ارتعاش شفای سبک اشا

 • ارتعاش شفای اشا چیست ؟                                 Esha Healing Method

  ارتعاش شفای اشا علم ایجاد نظم و تصیح نقص شعوری ارتعاش انرژی در شفاپذیر و ایجاد نظم در چاکراها،نادیها و هاله با استفاده از ارتعاش معنوی اسلامی است. ارتعاش اشا توسط دکتر ابوالفضل گیلکی کناری ابداع و با بهره گیری از علوم اسلامی، علوم غریبه، عرفان عملی،انرژی درمانی و علوم روز متافیزیکی و فیزیکی ، به سبکی تبدیل شد که آن را انرژی  ارتعاش شفای اشا می نامیم. در حال حاضر تنها مدرس این سبک از شفا دکتر ابوالفضل گیلکی می باشد.

  سبک ( اشا ) مخفف کلمه انرژی شفای الهی است و معنی لغوی آن مقدس و پاک است.و ریشه در فرهنگ و عرفان اسلامی دارد شفای الهی ، واژه ای است که برای همه شناخته شده است. اما با این وجود، از نظر افراد مختلف ، معانی متفاوتی دارد.

  ارتعاش شفای اشا
  ارتعاش شفای اشا

  چگونه ارتعاش  اشا شفا میدهد؟

  قانون نیروی حیات و قانون خود بهبودی از اصول ارتعاش شفای اشا هستند. بنابراین ارتعاش شفای اشا چیزی جز استفاده از قانون‌های شفای طبیعی و معنوی نمی‌باشند.

  اکنون میدانیم علت بسیاری از بیماریها  روحی است و ریشه در بُعدِ معنوی دارد، تحقیقات معنوی نشان می دهند که ۸۰% از مشکلات  زندگی، ریشه در بُعد معنوی دارند و تمامی بنیاد و دورنمای انرژی شفای الهی  بر پایه ی هدف زندگی و رشد معنوی است .

  به همین دلیل است که ارتعاش شفای اشا تنها بر استفاده از سطح انرژی مناسب برای رفع مشکلات تاکید دارد. برای مثال اگر فردی به علت دلیل ریشه ای معنوی بیماری اگزما دارد، نیاز دارد که در سطح جسمی با داروها درمان شود و برای تسکین دلایل ریشه ای معنوی، از شفابخش معنوی استفاده نماید.

  بهترین نوع شفای اشا هنگامی است که فرد برای خودش تمرین معنوی مانند نماز  یا دعا و … انجام می دهد. در این راه، فرد ذخیره معنوی خود را طوری بنا می کند که کمتر در معرض حمله در ابعاد معنوی قرار گیرد. همچنین انجام مرتب تمرین معنوی به عنوان اندازه گیری میزان محافظت،  بسیار بیشتر از شفای معنوی توسط برخی از روش های معنوی شفادهی قابل دوام است. شفادهندگانِ معنوی اشا ، تا جایی که مقدور است باید مردم را به شروع تمرین منظم معنوی تشویق کنند .

  حوزه کار ارتعاش شفای اشا 

  ارتعاش اشا، شفا را به واسطه ارتعاش انرژی میسر می سازد. حوزه اثر انرژی محدود به جسم یا روان یا ذهن نیست. انرژی در هر جایی که لازم باشد تاثیر خود را می گذارد. شعور انرژی مبین این مسئله است. لذا شفاگر محدودیت عمل ندارد. همانگونه که شعور انرژی بر رشد گیاه تاثیر دارد بر شفای سنگ کلیه و یا تغییرات ژنتیکی در انسان، حیوانات و گیاهان اثرگذار است، و می‌تواند مشکلات نخاعی، میگرن، وسواس و … را نیز شفا دهد.

  از مهمترین ویژگی های ارتعاش شفای اشا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  عدم دخالت در پزشکی رایج

  رفع موانع رشد و پیشرفت شخصی و معنوی شفادهنده و شفاپذیر در تمام سطوح ذهنی،جسمی و عاطفی

  استفاده از منابع غنی دین اسلام و قران

  تنظیم مراکز انرژی یا چاکراها و ایجاد هارمونی درونی که به سلامت جسم و روان می انجامد.

  عدم وجود مشکلاتی چون خستگی و یا کوتاه شدن عمر شفاگر به واسطه استفاده از مخزن بیرونی.

  عدم سرایت خلقیات و مشکلات و بیماریهای شفاپذیر به شفاگر و بالعکس به واسطه کشیدن هاله های خاص حفاظتی برای شفاگر توسط استاد.

  اعتقاد به فلسفه شعور کل و شعور جز به این معنی که رفع عدم تعادل در شعور کل و جز در بدن منجر به شفا می شود.

  توانایی شفای نامحدود خود و دیگران

  حفظ و حتی افزایش میزان انرژی حیاتی شفاگر حین و پس از شفا

  امکان انجام جراحی های متافیزیکی

  تخلیه انرژی های سطح پایین و تخریب گر در بدن و هاله های شفاپذیر

  اسکن و تشخیص انواع مشکلات انرژِیکی با روشهای مختلف متافیزیکی

  انتقال ارتعاش شفای اشا توسط حاملان خوراکی جهت شفا در آب ،نمک یا نبات و…

  داشتن هاله حفاظتی جهت ممانعت از انتقال خلقیات و مشکلات شفاپذیر به شفاگر و بلعکس

  شفا از راه دور بدون آسیب به شفاگر و شفاپذیر

  انرژی درمانی در ارتعاش شفای اشا نیازی به لمس کردن بدن ندارد. بنابراین ارتعاش شفای اشا یک روش بدون لمس می‌باشد که تنها از طریق انتقال و ارتعاش انرژی اشا اقدام به شفا می‌کند. که این مکانیسم از طریق فعال کردن سیستم ایمنی و قانون خود بهبودی بدن صورت می‌گیرد.

   روش (اشا) مسئله کمبود انرژی شفاگر برای شفا و مشکلات انتقال بیماریها،غیر ارگانیک ها یا گاهی خلقیات شفاپذیر به شفاگر را با تمرینات خاص مذهبی، متافیزیکی، مدیتیشن و مراقبه روی مراکز انرژی کاملا رفع  نموده است.

  شفا دهندگان اشا توصیه می‌کنند که اشا برای  مشکل سلامتی به عنوان درمان استفاده نمی‌شود و اشا  بعنوان درمان پیشنهاد نمی‌شود بلکه بهتر است به موازات مراجعه به پزشک انجام گیرد.

  یک شفادهنده و شفاگر اشا متعهد راستین است به هیچ عنوان بیمار را از جستجوی پزشک برای درمان دلسرد نمی‌کند.

  بعضی از شفا های انجام شده با  سبک اشا

  بیماریهای بی ریشه مانند بعضی سر دردها

  سنگ کلیه

  میگرن

  ام اس در حد کنترل بیماری

  دیابت نوع ۱و ۲

  قطع نخاع

  سرطان

  گرفتگی عروق

  نازایی

  و …

  شفاگران (اشا)

  طبق تقسیم بندی سازمان بهداشت جهانی طب مکمل شامل دو گروه عمده است: ارتعاشی و غیرارتعاشی. ارتعاشی مانند طب سوزنی، همیوپاتی، موسیقی درمانی، نوردرمانی، انرژی درمانی و … غیرارتعاشی نیز مانند طب گیاهی، طب تغذیه، انواع ماساژها، آب درمانی و … تعدادی از رشته های زیرمجموعه طب مکمل مورد تأیید قرارگرفته و بقیه در مراجع قانونی تحت بررسی است. و ارتعاش شفای اشا همانطور که از نامش پیداست در طبقه بندی شفای ارتعاشی طب مکمل جای دارد.

  دکتر گیلکی هم اکنون به عنوان مربی مهارتهای زندگی و مشاور معنوی در کشور کانادا فعالیت مینماید. و هیچگونه فعالیتی در کشور ایران ندارند.

  تلفن مشاوره ترکیه: ۰۰۹۰۵۵۳۸۱۴۸۹۵۸

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا