اپلیکیشن مهندسی ذهن

 • مهندسی ذهن، طراحی و مدیریت ذهن برای رسیدن به هدف های معین است.

  اپلیکیشن مهندسی ذهن دکتر گیلکی در موسسه فن آوری اطلاعات پیشگامان پدیده ساز امکان با همکاری شرکت علوم ماورایی دکتر گیلکی ساخته شده است. و در آن علاوه بر محصولات آموزشی، فایل های امواج فرا صوت برای کارایی های مختلف ذهنی و برنامه های مهندسی ذهن نیمه هوشیار یا ضمیر ناخودآگاه جهت پیشبرد اهداف انسان قرار داده شده است.

  موفقیت این شیوه در موارد زیادی به اثبات رسیده و از اتهام غیر عملی بودن و عدم کارایی مبرا شده است .

  توضیحات بیشتر محصولات مهندسی ذهن (دکتر گیلکی):

  ذهن انسان همه چیز را کنترل می کند . ادراکات، تصورات ، تفکرات ، اعتقادات و بطور کلی تمام جنبه های شناختی رفتار انسان تحت کنترل ذهن است. جهان و هر آنچه که در آن موجود است، ازطریق تصورات ما در ذهن انعکاس می یابد.

  ما می توانیم از طریق روشهای کنترل ذهن این تصورات را تغییر دهیم و آن وقت خواهیم دید که واقعیت های زندگی ما نیز دستخوش تغییر خواهند شد، یا به زبان دیگر اگر ما توان آن را داشته باشیم که ذهن خودمان را تحت کنترل در آوریم قادر خواهیم بود دنیای مطابق با آرمانها و ایده آل های خودمان بسازیم.

  «شما می توانید با استفاده از روش تجسم ذهنی در برنامه مهندسی ذهن دنیای جدید خود را بسازید»

  هدف گذاری مناسب ذهن مهارتی حیاتی است. آگاهی بر هدف ها و طراحی ذهن براساس این هدف ها، انرژی ذهن را برای رسیدن به آن ها متمرکز می کند. ذهن ما در کنار سیستم هدف یاب، همانند موشک های فضایی دارای سیستم انحراف سنج است. هر چه هدف ها روشن تر و دقیق تر طراحی شده باشد و تمرکز فرد بر هدف بیش تر باشد، به محض بروز خطا، سیستم انحراف سنج مغز، خطاها را شناسایی کرده و از آن برای رسیدن به هدف استفاده می کند ذهن هدف دار هرگز از خطاها مایوس نمی شود و مقوله ای به نام شکست را ثبت نمی کند، بلکه خطاها به صورت تجربه های لازم برای شناسایی راه های اصلی در نظر گرفته می شود.

  فردی که ذهن هدف دار دارد، اشتباه را طبیعی گرفته و خود و دیگران را سرزنش نمی کند و در انرژی روانی صرفه جویی می کند و فقط به راه حل می اندیشد. ذهن ناهوشیار، مامور قدرتمند تحقق اهداف برنامه ریزی شده است. قابل توجه است که مردم اغلب آگاهی دقیقی نسبت به هدف های خود ندارند. هدف گذاری ذهن مهم ترین مرحله ی خلاقیت است و ظرافت های خاص خود را دارد و نیازمند بررسی و شرحی بیش تر و دقیق تر است.

  نکته دیگری که در مهندسی ذهن مطرح است، این است که یک فرد با ذهنی ساده یا کم تجربه، در ارتباطات مداوم با ذهن های خلاق، اصطلاحاً موتورهای خاموشش روشن می شوند.

  چگونه در برنامه مهندسی ذهن از ضمیر نیمه هوشیار استفاده کنیم ؟
  این ضمیر همه نوع اطلاعات و پیشنهادات را به منزله واقعیت می پذیرد و قبول می‌کند چه مثبت چه منفی، هر کس می‌تواند این ضمیر را تحت کنترل خود در آورد، اصولا این ضمیر تحت کنترل ما است و ما می‌توانیم از این ضمیر برای رسیدن به خواسته‌هایمان کمک بگیریم. حسنی که این ضمیر دارد این است که نمی‌تواند بین تخیلات و واقعیات فرق بگذارد. مثلا ممکن است ما در واقعیت یک آدم با اندامی نامناسب (چاق یا لاغر)، بی پول، تنبل و یا کم‌کار باشیم ولی در خیال خودمان دوست داریم که انسان موفق ، ثروتمند و با تناسب اندام خوبی باشیم در اینجا می شود از این ضمیر استفاده کرد و دنیای جدید خود را خلق کرد.

  مثلا شما تصور کنید مجبور هستید در مقابل جمع یا در کلاس سخنرانی کنید اما در گذشته همیشه مضطرب بوده‌اید چه قبل از سخنرانی چه درطی سخنرانی، می‌توانید هر روز طی یک یا دو جلسه (روز _شب) تمرین ،خودتان را در مقابل تماشاچیان آسوده احساس کنید اگر دیدید وقتی می‌خواهید این تلقین ها را به خود بدهید به خواب می‌روید سعی نکنید که بیشتر بیدار باشید، تلقینها تا لحظه ای که به خواب می‌روید به ضمیر نیمه آگاه شما راه می یابد .

  «اجازه ندهید سادگی این روش باعث شک شما درکارایی آن بشود»

  سوال : تا چه وقت این کار را انجام دهیم ؟ پاسخ: نسبت به افراد و مشکلات شان، زمان فرق می کند بیشتر اشخاصی که روش تجسم عینی را به کار می‌گیرند، طی دو تا چهار هفته به نتایج محسوس دست می‌یابند .

  محصولات مهندسی ذهن:    

  فایل صوتی تمرینی کسب ثروت             

  فایل صوتی تمرینی اجابت آرزوها

  فایل صوتی تمرینی تناسب اندام و لاغری

  محصولات فرا صوت:

  رابطه جنسی بهتر با امواج فرا صوت مغزی

  فرا صوت کمک به درمان افسردگی و اضطراب

  فرا صوت کمک به درمان سردرد و بهم خوردگی مزاج

  امواج فرا صوت تحریک هورمون رشد

  امواج فرا صوت برای افزایش خلاقیت

  فرا صوت افزایش هوش و کارایی ذهنی

  کمک به ترک اعتیاد به الکل و مواد مخدر

  فرا صوت کمک به درمان بیخوابی

  محصولات آموزشی:  بزودی

  باور داشته باش که لیاقت بهترین ها را داری، انسانها همان گونه که باور داشته باشند می‌توانند بیندیشند .باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا میکند که چگونه بیندیشد ……
  دانشمندان برای بررسی تعیین میزان قدرت باورها بر کیفیت زندگی انسانها آزمایشی را در «‌هاروارد یونیورسیتی » انجام دادند.نتیجه این تحقیقات بسیار جالب است: ۸۰پیرمرد و ۸۰ پیرزن را براى این پروژه انتخاب کردند .یک شهرک را به دور از هیاهو برابر با ۴۰سال پیش ساختند .غذاهای ۴۰سال پیش در این شهرک پخته میشد .خط روی شیشه‌های مغازه‌ها ، فرم مبلمان ، آهنگها ، فیلم‌های قدیمی ، اخباری که از رادیو و تلویزیون پخش میشد ، را مطابق با ۴۰ سال قبل ساختند . بعد این ۱۶۰ نفر را از هر نظر آزمایش کردند .

  تعداد موی سر ، رنگ موی سر ، نوع استخوان ، خمیدگی بدن ، لرزش دستها ، لرزش صدا ، میزان فشار خون … بعد این ۱۶۰ نفر را به داخل این شهرک بردند ، بعد از گذشت ۵الی ۶ماه کم کم پشتشان صاف شد ، راست می‌ایستادند ، لرزش دستها بطور ناخودآگاه از بین رفت ، لرزش صدا خوب شد ، ضربان قلب مثل افراد جوان ، رنگ موهای سر شروع به مشکی شدن کرد ، چین و چروکهای دست و صورت از بین رفت ..
  علت چه بود؟
  خیلی ساده است .آنها چون مطابق با ۴۰سال پیش زندگی کردند ، باور کرده بودند ۴۰سال جوانتر شده اند .
  انسانها همان گونه که باور داشته باشند می‌توانند بیندیشند .باورهای آدمی است که در هر لحظه به او القا میکند که چگونه بیندیشد .
  اصولا فرق بین انسانها ، فرق میان باورهای آنان است. انسانهای موفق با باورهای عالی ، موفقیت را برای خود خلق میکنند.انسانهای ثروتمند ، باورهای عالی و ثروت آفرین دارند که با اعتماد به نفس عالی خود و بدون توجه به تمام مسائل به دنبال کسب ثروت میروند و به لحاظ باورهای مثبتشان به ثروت مطلوب خود میرسند .
  قانون زندگی قانون باورهاست .باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ است .توانمندی یک انسان را باورهای او تعیین می‌کند.
  انسانها هر آنچه را که باور دارند خلق میکنند . باورهای شما دستاوردهای شما را در زندگی میسازند . زیرا باورها تعیین کننده کیفیت اندیشه‌ها ، اندیشه‌ها عامل اولیه اقدامها و اقدامها عامل اصلی دستاوردها هستند .

  با تمرکز ذهنی روی انچه قابل دید است یانه وجود خارجی دارد یا نه زنده جان است یا بی جان و یا با تمرکز ذهنی روی انچه ذهن نیمه هوشیار ما انرا مقدس قبول یا باور میکند یا نه تمرکز صرف سبب ارامش ذهن و جسم میشود و با ارامش ذهنی و جسمی مغز شما ، امواج مغزی با ارتعاشات منظم یا به عباره ای دیگر فریکونسها ی منظم به عالم هستی متصاعد میکند، مراکز انرژی یا چاکره ها در بدن منظم و متعادل میشوند ، میدان مقناطیسی بدن منظم میشود و درنتیجه فریکونسهای صوتی در اورگانهای مختلف بدن منظم میشوند و شما با عالم هستی بیک کانال امواج الکترومقناطیس تبدیل میشوید

  فقط نکته مهم این است که یک سری قوانین ثابت هست که ما نمی توانیم آنها را تغییر دهیم . مانند قوانین علم فیزیک که ما را در مدرسه یاد دادند، اما قوانین ذهنی متاسفانه به ما یاد داده نشد، قوانین ذهنی یا قوانین موفقیت پایه و اساس علمی دارند،قوانین ذهنی ساخته دست انسان نیست، مانند قوانین عدلی، قانون اساسی در یک کشور…. مثلا هر فکری و هر حرفی و هر عملی عکس العملی دارد مساوی و مخالف با ان که این عکس العمل چه خوب چه بد به خود شما باز می گردد و هیچ راه فراری از آن نیست حتی اگر سالها و قرن ها طول بکشد .

   

  اهداف مهندسی ذهن را می توان در موارد زیر خلاصه کرد :
  ۱- کمک به انسانها در دستیابی به نیت مشخص راجع به چیزی که می خواهند در آینده خلق کنند
  ۲- برنامه ریزی ذهن خودآگاه و نیز ذهن ناخودآگاه برای آینده ی جدید
  ۳- تغییر مغز و بدن طوری که به نظر برسد آینده از قبل تحقق یافته است
  ۴- پیوند دادن مکرر تصاویر ذهنی با موسیقی برای ایجاد شبکه‌های عصبی جدید در مغز و شرطی سازی عاطفی بدن نسبت به ذهنیت جدید
  این راهی است برای به خاطر سپردن آینده

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  7 در مورد “اپلیکیشن مهندسی ذهن”

  1. استاد خواستم از شما بخاطر این برنامه بی نظیر تشکر کنم. شما واقعا زندگی من رو دگرگون کردید . امروز که داشتم درامدم رو با شش ماه قبل مقایسه میکردم متوجه شدم درامدم چهار برابر بیشتر شده
   بسیار ممنونم از این برنامه خوب

    1. بهنام مجیدی

     سلام و درود ؛ روزبخیر
     برنامه آموزش های حضوری را چطور می توانم داشته باشم؟ و ساعت کاری مؤسسه به چه صورت است؟
     با سپاس و احترام

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا