفاده بی اجازه از اموال دیگران،کم فروشی،گران فروشی بی حساب،و نگاه به فیلمهای خشن و پلیسی و مستحجن افت این پرواز،
    ۲-دوم اینکه،دروغ به هیچ عنوان نگو
    ۳-بوی خوش،و عطر گل محمدی،زنبق و یاس،بعد از غسل گرفتن استفاده کن،برای دوری از شیاطین و جلب فرشته ها و انبیا و امامان
    ۴-از انرژی مثبتت برای شفای هر فردی استفاده نکن،و باعث بهبود کسب و کار یا بارش باران نشو،باید از جانب خدا بوسیله پل ارتباطی فرشته یا امام معصوم یا پیامبران اوللعظم اجازه داشته باشی
    ۵-خودت رو در رفتار شبیه مولا علی بکن،داشتن تسبیه،لباس پاک و تمیز،انگشتر شرف شمس یا یاقوت سرخ یاعقیق بنفش،بو عطر خوش،خوردن تخم مرغ و پنیر و حبوباتی که در اب دو روز کامل خیس نخورده باشن،باعث نفخ بشند،و تولید بوی نامطلوب …باعث دور شدن خوبان میشه
    ۶-در کل زندگیت حواست به خدا باشه،مربی اصلی خداست،دنیا مثل یه باشگاه بزرگ،و استاد ارشد خداست،و امامان و پیامبر اکرم،و باقی پامبران و بعد انسانهای خالص و مخلص و بعد ارواح پاک و در انتها جنیان پاک،هر کدام به ترتیب ذکر شده،میتونن کمک کنن
    ۷-همیشه نماز بخون،و قران بخون،واز صاحب قران بخواه کمکت کنه،و سعی کن به هیچ عنوان اجازه نزدیک شدن به اجنه سیاه و بدقواره با دندانهای زشت که چهره حیوانی دارن،اصلا اجازه نزدیک شدن ندی
    ۸-با عالم بالاتر ارتباط بگیر،ودر خواست دیدار امام عصر رو بده
    ۹-همینجور خودت رو حفظ کن،عالی بمون و به زیارت کعبه و قبور پیامبرانی که داخل شهرهای خداپرستان هستند برو
    ۱۰-بدون استاد و فرشته راهنما،به شهرهای عجیب و سیارات دورافتاده صفر نکن،و به جاهایی که حس خوبی نداری وارد نشو
    ۱۱-رضایت خدا در هرکاری مد نظرت باشه،و بدان که خدا و فرشتها و تمام پاکان،در گروه خیرند،پس تلاش کن یار و یاور خدا باشی،تا یاری خدا و فرشته ها و تمام پاکان رو در خواب و بیداری حس کنی

    1. آقا هادی بسیار صحبت های دل نشینی کردین یه سوال دارم ازتون استاد پرواز روح واقعی میشناسید شما ؟

    2. ببخشید من چند وقته که صدایی مثل خونه خالی تو سرم میشنوم و موقع خواب شدید میشه و یچیزی میخاد منو از خودم بکشه بیرون و نمیزارم خودمو به سختی از حالتش میکشم بیرون شدیداً ترس داره دقت کردم زمانی برام رخ میده که پاکم از ترسم چند ماهه غسل نکردم و بهترم

   2. سلام منم خیلی دوست دارم این حالت را تجربه کنم
    شما مربی داشتید میشه من را راهنمایی کنید منم این حالت را تجربه کنم

    1. کار خیلی سختی نیست فقط باید ذهن رو روان رو ارام کنید بعدش برونفکنی به صورت خودکار انجام میشه

   3. چرت و پرت زیاد میگی. راست میگی بیا منو پیدا کن و ثابت کن. ولی باز میدونم چرت و پرت میگی . پرواز اصلا لقمه دهنت نیست تا بخوای مثل هلو پرواز کنی. پرواز رو چندین قرنه کسی کامل نشناخته و همش نظریهست. اونوقت تو میای یه دفعه میری تو آسمونا. برو داداش خودتی . راستی خودتم کم غول بزن تو توهم شدیدی هستی .

   4. سلام و عرض ادب
    شما یک فرشته هستین ؟ چطور چنین قدرت بزرگی دارید ؟ امکان دارد به من هم کمک کنید ؟
    با تشکر

  2. سلام
   من همیشه به خلسه منفی فرو میرم و احساس میکنم روحم میخواد جدا شه و بمیرم برا همین از خلسه با وحشت بیرون میام
   چی کار کنم ؟

  3. سلام من دیشب تونستم برم ت خلسه ولی امروز هر کاری کردم نشد. کمی هم می ترسم. لطفا یه راه حل بگید.

  4. سلام من ارتعاش رو دارم ولی نمیتونم جدا بشم. چندتا سوالم دارم. زمانی ک روح جدا میشه آگاهی ب همراه روح است یا جسم؟ یا اینکه ما ب سه قسمت تقسیم میشیم روح جسم و آگاهی این موضوع برام مبهمه

  5. با سلام و عرض ادب
   نمیدونم از کجا شروع کنم. ولی این عناوین و این موضوعات رو فقط میشه تو فضای مجازی ناشناخته به اشتراک گذاشت..من از بچگی همیشه تجربه پرواز و سقوط از ارتفاع رو داشتم.ولی حدود ۲۰ سال پیش سر یه اتفاقی با خوردن آب لیمو پرید تو گلوم ۳ دقیقه نفسم قطع شد و تسلیم مرگ شدم.یادمه ثانیه های آخر پاهامو بغل کرده بودم تا بزور نفس بکشم ولی نشد .آروم بدنم لمس شد افتادم.تو کسری از ثانیه از یکی از شهرهای جنوبی که دانشجو بودم به خونه مون تهران انتقال یافتم.رو هوا پرواز میکردم پدرومادرمو میدیدم و صداشونو نمیشنیدم…..بعد بهوش اومدم دو ساعت فقط گریه میکردم…این تجربه پرواز اونقدر لذت بخش بود که میرفتم کتابخونه ها کافی نتها دنبال منبع و تحقیق ….چیزی پیدا نکردم ولی بعد از ۶ سال کتابی به دستم رسید که موضوع و پرواز روح رو کامل بصورت عالی توضیح داده بود.من تمریناتو شروع کردم از چاکراهای ثانویه الی چاکراهای اصلی که ۵ ماه طول کشید جریان انرژی رو داخل بدنم به حرکت دربیارم و احساس کنم که همراه با داغ شدن و گرماست..اوایل برونفکنی تبدیل به خوابهای شفاف میشد ولی با پیشرفت توانستنم بدنمو فلج کنم ولی ذهنمو بیدار نگه دارم…فلج شدن بدن اونایی که باید بدونن میدونن چرا و چه شکلی و به هدفی هست.و یا مثل آب خوردن میرفتم تو خلسه حالت آلفا…بار اول وقتی بصورت ارادی تونستم کالبد اختریمو بندازم بیرون یادمه.اولین چیزی که دیدم جسمم بود از ترسم بیدار شدم…دوباره تلاش کردم بر ترسم غلبه کردم باز موفق شدم انجام بدم دیگه جسمو نگاه نکردم.محیط اتاقم مواج و بصورت ذوزنقه بود اجسام کج بودن ولی از اتاقم خواستم بیام بیرون دیدم نمیتونم راه برم رو هوا بودم.ولی با زحمت فراوان وارد پذیرایی شدم کامل به همه چیز آگاه بودم آنقدر لذت بخش بود که دچار ارکشن و انزال شدم و بیدار شدم….دفعه های بعدی تنها چیزی که مانع میشد همین قوه جنسیم بود ارکشن (قائم) میشد آلت تناسلیم بی نتیجه با عصبانیت چشمامو باز میکردم. اگر قبلش انرژی جنسی ات رو خالی کنی نمیتونی دیگه برونفکنی کنی چون انرژی نداری….ولی با تمرین و بازحمت فراوان بصورت ذهنی هر وقت تحریک میشد تجسم میکردم که با تبر و جاقو آلت تناسلیمو قطع میکنم .سریع فروکش میکرد من روز به روز پیشرفت میکردم.بعضی وقتا اسممو صدا میکردن.بعضی وقتا صدای موتور میشنیدم یا خس خش برگها ولی موفق میشدم خروج کنم . تو یکی از تجربه هام از تهران خواستم برم به دهاتمون تا پدربزرگمو نگاه کنم..نه نیروی جاذبه هست نه زمان معنا نداره…در حال پرواز بودم تو کسری از ثانیه مسیر ۷۰۰ km را عرض یک ثانیه طی کردم وقتی نزدیک شدم بی اختیار بالای قبرستان که بیرون دهات بود احساس کردم سایه هایی دارم میبینم.چند تا موجود وحشتناک دنبالم کردن ولی از ترس قدرت تمرکزمو از دست دادم دیدم نمیتونم با سرعت دور بشم.شکل و شمایلشون عجیب بود.بدنشون خفاش و سرش مثل تمساح یا چیز دیگه بودن از وحشت بیدار شدم..‌‌یک سال حرات نکردم پرواز کنم ولی رویاهای شفاف و آگاهانه رو غیر ارادی بین ساعت ۴ تا ۵ صبح رخ میداد میدیدم…دوباره شروع کردم که تو اولین بروفکنی دوباره وقتی از اتاقم اومدم بیرون انسان نمایی دیدم با چشمان درشت و سر دراز ابروهای بسیار پرپشت ایستاده بود نگاهم میکرد.از اعصبانیت با سرعت مافوق صوت یورش بردم سمتش داد زدم خونه من چه غلطی میکنی بهش برخورد نکردم از دیوار وارد خونه همسایه شدم دوباره بیدار شدم……خیلی توضیحات داره .بنویسم یه کتاب میشه..‌حتی چندین بار متاسفانه هجوم میبردم سمت خانمها و جالبیش اینجاست مقاومت نمیکردن من بی شرمانه سکس میکردم بیدار میشدم….تو سری های بعدی هر وقت خواستم نزدیک زن بشم

   1. سلام امید عزیز ممنون میشم کتابی که مطالعه کردید رو اسمش رو بگید .
    ممنون

  6. سلام متاسفانه وسط حرفام نت قطع شد یا خودبخود فایلم نصفه نیمه ارسال شد….دیگه توضیح نمیدم فقط در حال حاضر تمام رویاهام آگاهانه شدن…ولی یک ماهی هست بدنم دجار تغییر و تحول شده…یعنی اصلا نیاز نیست برم تو حالت آلفا تو چند دقیقه اول خوابم که کامل کنترل ذهن دارم و کاملا بیدار.نیرو و انرژی خاصی از فرق سرم وارد بدنم میشه اونقدر فشارش زیاده که درد و ارتعاش مواج شکل کامل میبینم نزدیکه که از تخت خواب پرتم کنه بیرون.اونقدر فشارش زیاده تا وارد بدنم میشه دستامو بدون اراده بلند میکنم و نزدیکه اینه که کل جسمم رو بلند کنه.از ترسم یک ساعت نمیخوابم جای خوابمو عوض میکنم دوش میگیرم تا خوابم ببره…ولی اون انرژی تو خواب میاد سراغم سرعت حرکتمو بی نهایت زیاد میکنه که نمیتونم چیزی ببینم پرت میشم تو دنیایی که ناشناخته هست و عجیب…نمیدونم چه بلایی سرم اومده .نمیتونم کنترلش کنم .تجربه تلخی شده برام.هیچ منبعی کسی رو هم نمیشناسم بپرسم.هنگام رانندگی تو ارتفاع ۱۲ متری اشکالی میبینم مثل بدن کسترده دارن.رنگشون ابری خاکستری هست.چند بار خواستم فیلم بگیرم غیب شدن….خلاصه عجیبه..یا وقتی میخوام بخوابم چشمامو میبندم ولی در حالت بیدار انگار چشمام بازه بصورت نیمه واضح اتاقمو میبینم…..ترس داره…کاش هیچ وقت نمیرفتم دنبالش.اگر استاد داشتم راهو نشونم میداد ولی برای هرکسی تعریف کردم تهمت زدن روانی شدی یا مواد میزنی.سکوت کردم

   1. سلام خوبی امید جان.. از حالا هر وقت این اتفاق برات افتاد بگو که من برای آگاهی وارد شدم و هیچ دخالتی و بی نظمی بین دنیاها نمیخوام انجام بدم و لطفا فرشته راهنمای منو بگید بیاد تا از سر درگمی در بیام… اینو که بگی دیگه نگهبانان بین ابعاد و دنیاها کاری باهات ندارند و فقط راهنماها میان…

    1. سلام ،استاد خودتون هستید؟؟؟؟ چون این اطلاعات دقیق فقط از شما دیدم،ویدوتون رو هم توی یوتیوب بود و همین رو گفتید و این تاریخ کامنت قبل کلیپ شما بود

   2. سلام خوبی امید جان.. از حالا هر وقت این اتفاق برات افتاد بگو که من برای آگاهی وارد شدم و هیچ دخالتی و بی نظمی بین دنیاها نمیخوام انجام بدم و لطفا فرشته راهنمای منو بگید بیاد تا از سر درگمی در بیام… اینو که بگی دیگه نگهبانان بین ابعاد و دنیاها کاری باهات ندارند و فقط راهنماها میان…

   3. امید جان و افراد دیگه که برون فکنی روح میکنن بهتره برای کسانی که روح سیاه و سنگینی دارند تعریف نکنند چون اشخاص و آدم های خوب میتوانند برون فکنی روح کنند بخصوص به حالت خود به خودی،و در این کار سعی کنید ایمان به خدا و قرآنش داشته باشدتا شیطان کنارتان قرار نگیرد.ولی اکثر افراد برون فکنی را بلد نیستند چون خداوند در قرآن فرموده عده بسیار کمی از قدرت روحشان با خبرند و این قدرت را من(خداوند) به آنها بخشیده ام

  7. وقتی جدا شدید به سمت سیاه چاله ها نرید چون انها جازبه شدید دارند و شمارو به درون خودشون میکشند اون ها بسیار خطر ناک هستند. و امکان داره دیگه بر نگردید. سیاه چاله ها در هر جایی میتونن باشن حتی توی یک منزل که از بالا میبینید وقتی دیدید سعی کنید فکرتون رو به سمت جاهای مثبت هدایت کنید از دقت کردن به سیاه چاله ها بپرهیزید. ممنون

  8. وقتی جدا شدید از سیاهچاله ها و شیاطین دوری کنید و جازبه اونها رو نپزیرید و دقت خود را از روی اونها به سمت موارد مثبت و نور معطوف کنید زیرا بسار خطرناک هستند

  9. سلام من یک استاد راهنما میخام لطفا بمنم کمک کنید من ابتدای راهم …جواب به ایمیلم بدید

  10. سلام
   من بعد از حدودا چهار پنج سال به این مرحله رسیدم و بدون استاد و راهنما و کاملا ساده و با گذر زمان به این‌ مرحله رسیدم .اوایل فقط با روح خودم میتونستم تو خالت خلسه حرف بزنم و بعد یواش یواش تا سقف اتاق شروع کردم پرواز کردن و بعدا دیگه از همه جا عبور میکردم و همه چیز را میدیدم. هر شب خیلی راحت روحم را از دهانم پرواز میدادم و هر چیزی را که قبل از پرواز روح میخواستم ، انجام می‌دادم.
   مثل سیر در سماوات با سرعت نور و ملاقات با هرکسی در هر کجا ….. بیشترین مسافتی که تونستم طی کنم و چند ثانیه هم طول نکشید حدودا هزار کیلومتر بود .
   ولی متاسفانه الان مدت یک ماهی هست که کاملا این قدرتم را از دست دادم و شبها تا صبح سعی میکنم ولی نمیتوانم.
   میتونین راهنمایی بفرمایید
   ممنون میشم

  11. سلام دوستان من حرکت پرواز روح را تا قسمتی که از انگشتان پا و کل بدن و سرم شروع به گزگز یا همون مور مور میشه انگار که سر شدم و بی حس و مطمئنم اگه اراده کنم روحم بلند میشه فقط میترسم ادامه بدم میشه راهنمایی کنید ؟ کسی استاد یا مربی داره معرفی کنه

   1. دوست عزیز من تجربه ای ندارم و میخوام امتحان کنم،قبلش با یکی از دوستان که قدرتش رو داره سوال پرسیدم،چندتا نکته مهم که اصلا نباید انجام بدی،اولیش اینه که اگه کسی بهت گفت بیا بریم چیزی نشونت بدم نرو یا تعارف چیزی کرد که بخوری نخور،دوم اینکه وارد حریم شخصی دیگران نشید مثلا خونه همسایه یا کس دیگه ای سرک نکشید،نکته بعدی اگه گفتن بیا بریم اینو بهت میدم بگو نمیام برید بیارید،اینا یسری از نکاتی بود که بهم گفت و فکر میکنم خیلی ضروریه امیدوارم کمکتون کرده باشه

  12. سلام خسته نباشید
   من چند تا سوال داشتم.
   ممکنه با این تمرین ها و تلاش ها کار اجنه و شیاطین رو به زندگی‌مون باز کنیم و چیز هایی ببینیم که دیگران نمیبینن؟
   میتونیم در زمان هم سفر کنیم؟
   برای برگشت به بدن خودمون حتما باید بدنمون رو ببینیم؟
   میتونیم رو محیط اطراف به عنوان یه روح تاثیر بزاریم؟
   ممنون میشم پاسخ بدین

  13. من از تجربه گران نزدیک به مرگم باید بگم برون فکنی روح مثل تجربه نزدیک به مرگ است.من از بچگی بدون تمرین خاصی برون فکنی روح میکردم اگر معنی قرآن را بخوانید و به آن عمل‌کنید حتی در برون فکنی روح میتوانید خداوند را ملاقات کنیدکه لذت بخش تر از این وجود ندارد من توسط خداوند چشم کورم شفا یافت..البته باید به مرحله فرقان برسید و وقتی به برون فکنی روح میروید خداوند را صدا بزنید حالا یا در آسمان و یا روی زمین چون قامت خداوند کل جهان و هستی هست و از درون ما چون نور است رد میشود (آیه ای از قران گفته شده)در مورد پرواز روح خداوند در قرآن سه بار به آن اشاره کرده یا شاید بیشتر و فرموده که حتی آخرت را‌میتوانید ببینید و فرموده روحتان در خواب در اختیار من است من وقتی به آسمان رفتم خدا را دوبار صدا زدم برای ملاقاتش ناگهان بدون اینکه بخواهم با سرعت مافوق نور مرا بالا کشید طوری که ترسیدم و از خدا خواستم مرا نگه دارد ناگهان ایستادم سمت چپم برزخ پیامبران بود و همه پیامبران آراسته و با قدی بلند و لباسهای حریر سفید بلند ایستاده بودند و سمت راستم چشم بزرگ خداوند را دیدم که از کره زمین هم بزرگتر بود و همه آسمان را در بر میگرفت و دوباره مرا با همان سرعت پایین فرستاد..ولی باید خداوند را تشخیص دهید مثلا وقتی چشمی(چشم بصیرت خدا) یا نوری را دیدیدیاوقتی خدا را صدا زدید اما انسانی را دیدید سریع بگویید خداوندا از شر شیطان به تو پناه میبرم اگر شیطان باشد سریع از در و دیوار و زمین فرار میکند .ولی برای بار اول چون از جهان خارج شدم کل هستی را مانند ماه تابان دیدم همانگونه که پیامبرمان حضرت محمد خداوند را بصورت ماه تابان (کل هستی) دیده بود.فقط یادتان نرود معنی قرآن را بخوانید و به آن عمل کنیدخیلی سادست فقژ کافیه اختلاس نکنید مومن را نکشید دروغ و تهمت نزنید زنا نکنید طلم و ستم نکنید برای مردم نقشه نکشید و عشق کامل شوید تا تمامی چاکراهایتان باز شود چاکرای ششم همان چشم بصیرت یا برزخی هست که با ملاقات پروردگار باز میشود و حتی در این دنیا هم چشم بصیرت خداوند را میبینید یا نورش را (در سوره نور خداوند خودش را مثال زده)

  14. سلام من تا حالا تمرین پرواز روح انجام ندادم اما هروقت مدیتیشن آرامش ذهن انجام میدم هس میکنم رو هوا هستم و معلقم بنظرتون ربطی ب پرواز روح داره؟

  15. خدا همه قدرتی ب همه داده مثلاً تو تحفه بودی ب تو بده ب اون یکی نده فقط کافیه ب خودت آگاه بشی چرا ی چیزایی میگین ک خداو هم زیر سوال میبرین بعدشم روح و ذات هیچ انسانی سیاه نیست فقط در پشت افکار دنیوی ما اسیره ک همه هم در دوسه سالگی به افکارمان گم میشیم اینکه کی و کجا به اصلمون بر میگردیم بیدار و آگاه ب خود میشیم باز ب خودمون و همت خودمون بستگی داره چرا فک میکنید تو با بقیه فرق داری سر ی امتیازی ک گرفتی من نمی‌دونم این چ بیداریه و خدا هم هیچ فرق نزاشته بین هیچ بندگانش مثلاً خواستی بگی توم چیزی بلدی ببین تویی ک می‌خوایی ی همچین ادعایی کنی باید اونقدرم خرد خدایی در تو روشن شده باشه ک بدونی تو با یک انسان دیگه هیچ فرقی نداری وقتی تو بتونی پس هر انسان دیگه هم میتونه منی وجود نداره ما همه بر گرفته ازوییم پس من منکر این قدرت در انسان نیستم بیشتر از اینم میشه ولی فک کنم این فقط ی حالت توهمی پرواز روحی که شما میگین باید ب اصلیت خود رسیده باشی این رو هم باور دارم ک این بیداری شما ک میگی ما فقط چنتاییمو ما عزیز دردونه بودیم و از آشناها خدا بودیم یا خدا از چشم ابرو ما خوشش اومده مارو از بغیه جدا کرده اون بیداری نیست ک خدا بابتش قدمی ور داره این همش توهمه آخه مضخرف نگین این چه درجه آیه ک بقول خودتون خدا ب هر کسی نمی‌ده بعد اون دوستتون رفته باهاش زنا کردن مگه نمیگی ما منتخب خودش بودیم چرت نگین تورو خدا دوساعت پا حرفا مولانا هم بشینین بجز قرآن ک قرآن رو هم بتونی بهتر درک کنی کاری ک من نکردمو نشستم ب جدال با شما

  16. کار خیلی سختی نیست فقط باید ذهن رو روان رو ارام کنید بعدش برونفکنی به صورت خودکار انجام میشه

  17. سلام دوستان اگر چیزی به ذهن خطور نکرد دلیل بر عدم آن
   نیست…
   بنده هم یکبار روح از کالبد جدا شد ولی خاطرم هست با چرخش یا چرخشهای خیلی سریع …ولی آنچه برایم لطف داشت حضور در خانه ای بود که تصورش خیلی زمان بر است و در ذهن نمیگنجد

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا