آشنایی با ۷ کالبد انسانی

 • کالبد انسانی

  کالبد انسانی در این قسمت می خواهیم به شرح ۷ کالبد ، بپردازیم با ما همراه باشید .
  انسان موجودی شگفت انگیز است. انسان تنها دارای یک بعد و یک بدن نیست پس تنها دارای حواس پنجگانه نیست. انسان دارای طبیعت درون و احساسات متعالی است.
  وقتی چیزی را با قلب خود احساس می کنید این خارج از حواس پنجگانه است یا وقتی شما به موضوعی فکر می کنید از بعد فیزیکی استفاده نکرده اید.

  کالبد های بدن:

  دوستان عزیز حتما درباره کالبد های بدن شنیدید، متاسفانه افراد سودجو (حالا میخواین اسمشونو فراماسون، شیطان پرست، بودایست ها و …. می خواهید بگذارید.) درباره این کالبد ها مطلب گذاشته و با روش های شیطانی آنها را قاطی کردند خب حالا چرا ما نیایم این مطالب را بگذاریم و اصلیت و حقیقت را نشان ندهیم؟ و روش های درست استفاده کردن از آنها را آموزش ندهیم؟؟؟ برای مثال با یک چاقو می توان سبب خیر شد و یا سبب شر!!! بیایید روش های صحیح را آموزش دهیم و اطلاع رسانی کنیم.
  بدن انسان از هفت کالبد تشکیل شده است. شاید شنیدن این جمله برای مان عجیب به نظر برسد ولی با تمرین و احساس کردن کالبدها حضور واقعی آنها را می توان درک کرد.
  اولین کالبدی که ما می شناسیم همین کالبد جسمانی است که دائماً با آن سر و کار داریم و آن را لمس می کنیم ولی مطمئناً تعجب خواهید کرد اگر بگوئیم ما حتی از این کالبد خود اطلاع زیادی در دست نداریم. با مجموعه مقالاتی که در ادامه خواهید خواند کم کم کالبد جسمانی و کالبدهای دیگر خود را خواهید شناخت.
  کالبد بدن
  کالبد بدن
  بر اساس علوم مشرق زمین ۷ کالبد به ترتیب از این قرارند:کالبد اول : کالبد فیزیکی

  کالبد دوم : کالبد اثیری

  کالبد سوم : کالبد علّی

  کالبد چهارم : کالبد ذهنی _ این کالبد یک زیرمجموعه دارد به نام کالبد فوق ذهنی که در آتی بطور مفصل شرح داده خواهد شد و لی همین قدر بدانید که تمام اعمال خارق العاده ای که از انسان سر میزند به این کالبد مربوط میشود.

  کالبد پنجم : کالبد روحانی

  کالبد ششم : کالبد کیهانی

  کالبد هفتم : کالبد نیروانی

  هر کدام از این کالبدها با یکی از چاکراهای بدن در ارتباط است و اطلاعات خود را از طریق چاکرا به دست می آورد و از طرفی انرژی خود را به وسیله چاکرا به محیط اطراف می دهد.

  بسیاری از اعمال و رفتار و گفتار ما تحت کنترل این کالبدها انجام می شود که در زندگی روزمره بطور ناخودآگاه از ما سر میزند. با شناخت این کالبدها و تأثیرات آن ها می توان رفتار خود را تحت کنترل گرفت و از آن مهمتر با دقت بر آنها خودمان را بهتر می شناسیم.

  کالبدها در واقع ارتعاشاتی از انرژی هستند با فرکانس های مختلف. و هر کدام از این محدوده های فرکانسی می تواند رنگی خاص ایجاد کند که مجموعه این رنگ ها با یکدیگر رنگ زمینه هاله شخص را رقم می زند. هر گونه تغییرات احساسی یا افکاری در اشخاص باعث تغییر رنگ در هاله می شود.

  مجموعه این ارتعاشات باعث میشود که امواجی خاص در اطراف فرد ایجاد شود. یکی از دلایل جذب افراد به یکدیگر یا دفع آنها همین موضوع است. آیا تا حالا تجربه کرده اید که فردی در همان برخورد اول برایتان بسیار دلنشین است ( البته بدون در نظر گرفتن جذابیت های ظاهری و ساختگی) یا برعکس با دیدن شخصی حالت انزجار به شما دست بدهد. این مثال ها و مثال های فراوان دیگر به همین موضوع میدان انرژی افراد بستگی دارد.

  با توجه به اهمیت موضوع چه خوب است به خودمان از این دید توجه کنیم. بطور کلی افرادی که به معنویات گرایش دارند انرژی آنها آرامش بخش است و از تنش های روزمره به دور است. این افراد مهربان و خیراندیش هستند و شما را به سخنان و رفتارهایشان به سمت خدا گرایش می دهند و از اعمال ناشایست انسانی دور می کنند.

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  2 در مورد “آشنایی با ۷ کالبد انسانی”

  1. نکته … هر چی بیشتر میخوایید بفهمید بایداول بیشتر درونتون رو قوی کنید خرد یارتان

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  اسکرول به بالا