بیورزونانس چیست و چگونه کار می کند؟

 • بیورزونانس چیست و چگونه کار می کند؟

  بیورزونانس چیست و چگونه کار می کند؟

  هر چیزی که در جهان هستی دارای انرژی و ارتعاش است. بیورزونانس همه چیز در مورد انرژی ظریف موجودات زنده و غیر زنده است. بیورزونانس تکنیکی است که از قانون تشدید برای تقویت یا تضعیف انرژی ظریف با استفاده از دستگاه بیورزونانس استفاده می کند. تکنیک بیورزونانس برای سلامتی، تندرستی، کشاورزی و محیط زیست مفید است.

  خلاصه

  1. میدان انرژی ظریف چیست؟
  2. قانون رزونانس چیست؟
  3. روش بیورزونانس
  4. بیورزونانس برای چیست؟
  5. بیورزونانس در سلامت

  میدان انرژی ظریف چیست؟

  مفهوم میدان انرژی ظریف برای اولین بار 5000 سال پیش در متون مقدس هندو – وداها و اوپانیشادها – تئوری شد. میدان انرژی ظریف در هر موضوع زنده و غیر زنده نفوذ می کند.

  در قرن گذشته دستگاه هایی اختراع شد که به ما امکان می داد میدان انرژی ظریف موجودات زنده و غیر زنده را ببینیم و اندازه گیری کنیم. در سال 1939، یک تکنسین روسی به نام سیمون کرلیان دستگاهی اختراع کرد که به ما امکان می داد از هاله موجودات زنده و غیر زنده عکس بگیریم. این روش به عکاسی کرلیان معروف شد و بعدها روش های زیادی توسعه یافت مانند:

  • GDV (تجسم تخلیه گاز) توسط دکتر کنستانتین کوروتکوف
  • اسکن انرژی توسط پروفسور Louies Rosche
  • PIP (عکاسی تداخل چند کنتراست) توسط دکتر تورنتون استریتر
  • EFI (تصویربرداری میدان انرژی) توسط دکتر جان آر راجرسون

   

  در سال 1949، یک مهندس برق آمریکایی، توماس گالن هیرونیموس، دستگاهی را برای «تشخیص تراوشات از مواد و اندازه‌گیری حجم آن‌ها» اختراع کرد و حق اختراع ایالات متحده را برای اختراع خود دریافت کرد. این دستگاه به عنوان ماشین هیرونیموس شناخته می شد که به ما کمک کرد تا میدان انرژی ظریف موجودات زنده و غیر زنده را اندازه گیری کنیم.

  بنابراین، مفهوم نظری میدان انرژی ظریف از طریق توسعه دستگاه‌های فیزیکی که تجسم و اندازه‌گیری میدان انرژی ظریف را ممکن می‌سازد، تأیید شد.

  این میدان انرژی ظریف در نقاط مختلف جهان با نام های مختلفی شناخته می شود مانند:

  • آئورا
  • چی
  • کی
  • پرانا

  مفهوم میدان انرژی ظریف توسط دانشمندان مختلف با تغییراتی توصیف شده است. توماس جالینوس هیرونیموس توضیح داد که همه مواد نوعی تشعشع از خود ساطع می کنند که الکترومغناطیسی نیست اما برخی از ویژگی های نور و الکتریسیته را نشان می دهد. هیرونیموس اصطلاح “انرژی الوپتیک” را برای توصیف این تشعشعات (از کلمات “الکتریکی” و “اپتیکال”) ابداع کرد. تام بیردن در کتاب خود با عنوان «به سوی الکترومغناطیسی جدید قسمت 4: بردارها و مکانیسم ها روشن شده» این انرژی الوپتیک را به عنوان «هاله اسکالر» توضیح داد. هاله اسکالر همچنین به عنوان یک میدان ناب اطلاعاتی توصیف می‌شود که از تمام مخلوقات موجود در طبیعت و تمام بخش‌های آن مخلوقات، تا همان اتم‌هایی که همه چیز را می‌سازند، منتشر می‌شود.

   

  میدان انرژی ظریف = هاله = انرژی اسکالر = میدان اطلاعات
   

  اطلاعات، انرژی و ماده به صورت پویا با یکدیگر تعامل دارند و تغییرات یکی بر دو دیگر تأثیر می گذارد. ماده تجلی فیزیکی انرژی است و این ماده ممکن است قابل مشاهده یا غیر قابل مشاهده باشد.

   

  قانون رزونانس چیست؟

  برای درک قانون جهانی تشدید، ابتدا باید تشخیص دهیم که هر چیزی که در جهان وجود دارد با فرکانس خاصی ارتعاش می کند.

  هنگامی که دو سیستم ارتعاشی مستقل به هم نزدیک می شوند، ممکن است به صورت جزئی یا عمده با هم تعامل داشته باشند و در نتیجه یک سیستم ارتعاشی کاملاً جدید ایجاد شود که ارتعاش کلی آن بر اساس نحوه تداخل الگوهای فرکانس دو سیستم ارتعاشی با یکدیگر تعیین می شود.

   

  هنگامی که دو الگوی فرکانس مساوی به موازات یکدیگر منطبق شوند، الگوی فرکانس حاصل به دلیل تداخل سازنده با دامنه بالاتر تولید می شود. اگر دو الگوی فرکانس مساوی مخالف یکدیگر منطبق باشند، الگوی فرکانس حاصل به دلیل تداخل مخرب با دامنه کمتری تولید می شود. فناوری حذف نویز بر اساس تداخل مخرب کار می کند. 

  تداخل موج

   

  روش بیورزونانس

  در این روش، یک انرژی خارجی (یا ارتعاش) بر میدان انرژی ظریف ماده تأثیر می گذارد و باعث تقویت یا تضعیف آن می شود. از آنجایی که میدان انرژی ظریف از انرژی اسکالر ساخته شده است، امواج اسکالر بهترین گزینه برای اصلاح آن هستند. تغییرات در میدان انرژی ظریف می تواند تأثیر فیزیکی بر ماده داشته باشد زیرا اطلاعات، انرژی و ماده به طور پویا با یکدیگر تعامل دارند و تغییر در یکی بر دو مورد دیگر تأثیر می گذارد. این روش راه را برای استفاده از آن در زمینه های بهداشت، تندرستی، کشاورزی و محیط زیست هموار می کند.

  روش بیورزونانس می تواند به صورت محلی یا از راه دور کار کند.

   

  بیورزونانس برای چیست؟

  روش بیورزونانس برای بهبود سلامت افراد، گیاهان، خاک و محیط زیست مفید است. بیورزونانس به ویژه در بارش باران و از بین بردن مه دود از جو مؤثر است، بنابراین می توان از آن برای معکوس کردن تغییرات آب و هوایی استفاده کرد. حاصلخیزی خاک را می توان برای ارتقای سلامت خاک بهبود بخشید. به طور کلی، بیورزونانس را می توان برای کل سیاره و همه موجودات زنده اعمال کرد.

  بیورزونانس در سلامت

  آخرین اکتشافات در فیزیک کوانتوم ثابت کرده است که همه مواد دارای ویژگی های امواج و ذرات هستند. این بدان معناست که همه مواد – و در نتیجه تمام سلول‌ها، قسمت‌های بدن، و همچنین ویروس‌ها، باکتری‌ها، گرده‌ها، سموم و غیره – امواج الکترومغناطیسی ساطع می‌کنند. بسته به ماهیت آنها، همه مواد دارای طول موج یا فرکانس معمولی کاملاً خاص با ویژگی های بسیار فردی هستند. این به عنوان الگوی فرکانس شناخته می شود. اغلب الگوهای فرکانس منفی ویروس‌ها، باکتری‌ها، گرده‌ها و سموم با الگوهای فرکانس سالم سلول‌ها و سایر قسمت‌های بدن تداخل ایجاد می‌کند که منجر به اختلال در رفاه عمومی، عملکرد ضعیف، خستگی مزمن و بعداً تغییرات ارگانیک به همراه علائم مرتبط می‌شود.

  کاربرد روش بیورزونانس برای بهبود سلامتی شما درمان بیورزونانس نامیده می شود و به عنوان روشی جامع، مکمل، جایگزین، غیر تهاجمی، غیر بالینی و غیر پزشکی در نظر گرفته می شود. این درمان بیورزونانس را می توان به صورت موضعی یا از راه دور اعمال کرد.

  دو نوع دستگاه تشدید زیستی در بازار موجود است. یکی همراه با پروب است که باید توسط بیماران نگه داشته شود. این نوع دستگاه تشدید زیستی فقط به صورت محلی کار می کند. یکی دیگر دارای یک چاه ورودی است که می تواند شواهد DNA بیماران مانند نمونه مو یا ناخن را بپذیرد. همچنین می تواند عکس شخص را بپذیرد. این نوع ماشین ها قادر به انجام درمان از راه دور یا درمان از راه دور هستند. فرکانس خاصی بر روی نمونه DNA یا عکس قرار داده شده در چاه ورودی منتشر می شود و به دلیل درهم تنیدگی کوانتومی که از نمونه DNA یا شواهد عکاسی استفاده شده است، روی فرد تأثیر می گذارد.

  درمان بیورزونانس می‌تواند الگوهای فرکانس سلول‌ها، اندام‌ها و سیستم‌های بدن را تقویت کند و در عین حال الگوهای فرکانس ویروس‌ها، باکتری‌ها، سموم، گرده‌ها و غیره را باطل کند. بنابراین تعادل رفاه و سلامت کامل را باز می‌گردانید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا