تله کینزی و روش های انجام آن

 • تله کینزی : ما از همه قسمتهای مغز خود استفاده نمی کنیم. انسان به طور متوسط فقط از ۸% نیروی ذهن و مغزش استفاده می کنه. یعنی ۹۲% بدون استفاده مانده است. انسان میتونه خیلی از کارایی که حتی به فکر من و شما نمیرسه رو هم انجام بده. خودتونو دست کم نگیرید . هر یک از ما از قسمت خاصی از مغز خود بیشتر استفاده می کند.
  برخی دیگر از ریاضیات منطق ورزش نویسندگی هر یک از این فعالیتها از قسمت خاصی از مغز استفاده می کنند.این مسئله در مورد نیروهای روانی نیز صادق است . همه ما هر کدام تا حدی از پتانسیل های روانی خود استفاده می کنیم .
  برخی از افراد فقط می دانند که چه وقت چیزی در حال وقوع است یا می توانند نتیجه یک حادثه را بهتر از دیگران پیشگویی کنند یا می توانند حس کنند که فردی را که ملاقات می کنند کاراکتر خوب یا بدی دارد.
  همه اینها نشان دهنده استفاده از نیروهای روانی می باشد هر کسی می توانند با تمرین مناسب تله کینزی را یاد بگیرد . تنها چیزی که مانع پیشرفت شما می شود باور نکردن خودتان است درست مانند بچه ای که می گوید “من نمی توانم ریاضیات را یاد بگیرم اینکار غیر ممکن است”.
  با سلام.

  تله کینزی

  من میخوام  آرزوی انجام کاری که از دوران کودکی اونو داشتم و الان بش دست یافتم رو بهتون یاد بدم که در یک هفته میتونید بش برسید.مطالب و جزوه هایی همه جا میفروشند که خیلی هم گرونه اما هیچ کدوم از اونا به طور ۱۰۰% موثر نیست و حد اقل یک سال یا ۳ ماهی طول میکشه تابتونید اون کارو بکنید.
  اون کار چیزی نیست جز تله کینزی با همون حرکت دادن اجسام بدون تماس.اما در باره ی پرواز دادن اون نیست،چون بحث پرواز دادن جداست.

  شما میتونید با ۱ ساعت تمرین در روز در ۱ هفته اونو به دست بیارید.اگه خیلیبی دقت باشید و هیچ تمرینی در این زمینه نداشته باشید،شاید در ۲ هفته.برای این کار شما میتونید هم پول خرج کنید و هم خرج نکنید،اگه پول خرج کنید،زود تر به نتیجه میرسید(حدود ۱ هفته) اما اگه پول خرج نکنید ممکنه یه ذره

  طول بکشه(حدود ۱ ماه)اما من پیشنهاد میکنم که برای این کار پول خرج کنید،چون به انجام تله کینزی می ارزه.

  شما برای این کار باید یک سنگ تهیه کنید به نام “لابرادور” که خیلی گرون قیمته میتونید اونو از این سایت بخرید یا موزه ی سنگ تو خیابان میرداماد و اونو وقتی میخرید باید روش شارژ اونو بلد باشید که کار ساده ای هست میتونید هر ۲ هفته یک بار،یک بطری آب معدنی روش

  خالی کنید(آب معدنی،نه آب دیگه) یا به رود خونه برید که برای همه رودخونه در دست رس نیست.بعد از این کار باید اونو حدود ۲ ساعت بذارید تو نور خورشید

  ، اما توجه کنید که فلزی نزدیکی اون نباشه.بعد از این همه کار،اکه بخواید قدرت سنگافزایش پیدا کنه،باید اونو بذارید لای قرآن یا روی قرآن و یک آیه

  الکرسی روش بخونید و به سنگ فوت کنید به عمل اول(نور خورشید و آب) میگن شارژ سنگ و به عمل دوم(دعا و قرآن) میگن تقدیس کردن.

  حالا سنگتون هم شارژ شده و هم تقدیس، قدرتش کافیه و خیلی هم قویه.دقت کنید که بی وضو به سنگ دست نزنید چون مقداری از قدرتش کاهش میابه.

  حالا طبق چیزی که گفتم،۱ هفته،هر روز این سنگ رو  اول روی دست راست و بد روی دست چپ(ترتیبش فرق نمیکنه) بذاری به مدت ۱۰ دقیقه، هر دست که مجموعش میشه ۲۰ دقیقه،تو این بیست دقیقه،دراز بکشید و چشمانتون رو ببندید و نفس عمیق بکشید و به کف دست و نوک انگشتان فکر کنید و تمرکز کنید.

  برای این کار میتونید فقط تخیل کنید کهروی هر انگشتتون یک جسم سنگینه که اون جسم داره با فرستادن یک اشعه ی لیزر قرمز به نوک انگشتان، داره یک دایره رو سوراخ میکنه و بازش میکنه که وقتی اون دایره باز شه،احساس وز وز  یا ضربان یا یک گرما ی خاص ایجاد میشه و از اون دایره انرژی به بیرون ساتع میشه.

  تا این جا شد ۲۰ دقیقه،۱۰ دقیقه دیگه مونده،۲ دقیقه اش رو د.باره با سنگ کار می کنید و بعد میریم مرحله ی بعد.

  یک دقیقه ی اول: قسمت تیز سنگ رو به فاصله ی ۱۰ سانتی متری دست میگیرید و احساس میکنید از قسمت تیز اشعه میاد بیرون و اونو به هر انگشت

  نزدیک میکنید تا با نزدیکشدن اون احساس گرما یا ضربان یا وزوز (که بیشتر وزوز ایجاد میشه) حس کنید، با هر انگشت این کارو بکنید.

  یک دقیقه ی دوم: با دست دیگر کار های قبلی را تکرار کنید.

  تله کینزی

  حالا ۸ دقیقه مونده،به دو قسمت تقسیم میشه:

  ۴ دقیقه ی اول: دستانتان رو صاف کنید ، اما فشار زیاد وارد نکنید. رو بروی هم حالا به سرعت دستاتون رو به هم نزدیک کنید به فاصله ۱ سانتی متری برسه

  و در حین این کار، فکر کنید که دستاتون مثل دوتا آهنربای هم نام هستن که هم دیگه رو دفع میکنن. این کارو تا ۴ دقیقه انجام بدید.

  ۴ دقیقه ی دوم: یک شیئ بسیار یبک که با کوچک ترین فوت به راه میافتد(مثل یک استوانه) رو روی یک سطح صاف بذارید و وزوز یا ضربان یا گرما یا هر چیزی که بر روی انگشتان و دستتان حس نکردید رو ایجاد کنید که معمولا وزوز جواب بهتری میده و فکر کنید که جسم در حال حرکته و از نوک انگشتانتان انرژی به بیرون انتقال میابه و به اون فشار میاره.

  کار تموم شد. مطمئن باشید که بعد از یک هفته میتونید این کارو بکنید،اگر موفق نشدید،یکی از راه های بالا رو درست انجام ندادید.

  من خودم این کارو انجام دادم ،اینو میگم که فکر نکنید این کار وجود نداره.

  هیچ محدودیت سنی هم نداره و همه میتونن.از ۷ سال تا ۷۰ سال.

  اما نکاتی وجود داره که اگه یه کم وقت بیشتر بذارید،۹۹% زودتد موفق به انجام تله کینزی میشید:

  ۱-شما میتوانید.

  ۲-اگه قبل از تمرینات تله کینزی ۲۰ دقیقه چند آهنگ ملایم که مخصوص به ریلاکسیشن و مدیتیشن و آرامش بخشه رو گوش کنید تا یک احساس آرامش

  ایجاد بشه،تاثیر خیلی زیادی داره.

  ۳-در هنگام تمرین به چیزی فکر نکنید و فقط روی مطلب مورد نظر تمرکز کنید.این کار خودش یه هنره

  ۴-به کسی کارتان را نشان ندهید و به او نگویید در حال انجام این تمرینات هستید.

  ۵-تمرین زیاد شما را خسته می کند و به جایی نمیرسید. ۳۰ دقیقه تمرین در روز مناسب است

  ۶- تله کینزی در شب بهتر جواب میده،پس تو شب امتحان کنید ببینید چی میشه.

  ۷-معمولا بعد از این که کسی موفق به انجام تله کینزی شد،میترسه و به خودش میگه که این یه چیز وحشتناکه،معمولا بعد از تکان خوردن جسم،همه

  احساس ترس میکنند چون تا به حال به انجام آن موفق نشده اند،اگر بتوانید به جای ترس خدارا شکر کنید و لبخندی بزنید،موثر است.

  اما برای کسانی که پول ندارند که سنگ بخرند:

  ۱- روزانه ۲۰ دقیقه آهنگی گوش کنید که ملایم باشد و شما را آرام کند.

  ۲- بعد از ۲۰ دقیقه به کف دستان و نوک انگشتان خود تمرکز کنید تا احساس وزوز ایجاد شود

  ۳- تمامی تمرینات بالا را انجام دهید البته بدون سنگ،میتوانید به جای این که سنگ واقعا در دستتان باشد،تجسم کنید که روی دستتان هست.

  البته،البته  استعداد افراد فرق میکنه،ممکنه ۱ هفته بیشتر شه، اما مطمئن باشید که شما ۹۹% در یک هفته موفق به انجام چنین کاری میشوید اگر در

  هفته ی اول نشد،مطمئن باشید بیشتر از یک ماه نمیشود(اگر تمرینات را به درستی انجام دهید) تمام.

  میتونید مطلب زیر رو نخونید و بدون اون تله کینزی کنید، اما برای اطلاعات خوبه:

  جدیدا،جدیدا که چه عرض کنم،یک مدتی است که فرکانس های مغزی یا امواج هماهنگ کننده ی مغز به بازار آمده اند که چیز های عجیبی در مورد آن ها شنیده اید،مثل هشیار شدن در رویا،تله کینزی ،افزایش قدرت تمرکز و یاد  گیری،تسکین درد سر و…

  بعضی از این فرکانس ها حقیقتا کارشون درسته و جواب میدن(طرز  کارشون رو میگم) . اما بعضی از افراد سود جو برای خودشون فرکانسی  درست کردنکه هیچ چیز علمی ای نداره، و برای خر کردن مردمه،متاسفانه هنوز نمیشه تشخیص داد که کدوم شرکت فرکانس اصل تولید میکنه،اما فرکانس های اصلی که به بازار آمدند،از کشور های آلمان،فرانسه و آمریکا بودند که با تلاش دانشمندان این کشور ها ساخته شدند و قیمت سرسام آوری هم دارن.

  بیشتر فرکانس ها ۲۰ دقیقه هستند و روش کار اینه که وقتی یک صوت با فرکانس ۱۰۰ در گوش چپ و یک صوت دیگر با فرکانس ۱۰۴ در گوش دیگر پخشمیشه،بعد از ۲۰ دقیقه مغز روی فرکانس ۴ یعنی اختلاف این دو صوت تمرکز میکنه و با عث آکاهی قسمتی از مغز میشه که قدرت های درونی رو آشکار میکنه،من یکی از این فرکانس هارو توسط یکی از آشنایانمان از کشور آلمان دریافت کردم و گوش دادم که در روز اول جواب داد،خودم تعجب کردم و خیلی هم خوشم اومد.اون فرکانس اسمش فرکانس هشیاری در رو یا بود که با عث میشه خواب یادمون بمونه،خواب شفاف شه و رنگی(چون بعضی ها خوابشون سیاه و سفیده)، بتونیم خواب رو کنترل کنیم و در نهایت پرواز واقعی روح یا همون برون فکنی.

  این فرکانس ها هم برای تله کینزی وجود دارن که میتونید با استفاده از یک فرکانس استاندارد،نیروی تله کینزی خود تون رو افزایش بدید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  2 در مورد “تله کینزی و روش های انجام آن”

  1. ببخشید لطفا کمک کنید من مدام پی شونیم درد می یاد و اینکه من وقتی خوابم حس برق گرغتگی می کنم و از تمام بدنم یه سری تشعشات خراج می شه من چاکرا های بدنم بازی بودن البته خودمم نمی دونستم بازن الان فهمیدم چیه ولی دارم ضعیف تر می شم از لحاظ بدنی.

  2. سلام ببخشید من سالهاست که یه سری حالتا دارم مثه پرواز روح و شنیدن صداهای غیبی و فکر خوانی که البته فکر خوانی افراد عذابم میده . ولی یه سوال دارم اینکه چرا خلسه رفتن تا این حد آزاردهنده و سنگینه و من بیش از بیست ساله دارم از یه نوع سنگینی شدید و تنگی نفس رنج میبرم

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا