امواج اسکالر چیست؟ چگونه می تواند برای بهبود سلامت معنوی ، عاطفی و جسمی مفید باشد؟

 • امواج اسکالر چیست؟ چگونه می تواند برای بشر، زمین و محیط زیست مفید باشد؟

  آیا می خواهید یاد بگیرید که امواج اسکالر چیست و چگونه می توان از آنها برای منافع بشر، بهبود سلامت معنوی ، عاطفی و جسمی  استفاده کرد؟

  در این مقاله خواهید دید:

  • تاریخچه امواج اسکالر
  • امواج اسکالر چیست؟
  • مزایای امواج اسکالر

  تاریخچه امواج اسکالر

  کشف نظری امواج اسکالر را می توان به یک دانشمند اسکاتلندی جیمز کلرک ماکسول (13 ژوئن 1831 – 5 نوامبر 1879) نسبت داد. با این حال، پنجاه سال دیگر پس از کشف ماکسول طول کشید تا وجود امواج اسکالر توسط نیکولا تسلا نشان داده شود که بیشتر عمر خود را صرف مطالعه و نظریه‌پردازی در مورد انرژی اسکالر در تمام اشکال آن، همراه با کاربردهای بالقوه آن کرد. تسلا بدون استفاده از سیم شروع به مهار انرژی امواج اسکالر کرد و این انرژی را انرژی ایستاده یا امواج جهانی نامید. بعدها، آلبرت اینشتین نیز وجود امواج اسکالر را تصدیق کرد که در نهایت منجر به توسعه فیزیک کوانتومی شد.

  امواج اسکالر چیست؟

  قبل از بررسی امواج اسکالر، مهم است که بفهمیم امواج الکترومغناطیسی چیست. 
  امواج الکترومغناطیسی در امتداد یک محور در جهت مشخصی حرکت می کنند و عمود بر جهت انتشار به سمت بالا و پایین حرکت می کنند. با این حال، امواج اسکالر در امتداد یک محور منتشر نمی شوند یا جهتی ندارند.

  امواج اسکالر با دو موج الکترومغناطیسی مخالف توضیح داده می شودطبق تعریف امواج اسکالر، دو موج الکترومغناطیسی مساوی با فرکانس یکسان که مخالف یکدیگر هستند، امواج اسکالر (همچنین به عنوان امواج طولی شناخته می‌شوند) تشکیل می‌دهند. هنگامی که دو فرکانس از جهات متضاد به هم می رسند، یکدیگر را خنثی می کنند و انرژی ساکن را پشت سر می گذارند. این انرژی ساکن از امواج اسکالر می‌تواند انتقال انرژی بدون تلفات را انجام دهد و در طول زمان یا مسافت از بین نمی‌رود، اما امواج نور یا امواج صوتی در طول زمان و مسافت تحلیل می‌روند. این انرژی اسکالر می تواند اطلاعات را حمل کند و این اطلاعات می تواند برای اهداف درمانی باشد.

  همانطور که تسلا در یکی از آزمایشات خود نشان داد، امواج اسکالر قادرند از یک سمت به سمت دیگر بدون از دست دادن قدرت میدان عبور کنند. تسلا با آزمایش های خود ثابت کرد که امواج اسکالر می توانند از اجسام فلزی جامد بدون از دست دادن قدرت عبور کنند و می توانند سریعتر از سرعت نور حرکت کنند.

  مزایای انرژی اسکالر

  تسلا برج واردنکلیف را برای هدایت و توزیع انرژی اسکالر در بین مردم ساخت. او برنامه‌ریزی کرد که برج‌های زیادی از این دست به صورت استراتژیک در سراسر جهان داشته باشد که این انرژی را به عنوان منبع قدرت برای همه فراهم کند. مصرف کنندگان فقط باید یک آنتن انرژی اسکالر در بالای ساختمان خود داشته باشند تا انتقال بی سیم نیرو را از این شبکه از دکل های انرژی اسکالر دریافت کنند. متأسفانه، این سرمایه گذاری به دلیل کمبود بودجه شکست خورد و برج واردنکلیف متعاقباً در سال 1917 تخریب شد.

  علیرغم شکست، تسلا به کار با Scalar Energy ادامه داد و روش های انتقال خود را برای نیرو دادن به یک خودرو با استفاده از انرژی تابشی جهان و بدون بنزین کامل کرد! تسلا موتور احتراقی یک خودرو را حذف کرد و آن را با موتور دیگری جایگزین کرد که قادر به دریافت انرژی اسکالر انتقال قدرت بود. این موتور جدید شامل دوازده لوله خلاء و یک آنتن بود که منبع انرژی اسکالر را برای موتور فراهم می کرد.

  تسلا همچنین پیش‌بینی کرده بود که از انرژی اسکالر به عنوان موج حامل ترجیحی برای همه ارتباطات راه دور استفاده کند، بنابراین جایگزین فرکانس‌های رادیویی و مایکروویو بسیار پایین‌تر طیف الکترومغناطیسی مورد استفاده امروزی می‌شود، اما تا به امروز هرگز محقق نشد. با این حال، انرژی اسکالر در زمینه سلامتی، کشاورزی و محیط زیست در حال افزایش است.

  از فناوری امواج اسکالر می توان برای بهبود سلامت و تندرستی بشر استفاده کرد. موسسه خدمات سلامت جایگزین و جامع دکتر گیلکی واقع در کشور ترکیه بسیاری از کاربردهای موفق انرژی شفا دهنده اسکالر را برای بهبود سلامت معنوی ، عاطفی و جسمی توسعه داده است.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۵ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا