آموزش شفای ارتعاشی (سبک اسلامی اشا)

 • قابل توجه علاقمندان به آموزش شفای ارتعاشی  اشا

       شفای ارتعاشی (اشا)        Esha Healing Method

  انرژی درمانی چیست ؟

  انرژی درمانی یا شفا از قوانین و انرژیهای طبیعی هستند. در بدن ما نیروهایی وجود دارد که به ما کمک می‌کند تا بیماریها و زخم‌هایمان خوب شوند، همین انرژی درمانی است. بنابراین انرژی درمانی چیزی جز استفاده از قانون Self healing یا قانون خود بهبودی نمی‌باشد.و به طور کلی انرژی درمانی علم ایجاد نظم و تصحیح نقص شعوری انرژی در شفاپذیر و ایجاد نظم در چاکراها، نادیها و هاله میباشد.

  شفای ارتعاشی اشا چیست ؟

  اشا علم ایجاد نظم و تصیح نقص شعوری ارتعاش انرژی در شفاپذیر و ایجاد نظم در چاکراها،نادیها و هاله با استفاده از ارتعاش معنوی اسلامی است. روش ارتعاش اشا توسط دکتر ابوالفضل گیلکی کناری ابداع و با بهره گیری از علوم اسلامی، علوم غریبه، عرفان عملی و علوم روز متافیزیکی و فیزیکی ، به سبکی تبدیل شد که آن را ارتعاش شفای اشا می نامیم. در حال حاضر تنها مدرس این سبک از ارتعاش شفا دکتر ابوالفضل گیلکی می باشد.

  انرژی درمانی در دنیا به سبک های متنوعی انجام می پذیرد. در هر یک از این سبک ها نقاط قوت و ضعفی نهفته است که باید مورد توجه باشند. مهمترین مسئله و شاید بهترین معیار برای محک این سبک ها توجه به مخازن انرژی یعنی محل کسب انرژی است.که روش اشا مسئله  کمبود انرژی شفاگر برای درمان و مشکلات  انتقال بیماریها،غیر ارگانیک ها یا گاهی خلقیات شفاپذیر به شفاگر را با تمرینات خاص متافیزیکی، مدیتیشن و مراقبه روی مراکز انرژی کاملا رفع  نموده است.

  ارتعاش اشا معتقد است علت بسیاری از بیماریها میتواند ریشه در بعد روحی و معنوی داشته باشد و ارتباط با خداوند و معنویت میتواند دردها را کاهش میدهد.

  سبک ( انرژی درمانی اشا ) مخفف کلمه ارتعاش شفای الهی است و معنی لغوی آن مقدس و پاک است.و به دلیل ریشه دار بودن در فرهنگ اسلامی، با سایر سبک های شفا دهی یا درمانی تفاوت دارد.

  شفای الهی ، واژه ای است که برای همه شناخته شده است. اما با این وجود، از نظر افراد مختلف ، معانی متفاوتی دارد.

  انرژی درمانی

  چگونه ارتعاش شفای اشا درمان می کند؟

  قانون نیروی حیات و قانون خود بهبودی از اصول انرژی درمانی سبک اشا هستند. بنابراین انرژی درمانی سبک اشا چیزی جز استفاده از قانون‌های شفای طبیعی و معنوی نمی‌باشند.

  اکنون میدانیم علت بسیاری از بیماریها  روحی است و ریشه در بُعدِ معنوی دارد، تحقیقات معنوی نشان می دهند که ۸۰% از مشکلات  زندگی، ریشه در بُعد معنوی دارند و تمامی بنیاد و دورنمای انرژی شفای الهی  بر پایه ی هدف زندگی و رشد معنوی است .

  به همین دلیل است که ارتعاش شفای اشا تنها بر استفاده از سطح انرژی مناسب برای رفع مشکلات  تاکید دارد. برای مثال اگر فردی به علت دلیل ریشه ای معنوی بیماری اگزما دارد، نیاز دارد که در سطح جسمی با داروها درمان شود و برای تسکین دلایل ریشه ای معنوی، از درمانهای شفابخش معنوی استفاده نماید.

  بهترین نوع شفای اشا هنگامی است که فرد برای خودش تمرین معنوی انجام می دهد. در این راه، فرد ذخیره معنوی خود را طوری بنا می کند که کمتر در معرض حمله در ابعاد معنوی قرار گیرد. همچنین انجام مرتب تمرین معنوی مانند نماز خواندن به عنوان اندازه گیری میزان محافظت،  بسیار بیشتر از شفای معنوی توسط برخی از روش های معنوی شفادهی قابل دوام است. شفادهندگانِ معنوی اشا ، تا جایی که مقدور است باید مردم را به شروع تمرین منظم معنوی تشویق کنند .

  از ویژگی های ممتازارتعاش اشا عدم دخالت در پزشکی رایج میباشد.(به این معنی که پزشکی رایج درمان خود را انجام می دهد و  اشا نیز به موازات آن کار انجام می دهد و هیچگونه تداخلی صورت نمی پذیرد.)

  یکی از اصول ارتعاش شفای اشا بر پاکسازی ارتعاشات انرژی کثیف از بدن و هاله انرژی ، تنظیم مراکز انرژی یا چاکراها و ایجاد هارمونی درونی با جایگزین کردن انرژی های تمیز معنوی می‌باشد.

  برای درک بهتر از سبک ارتعاش اشا اینجا کلیک کنید.

  شرح برنامه های آموزش 

   

  ریشه و مفاهیم اولیه انرژی درمانی
  اشا چیست؟
  ارتعاش شفا چیست؟
  ارتعاش اشا چطور کار میکند
  انرژی درمانی ریکی و انرژی درمانی پرانا چیست ؟
  انرژی درمانی چگونه شفا می دهد
  تنفس پرانا ( پرانا یاما)
  حرکات دست در شفا دهی
  دست شفا بخش
  روش پاک سازی و زمین سازی (تخلیه)
  آموزش انتقال نیروی حیاتی  و چرخش چاکراها
  توضیح و آموزش مرحله به مرحله چاکراها
  هاله و چاکرا
  چاکراهای فرعی و اصلی
  مریدین ها و نادی ها
  مبانی همسویی و سمبل ها در مرحله های مختلف ریکی
  حرکات دست اولیه در طی همسویی
  مبانی هم سویی هاله (آورا)
  توضیح لایه های مختلف هاله و کاربرد آنها در ریکی
  روشهای قطع ارتباط با سوژه
  توضیحات کامل درباره سمبل های ریکی                                      
  نحوه ی استفاده از چاکراهای جلویی و پشتی
  روشهای عملی و تمرینی دیدن آورا (هاله)
  نمونه هایی از تجارب حین شفادهی
  انجام همزمان کار بر روی چهار لایه اثیری و لایه عاطفی و لایه ذهنی و لایه علوی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  12 در مورد “آموزش شفای ارتعاشی (سبک اسلامی اشا)”

  1. علیرضا میرزایی

   با سلام ،
   آیا آموزش فقط حضوری امکان پذیره یا میتوان با استفاده از بعضی مطالب مانند خواندن کتاب و… یاد گرفت؟

   1. سلام.آموزش انرژی درمانی فقط بصورت حضوری امکان پذیر است و کتاب فقط بعنوان راهنما بعد از آموزش است

  2. با سلام خدمت استاد گرامی ,سوالم لز منابع عالی این بود که بعضی ها ادعای آموزش ازطریق تلفن یا مجازی صدردصدعملي هستش آیا این ادعا درسته استاد???متشکرم

  3. سلام. نمیشه برا شهرستانی ها که امکان ثبت نام حضوری ندارند کاری انجام دهید ؟

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا