آینده خود را در خواب تغییر دهید

 • از طرفی در دنیای خواب ، ما همه چیز رو به صورت مجازی میبینیم و با افکار خودمون بر این دنیای مجازی ، سلطه پیدا میکنیم . به عنوان مثال برای راه رفتن ، تنها کافیه فکر کنیم که راه میریم . و راه رفتن در خواب میسر میشه .

  پس در نتیجه ، ما نباید دنیای خواب رو با دنیای بیداری مقایسه کنیم .زیرا هر یک دارای قوانینی متفاوت از دیگری هستند .

  همچنین لازم هست که بدونیم ، دنیای مجازی ، بُعد دیگر زندگی ما در روی کره ی زمین هست .

  ما در جسم مادی ، بر روی زمین در حال زندگی کردن هستیم ، اما بُعد مجازی ما در جهان های دیگر در حال کند و کاو و جستجو هست . که خب این گفته رو در آینده برای شما اثبات میکنیم. با گفتن مقدمات لازم ، حال به بحث چگونه آینده را در خواب تغییر بدیم می پردازیم .

  برای اکثر ما پیش اومده که در خواب ، آینده رو دیدیم … به عنوان مثال خواب دیدیم که فردا شخصی رو ملاقات میکنیم که چند ساله از اون بی خبر هستیم . دستِ بر قضا ، فردای همون روز ، شخص مورد نظر رو در مکانی ملاقات میکنیم … و بیش از اینکه از دیدن فرد تعجب کنیم ، از این تعجب میکنیم که من چطور در خواب ، از این رویداد مطلع شدم !!!

  تغییر آینده در خواب هم به همین شکله ، ما ابتدا رویایی رو از آینده مشاهده میکنیم ، اما با این تفاوت که ، در هنگام دیدن رویا ، باید بتونیم دخل و تصرفی رو در رویای خود داشته باشیم تا بتونیم رویا رو به اون شکلی که مد نظر خودمون هست تبدیل کنیم .

  تغییر آینده در خواب :

  تغییر آینده در خواب ، یک کار اسرار آمیز نیست ، بلکه انسان هایی که دارای مراتب بالای معنوی ، تمرکز حواس بالا هستند و البته به خواب و رویا اهمیت میدن ، میتونن این کار رو ، در مواقع لازم انجام بدن … و البته در پایان این پست ، از شما هم دعوت میکنیم که این کار رو با هم در حد توان انجام بدیم …

  باید خدمت شما عرض کنم که این پست همانند پست ورود به دنیای اسرار آمیز خواب ، از تجربیات شخصی استخراج شده نه از کتابی خاص یا چیزی که تجربش نکرده باشیم.

  تصفیه حق الناس بر جای مانده :

  مواردی وجود داره که ما ، حق الناسی رو به گردن داریم که خود از اون بی اطلاع هستیم ، یا مطلع هستیم و نمیدونیم چطور میتونیم اون حق الناس رو جبران کنیم . به عنوان مثال من ۴ سال در تبریز مشغول به تحصیل در دانشگاه بودم ، در مواقعی به علت نخوندن درس و طمع داشتن برای کسب نمره ی بالاتر ، در جلسه امتحان با دیگر بچه ها تقلب میکردیم که خود این امر باعث میشد دیگر بچه ها که کم خوندن یا زیاد خوندن ، از ما نمره ی کمتری رو بگیرن .

  این امر باعث شده بود که ، رویاهایی از دوران دانشگاه دیده بشه ، که معمولا این دسته از رویاها ، به صورت سریالی دنبال میشن ، یعنی چندین شب متوالی ما خواب مشابهی رو میبینیم . در این مواقع باید ببینیم در خواست های ما در اون مدت زمان چی بوده . یا باید تفکر کنیم مشکلاتی که داریم باهاش دست و پنجه نرم میکنیم چیا هستن .

  به عنوان مثال در مدت زمانی دچار رکود در موقعیت شغلی خود شده بودم ، در پی خواست هایی از اساتید و خداوند علت مشکل رو خواستار شدم ، که با دیدن خواب هایی از دانشگاه و امتحاناتی که درِش شرکت داشتم همراه بود . متوجه شدم که مشکل از تقلب هایی بوده که در دوران دانشگاه در سر جلسه امتحان انجام دادم … در نتیجه باید درس لازمه رو کسب میکردم …

  در خواب بعدی ، زمانی که در حال امتحان دادن بودم ، به هیچ عنوان تقلب نکردم و تنها از دانسته های خودم استفاده کردم ، در نتیجه درس لازمه رو فرا گرفتم . البته اینجا اتمام کار نبود، سپس در خواب های بعدی ، متوجه شدم که افرادی که تقلب نمیکردن هم در اون زمان مارو نبخشیده بودن ، مخصوصا همکلاسی های خانم … به لطف اساتید ، در خواب هایی که ترتیب داده شد ، موفق بر این شدیم که از این خانم ها هم حلالیت بطلبیم ، که به نوعی این ارتباط رو میشه ارتباط با روح یا خود برتر طرف مقابل دانست . با صاف کردن حق الناس ، هم رشد معنوی حاصل شد و هم گره از کار موقعیت شغلی باز گشایی شد . که این خود یعنی تغییر آینده در خواب که معمولا در این دسته از خواب ها ، ما موفق نمیشیم در یک جلسه تصفیه حق الناس رو به اتمام برسونیم ، بلکه در چندین جلسه این کار انجام میشه.

  باز سازی آینده :

  انسان زمانی که به درجات بالاتر در سطح خواب و رویا میرسه ، این قابلیت رو پیدا میکنه که در آینده خودش ، دخل و تصرف داشته باشه . البته برای نقش آفرینی در این مرحله باید نفوذ بسیار بالایی رو در رویاها داشته باشیم . این تجربه رو از زبان یکی از دوستانم برای شما بازگویی میکنم .

  از طریق برادرم به من پیشنهاد شده بود تا مدیریت آموزشگاهی رو در اختیار بگیرم . مسئولیت سنگینی بود ، چون باید تدریس هم میکردم . قرار بود در کنار من ، یک استاد دیگه هم برای آموزش و همراهی حضور داشته باشه ، دو شخص که فوق لیسانس هم داشتن ، قرار بود هر یک در یک روز بیان و با داداش صحبت کنن … من هم نسبت به هیچ کدوم نظر خاصی نداشتم ، بلکه میخواستم کسی با من همکار بشه که بهترینه .

  آینده در خواب

  همون شب که خوابیدم ، ناگهان در رویا بهم الهام شد که مهندس دومی ، خیلی بهتر از مهندس اولی هست و ما اگر با مهندس دومی قرار داد ببندیم در کارمون موفق خواهیم بود . اما قرار بود فردا مهندس اولی برای صحبت کردن با داداش به آموزشگاه بیاد ، و داداش هم به مهندس اولی بیشتر علاقه داشت … در رویا سراسیمه بودم و با خودم میگفتم چطور میتونم کاری کنم که داداش با مهندس دومی قرار داد ببنده … ناگهان به ذهنم رسید که کاری کنم که فردا مهندس اولی نتونه بیاد آموزشگاه ، با استفاده از افکارم تو خواب ، خواستم که فردا مهندس اولی به هر دلیلی شده به آموزشگاه نیاد … اون رویا به اتمام رسید .

  صبح که بیدار شدیم و به آموزشگاه رفتیم ، مهندس اولی برای مصاحبه به آموزشگاه نیومد و زنگ زد و گفت که نمیتونه بیاد . و فردای اون روز مهندس دومی اومد و داداش با همون قرار داد بست و ….

  میشه گفت در این تجربه ، دوست ما ، از تجسم افکار خود برای تغییر آینده ، در رویاهاش ، استفاده کرده ، در بیداری هم با استفاده از تجسم افکار میشه این کار رو انجام داد ، اما باید تمرکز به قدری باشه که انسان با تجسم افکارش ، وارد دنیای مجازی یا همون دنیای درونی خودش بشه . در یک کلام ، قدرت و واقعیت تجسم خلاق در ذهن شما باید به اندازه ای قوی باشه که وارد دنیای مجازی یا همان دنیای درونی بشه و سپس افکار شما در صدد تغییر برای دنیای مادی ، وارد عمل بشه .

  عامل خیر :

  گاهی ما در عالم رویا ، میتونیم از بعضی اتفاق های بد ، چه برای خودمون و چه برای دیگران جلوگیری کنیم . این اتفاق جالب رو از زبان یکی از تجربه کنندگان ، برای شما مینویسم .

  مدتی قبل دو تن از همسایه های ما چند روزی رو با هم قهر بودن ، به واقع میدونستم که اگر این دو با هم رو در رو بشن ، کار به دعوا و بحث و جدل میکشه … نگران بودم که اگر فردا این ها با هم رو در رو بشن و دعوا و کتک کاری کنن ، تو در و همسایه خیلی بد میشه و آبروی هر دوی این ها میره . و چون مغازه این دو همسایه ، از هم چندین متر بیشتر فاصله نداشت ، نگرانی من دو چندان شده بود . از این رو ، با این نگرانی به خواب رفتم .

  شب هنگام در خواب دیدم که در جلوی مغازه هستم ، همسایه اولی به مغازه اومد و مغازه رو باز کرد . در رویا متوجه شدم که همسایه دومی هم داره در همون لحظه به مغازه نزدیک میشه ، چه کنم چه نکنم ، گفتم : آقای فلانی صبحانه خوردی ؟ گفت نه هنوز ، به بهانه صبحانه ایشون رو به داخل مغازه بردم و مشغول صبحانه خوردن شدیم ، در رویا متوجه شدم که همسایه دومی به مغازه رسیده و مغازه رو باز کرده .

  در همین حین در رویا ، سریع نزد همسایه دومی رفتم و ازش خواهش کردم امروز از مغازه بیرون نیاد تا خدایی نکرده بحث و درگیری پیش نیاد ، در کمال نا باوری ، همسایه دومی این درخواست من رو قبول نمیکرد … تا اینکه با اصرار قبول کرد و سپس خواب های پی در پی زیادی دیدم ، تا اینکه متوجه شدم من باید این دو همسایه رو غروب همون روز با هم آشتی بدم و ناگهان از خواب بیدار شدم …

  صبح بود و به سر مغازه رفتم ، دیدم دقیقا مانند خوابی که دیده بودم همسایه اولی به در مغازه اومد ، صحنه دقیقا شبیه به چیزی بود که در رویا شاهدش بودم ، به خودم گفتم الان همسایه ی دوم هم سر میرسه ، پس باید کاری که در رویا انجام دادم رو دوباره تکرار کنم تا مشکلی پیش نیاد . اومدم بگم آقای فلانی صبحانه خوردی ؟ که دیدم خود همسایه من رو به صبحانه دعوت کرد . سپس همسایه دوم که سر رسید خودش به داخل مغازه رفت و تا غروب هم بیرون نیومد .

  تا غروب که با تدابیری این دو رو با هم دوست کردم .

  نکته ی جالب خواب این بود که در رویا ، من این عزیزان رو به انجام کارهای ذکر شده وادار کردم ، اما در بیداری اون ها خود این کار رو بدون دخالت من ، اتوماتیک وار انجام دادند ، که نشان از تاثیر صحبت های من ، بر خود برتر این افراد ، در رویا داشته .

  بله دوستان ، این هم از مبحث تغییر آینده در خواب که از تجربیات خودم و دو تن از دوستانم برای شما نوشتم . موضوع تغییر آینده در خواب رو از این رو با شما در میون گذاشتم ، که علاقه مندان به دنیای خواب و رویا ، این مطلب رو بدونن که در خواب هاشون میتونن دخل و تصرف داشته باشن …

  که از دست ندادن آگاهی در خواب ، شرط لازم و اساسی برای نقش آفرینی در دنیای خواب هست. که همون طور که در پست اگاهی در خواب و رویا گفته شد ، اگاهی در رویا زمانی کسب میشه که انسان آگاهی در بیداری رو از دست نداده باشه .

  به عنوان مثال شما در رویا مشاهده میکنید که اتفاق بدی برای برادر شما خواهد افتاد ، ما در رویا ها ، الهاماتی رو از قبل دریافت میکنیم ، یعنی قبل از وقوع حادثه میدونیم که الان حادثه ای در حال اتفاق افتادنه ، این حادثه خوب هست یا بد ، یا طرف مقابل ما انسان هست یا انسان نما و ….

  ما زمانی که در رویا متوجه میشیم الان داره یک اتفاق بد برای یکی از عزیزان ما میفته ، باید به سرعت به خودمون بگیم که آگاه باش ، آگاه شو ، و زمانی که در رویا به جای نظارت بر رویا ، هوشیاری بر رویا رو کسب کردیم ، میتونیم با افکار ، یا با تجسم خلاق ، یا با دخالت در اتفاقی که قراره بیفته ، از یک اتفاق بد جلوگیری کنیم ، یا اون اتفاق بد رو به یک اتفاق خوب مبدل بسازیم .

  اگر میخواهید در رویا دارای آگاهی شوید :

  یکی از رمزهای کسب آگاهی در بیداری و رویا ، اینه که بدونیم چرا زنده هستیم ، چرا نفس میکشیم و بهر چه هدفی در حال زندگی کردن هستیم ، سپس باید مواظب تک تک اعمال خود باشیم ، به یاد دارم گفته ی یکی از اساتید رویا رو که میگفت: حتی اگر دستمالی رو هم به روی زمین بیاندازید ، اگر برای فردی که از آنجا رد میشود ، حالت بدی را ایجاد کند ، به حساب شما نوشته خواهد شد و در زندگی شما تاثیر گذار خواهد بود.

  با این اوصاف ، از این پس به اعمال خود ؛ بسیار توجه خواهیم کرد . برای کسب آگاهی در خواب نیاز به مراقبه و تمرکز با نور داریم .

  تمرکز با نور : در شب هنگام ، به یک شمع یا یک نور کم سو ، خیره شوید و این کار را برای یک ربع تا بیست دقیقه انجام دهید . این امر باعث هماهنگ سازی چاکرا ها و بالا رفتن قدرت تمرکز شما میشود که در خواب ها بسیار بسیار زیاد به این فاکتور ها نیازمند هستیم .

  بیشتر بخوانید: دلایل اثبات وجود خداوند

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  اسکرول به بالا